0 oy
39 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 8 aylık olacak 4 gün sonra bi kaç gündür göz dalmalarımız vardı daha öncede olmuştu doktora video çekip gösterdim bi sıkıntı görmemişti bugün nörolojiye gittim o da sıkıntı görmedi muayene etti herşey gayet normal ama eeg çekicez yinede bi sıkıntı yoktur inşallah bu sebeple gidip nöroloji doktoruna bilgi verebilirmsnz 

1 cevap

0 oy
(4,033 puan) tarafından
Dalma olayı bir ara benim bebeğimde de olmuştu, ben de tedirgin olup doktora sorduğumda eğer seslendiğinizda ya da burnuna mesela dokunduğunuzda dalma son buluyorsa tedirgin olacak bir durum yok demişti. Video da atmıştık kendisine, sorun görmemişti. Şimdi geçti. 
(137 puan) tarafından
Evet geçiyor üfleyince dokununca bazende seslenince ama biz her ihtimale karşı eeg istedik doktorda istedi teşekkür ederim yorumunuz için biraz rahatlattınız
(441 puan) tarafından
Bizimki de de var ara ara yarın deniycem yaparsa bunu
(137 puan) tarafından
Her çocukta oluyor sanırım ya annemler götürdüm diye kızdılar ama içim rahatladı bi nebze de olsun eegyi de çektirince tamamen rahatlamış olurum ya
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (1,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
0 oy
10 cevap 191 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 58 göst.
19 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (137 puan) tarafından soruldu

397,029 soru

11,875,134 cevap

35,990 kullanıcı

...