0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,268 puan) tarafından
Arkadaşlar yakın zamanda özel hastanede çocuğunu sünnet ettiren var mı? Ne kadar ücret ödediniz acaba? Bir de ben narkoz verilsin istemiyorum çocuğuma. Bölgesel uyuşturma istiyorum oğlum iki aylık. Sizin çocuğunuzu nasıl uyuşturdular? Devlette nasıl oluyor peki?

8 Cevaplar

0 oy
(1,839 puan) tarafından
Özel daha iyi devlet baya uğraştırıyo 
(1,268 puan) tarafından
Devlette sıra bulmak zaten olay
(1,839 puan) tarafından
Aynen en iyisi özel
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Zaten tamamen uyutmiyolar sunnetlerde sedasyon oluyor 1 2 saate de taburcu ediliyo 9 bin filan olmasi lazim
(1,268 puan) tarafından
Benim iki kardeşimi de tamamen uyuttular o şekilde istemiyorum
0 oy
(297 puan) tarafından
Sünneti çok araştırdım herkes en iyi evde yapılan sünnet dediler. 3 aylık ogluma eve sünnetci getirdik. Pipisine 1 uyuşturucu iğne yaptı. 10 dkk sonra hemen kesip 3 tane dikiş attı. Kremli pansuman üzerine koydu.oglum hiç ağlamadı bile uyuşturucunun etkisi geçince 2 kere ağladı ondada ağrı kesici verdik. 1 hafta pansumanlı kremini sürdük. 1 haftanın sonunda İyileşti. Süreç çok kolay geçti korkulacak birşey yokmuş. Tabi sünnetçi bizden 700 ₺ aldı
(1,268 puan) tarafından
Ne zaman verdiniz 700 TL'yi? Eve gelen sünnetçi nasıl bulacağım
(1,220 puan) tarafından
Bende bu şekil yaptırdım iki oglumada
(297 puan) tarafından
Geçen yıl yaptırdım. Bizim sünnetci ilçede çok tanındıktı biriydi eşimi bile sünet etmiş :)) kendi bulunduğun çevrene sor soruştur sünnetçi varmı diye. Hastanede ameliyathane çalışan anesteziciler oluyor para konusunda anlaşırsanız eve geliyo özel tüm ekipmanıyla yapıyor.  Mahalle sünnetçileri varmı diye araştır  yaşlılara sor onlar çevresinde tanıdığı sünnetci vardır mutlaka
0 oy
(47 puan) tarafından

Kasım'da sadece pipi uyuşması ile Ankara'da çok bilinen bir doktora sünnet ettirdik 4.500 bine 

Sadece çiş yapınca çok agliyordu onun dışında sanki hiç sünnet olmamış gibiydi kırk bin kere massallah pasama 1 hafta boyunca da resim istedi günlük 
Sürekli sicak suya oturmamizi istedi yaptık çok çabuk da iyileşti gece uykusu falan da bozulmadı 
(1,951 puan) tarafından
Kız kusura bakma güldüm ya . Sürekli suya oturmanızı istedi derken birlikte oturmuşsunuz gibi oldu . Çocuğun suya oturmasını istedi yani:)
(1,268 puan) tarafından
Ben de evde düşündüm ama nereden bulacağım ki
(47 puan) tarafından
Hahah oturtma yazacaktım yanlış yazmışım
0 oy
(1,206 puan) tarafından
10 kasımda 2.000 e yaptırdık
(1,268 puan) tarafından
Kaç aylıktı bir de tamamen uyuttular mi
(1,206 puan) tarafından
4 yaşında evet uyuttular
0 oy
(372 puan) tarafından
Cnm eylülde oğlumu yaptırdım  özel çok pahalı dedi şimdi daha yükselmiştir 4 8 10 bin diy3n yerler oldu be de oraya vereceğime para oğluma ona bir şey alırım 10 dk osl3m zFen devler e gittim 1 gün muane olduk gün verdi gittik kan alındı yatış yapıldı  2 saat sonra aldılar içeri 15 dk cikti  devlete git boşuna para verme derim benim oğlumun alarjiis vardı korktum yoksa doktor getirip eşim evde yapalım dedi hastane ortamında olsun dedim 
(1,268 puan) tarafından
Oğlun kaç aylıktı bir de tamamen uyuttular mi çocuğu
(372 puan) tarafından
Evet cnm ben sünnet düğünü yaptığım için bekledim 4 buçuk yasindaydi
0 oy
(951 puan) tarafından
Sünnet etirirsen pipisine dikkat et yapışıyor ben oğlumu iki aylık sünnet ettirdim pipisi içe kaçıyor iki kerede yapıştı doktor kilolu olduğu için böyle oluyor dedi çocuk büyüdükçe düzelir dedi ve sünnetçi pipisinin altında biraz parça bırakmış 
0 oy
(128 puan) tarafından
2 sene once 2.000 tl ye yaptirmistik şuan ayni özel hastane 12 bin dedi :) hamileyim 2.oglum geliyo bunu devlette yaptırmayı düşünüyorum mecbur:) 
(1,268 puan) tarafından
Her şey çok pahalı oldu ben de o kadar veremem. Max 8-9

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Funda97 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 308 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Asy27 (10 puan) tarafından soruldu