0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (586 puan) tarafından
Arkadaşlar hamile kaldığımdan beridir içmedim 3 aya yaklaştık çok canım çekti 1 kupa içsem zararı olur mu acaba bebeğe?

15 Cevaplar

0 oy
(586 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sütlü türk kahvesi gelmemişti aklıma onu yapıp içtim teşekkür ediyorum hepinize :) :)
-Reklam-
+2 oy
(5,749 puan) tarafından
3ü1 arada kahve sadece hamilelere değil herkese zararlı. Mümkünse içme, Türk kahvesi iç onun yerine 
(586 puan) tarafından
Evet ya uzun zamandır almıyorduk aslında bir ara canım çekmişti hamilelikten önce sıcak pratik diye ondan kalanlar var, şimdi evde olunca yine cnım çekti
0 oy
(9,977 puan) tarafından

Ay bana ilkinde sutle hazirlarlardi arada icerdim bi yerde denk gelince :D 2.de ictim valla ne yalan soyliyim

(586 puan) tarafından
Granül olsa sütle yaparımda yok, sütlü türk kahvesi mi yapsam acaba bak şimdi aklıma geldi :D ama canım diğerinden çekti
(9,977 puan) tarafından
Kiz yok bildigin 3u bir aradayi su yerine sutle yapiyolardi. Sutu isitip
(586 puan) tarafından
Zararını mı alıyormuş süt xD
(9,977 puan) tarafından
Kiz yok :D yani daha saglikli olsun yabi :D ama ben ictim yani ikisininde masallahlari var
0 oy
(11,089 puan) tarafından
1 bardaktan bişi olmaz ama sakın abartma her gün içme sakın. Hiç iyi değil kendimden biliyorum :/
0 oy
(304 puan) tarafından
Hergun içerdim jsjejej hamileyken ama sonra tiksindim
0 oy
(825 puan) tarafından
sadece hamilelere değil herkese zararlı da canın çok çektiyse bi bardaktan bişey olmaz ben hamileyken bi kaç kete içmiştim 
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Ne gibi zararı var. Bende içiyorum çünkü çay kararttım bi o kaldı
0 oy
tarafından
Bir fincandan birşey olmaz ben iki aydır günde bir fincan sütlü Nescafe içerek çözüm buldum uyku sorununa çok halsiz düşüyorsun işler kaliyordu 
0 oy
(3,003 puan) tarafından
1 kupadan birsey olmaz ,ama hergun icicem diyorsan Türk kahvesi yada kafeinsiz  nesacafe öneririm 
0 oy
(1,181 puan) tarafından
1 kupadan birşey olmaz sık sık içmemeye çalış genede 
0 oy
(1,606 puan) tarafından
Arkadaşımın doktor bir amcası vardı ve yiyecek içeceklerin içinde en zararlı şeylerden birisinin o paket kahveler olduğunu söylemişti 
0 oy
tarafından
Çok fazla ıctım bagımlıyım ben resmen
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Genel olarak zararlı zaten. Süt tozu en zararlı yiyekler sirasinda 4. Sırada ayla içmem 
0 oy
(498 puan) tarafından
Ucu bir arada  kahveler hep zararli
0 oy
(580 puan) tarafından
Tek hamilelikte değil normal kişiyede çok zararlı bir içecek kahve denilmez ona

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 247 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 202 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 57 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ankakusuu (340 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...