0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (891 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar aklıma bişey takıldı 2 ay var Dogumuma benim ve bebeğim doğduktan tam 2 ay sonra görümcemin kınası olacak 2 aylık bebekle kına gecesine gidilirmi sizce ordaki ses gürültü rahatsız etmez mi bebeği aslında gitme taraftarı degilim ozamana annem burada olursa bebeği 1 2 saatliğine anneme bırakıp öyle giderim ama başka türlü bırakacak kimsem yok 

5 Cevaplar

0 oy
(10,025 puan) tarafından
Eltimin oglu bizim dugunde tam 3 aylikti. Gyzel durdu valla
(891 puan) tarafından
Ya 2 ay çok az bir zaman o sesten gürültüden rahatsız olursa diye tedirgin oluyorum nebiliyim
-Reklam-
0 oy
(8,878 puan) tarafından
Benim de büyük oğlum görümcemin dugununde iki ay bir haftalikti. Eylül ayının son haftasindaydi. Çok soğuktu hem çok gürültü vardı. Düğün açık havada yapıldı. Ben hep gelin odasında oturdum. Yani ha gelin odası ha evde oturmusum fark etmezdi bence. Gitmesem de olurmuş 
(891 puan) tarafından
Zaten olacagı o yani bebeği bırakıp kalkıp oynayamam ki
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Eltim kızı 3-4 aylıkken çok düğünlere gitti, bebek arabasında deliksiz uyuyorlar. Benim kızım normalde çıt sesine uyanır görümcemin düğününde 1 yaşındaydı, kınada-düğünde deliksiz uyudu bebek arabasında. Tabiki annenize bıraksanız çok rahat edersiniz ama orada da bir şekilde hallediliyor
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ablam 2 aylık çocuğuyla benim kina ve düğünüme gelmisti :) zaten genelde uyuyorlar etkileneceğini zannetmiyorum 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Gidebilir evet ama hastalıklar gene böyle çok olursa kapalı alan sıkıntı olabilir sevmek isteyebilirler o yüzden bir iki saatliğine bırakıp eve gidip gelmek daha iyi gibi duruyor
(891 puan) tarafından
Tamda düşündüğüm şey bu işte elden ele mıncıklanacak hiç bebek görmemişler gibi bende sinir olucam bu sefer belki çocuk hastalanıcak vermezsem surat yapıcaklar falan hiç sevmediğim konular işte
(1,615 puan) tarafından
Benimde öyle çoğu kişi düşüncesiz ne bileyim annem bize yeğenlerim hariç kimsenin çocuğuna elletmezdi kendide ellemezdi karşıdan kendi çocuğumda olunca anladım sebebini annem aşırı soğuk birisi olduğu için yapıyor sanıyordum oysa ki
(891 puan) tarafından
Düşünceli bir insan zaten yapmaz öyle bişey dimi ama eşimin teyzeleri onun kızları akrabaları hiç bebek görmemiş gibi kucaktan kucağa yapacaklar hiç hoşlanmadıgım bişey bende asla bir bebeği o şekilde sevmem annesi rahatsız olmasa bile bizlerden o minicik bebeğe mikrop hastalık bulaşma olasılığı çok yüksek
(1,615 puan) tarafından
Aynen öyle en iyisi hiç o duruma girmemek

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 322 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 344 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Anne3434 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu