0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Çok afedersiniz ilk defa böyle bi akıntı görüyorum idrardan sonra upuzun şekilde akıyor 3 gündür böyle. Gebelik belirtisimi yoksa yumurtlama olduğu içinmi böyle acaba en son 3 ocakta adetim bitti ve yikandim.

6 Cevaplar

0 oy
(6,909 puan) tarafından
Bende de oluyo csnim ondan olduğunu sanmıyorum adetini bittiği günü değil başladığı günü hesaplaman lazım 
(467 puan) tarafından
28 aralık başladığı gun
(6,909 puan) tarafından
Daha çok erken ordan anlayamazsin canım bende de oluyo çünkü yumurtlama dönemo de olabilir adetin geçince anlarsın anca ya da şüpheli ilişkinin üstünden en az 1 hafta geçmesi lazım
(467 puan) tarafından
Adetim düzensiz olduğu için anlayamiyroum malesef 35 40 günde bir oluyor
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Ben iki hameileigimi akıntı ile anlamıştım canim 
(467 puan) tarafından
Nasıl di canım ben ilk hamileliğimde de hiç belirti yaşamamıştım şimdide istiyorum ama olmadı henuz
(100 puan) tarafından
Her kadında akıntı vat ilaa ama ben hamile kaldığımda adet gibi iç çamaşırı baya ıslanır ve kokulu olurdu 2sinde böyle öğrendim ben
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Yumurtlama zamanında olabilir. İkinci kizimi akintidan anladim böyle beyaz süt kesiği gibi bi akintiydi
(467 puan) tarafından
Ya benimde ilk defa böyle geldi 2 3 gündür ama adetim düzensiz olduğu için adet olana kadar baya zaman var çünkü 35 40 günde bir oluyor
0 oy
(736 puan) tarafından
Yumurtlama zamanın geçmişse olabilir bende bu gebeliğimi o şekil anladim çok yoğun beyaz kremsiydi af edersin 
(467 puan) tarafından
Yumurtlama zamanı ortalama adet bittiğinde sonra 14 ila 16inci günler diye okumuştum ama benim adetim düzensiz oldug7 için ben oralara pek bakamıyorum sadece 2 ocakta yikandim onu biliyorum 14 gün oldu suan
0 oy
(644 puan) tarafından
Canim ben yumurtlama gunumude hamile oldugumuda akintilar ile anladim hamile oldugumu anladigimda yumurtlama gunumden 6 gun gecmisti ve sut gibi akinti gelmisti afedersin sumuksu yapi ise genellikle yumurtlama gunu oluyor
(467 puan) tarafından
Canım adetim düzensiz olduğu için yumurtlama zmaanimi bilmiyorum ama ilk defa böyle akıntı gordim
(644 puan) tarafından
Dikkatinizden de kacmis olabilir yumurta yerleriginde yani dollenip tutundugunda daha sivi bir akinti oluyor ozetle canim
(467 puan) tarafından
Canım ben kendimi biliyorum yani bu akıntı konusunu konuşmakta midemi bulandırıyor ama normal akıntı oluyor her zaman iç çamaşıra yapısan ama bu yaklaşık 3 gün sürdü ve durdu yumurta akı gibi üzüyordu çok afedersiniz
(644 puan) tarafından
Tamam canim iste o yumurtlaman ile alakali yumurtlama donemi icin onu demeye calisiyorum iste. Ben sen yalan soyluyorsun akintin oyle degildir demiyorum ki sadece yumurtlama doneminde akinti yumurta aki yada mukis gibi yumurta dollenip fallop tupunden gecip rahme dustugunde de sut gibi olur akinti diyorum. Bu kisiden kisiye degisiklik gosterme olasiligi yuzde 1. Bazen akintilar gozden kacabiliyor buda camasirinizla yada afedersin lavobadayken akintinin gelmesi durumu ile alakali olabiliyor hamile kalmayi cok istiyordum bir kaybim vardi o yuzden o arada bu konulari ezberledim hatmettim o yuzden bu kdr detayli biliyorum
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Aynısı benmde 1 2 kere başıma geldi ve 28 Aralıkta adet oldm Bende:) 28 güne bir olurm 10 gun sonra olmam lazm.
(467 puan) tarafından
Işte benim düzensiz olduğu için

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 111 göst.
0 oy
1 cevap 45 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
0 oy