0 oy
54 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar varmı duzensiz adet gören aranızda ,,,Dr randevu aldım bakalım hamilelik yok ama bekarkende vardı bende düzenleyici ilaçlar kullaniordum olamadikcada sinirlerim bozuluyor ,,3 yıldır kadın doğuma gitmedim bakalım ins düzene girerim son adetim de bı uzun sürmüştü 

4 Cevaplar

0 oy
(12,966 puan) tarafından
Sprail olduğu için sürekli adet oluyorum artık  öhh geldi 
(686 puan) tarafından
Hadiyaa yok ben taktirmadim da sık olmakta kötü evet ama olamamak daha can sikintisi inan sinir stres yapior ya
-Reklam-
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Düzensiz adet benim normalim. İlk olduğumdan beri hep düzensizdi. Bişi de çıkmazdı neden bilmiyordum. 2. Çocuktan sonra polikistik over teşhisi kondu. 
(11,093 puan) tarafından
Vermişti adet söktürücü o zaman. Sonra hamile kaldım zaten :) sonra yine düzensizlik bu sefer doğum kontrol hapı verdi o beni mahvetti. Sonra yine hamilelik oldu. Bakalım bundan sonra nolcak :D

Olmayınca ağrı olur mu normal mi bilmiyorum ama şişkinlik oluyodu bende. Git bakalım öğren bi hayırlısıyla neyin varmış ona göre tedavi uygular. Bu arada soğan kürüydü sanırım adet söktürücü, hamile olmadığından emin olup bi araştır onu
(686 puan) tarafından
Çok sağol cnm hakkını helal et ,,soğan suyu kaynatıp bikac gün içtim aslında hamile değilim eminim ondan devam etmedim ediyim bakalım randevu gününe kadar ne olcak adet olursamda yine gideceğim Dr söyleyeyim kanlarima baksın en azından çocuklarınıza Allah bağışlasın sağlıkla büyütün insallah
(11,093 puan) tarafından
Helal olsun ne hakkım var.. Amin Allah razı olsun, Rabbim şifa versin sana da
(686 puan) tarafından
Amin cnm
(11,093 puan) tarafından
Naptın gittin mi doktora ne dedi?
0 oy
(4,631 puan) tarafından
Valla hiç öyle deme pcos var bende ileri derece ama düzensiz diye onemsemiyorsn kaliyosn bi anda
(686 puan) tarafından
Ne bilim ya bakalım hayirlisi
0 oy
(456 puan) tarafından
Benimde artık 2 ayı buluyor bekarken de öyleydi ama bu sefer hep öyle 50 55 günü buluyor adet olmam kadın doğuma randevu alsam bende gidecem
(686 puan) tarafından
Of nedir kadınların çektiği olsak bir dert olmasak bir dert bende randevu aldım 15 gün e verdi ama bakalım ne olacak o güne kadar sizde gidin derim baksınlar bakalım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 271 göst.
0 oy
1 cevap 121 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...