0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
Benm eşimin bünyesi yüksek asla hastalanmaz çok nadir hastalanır ama çay ilaç derken peşindeyim hep terletirim iyileşsin diye 

Ben hemn hastalanirim bünyem düşük hasta oldum mu çok kötü olurum eşim hiç ilgileez tersine iş yaptirir bana yalandan yatakları kendi yalandan atıyorsun der kaç gündür hastayım kızım da hasta iyileşti şükür öksürük tek var ama ben daha iyileşmedim 

Bir kaç gün önce dedim.doktora gidecek halim yok ilaç alır mısın bana almadı dün yine dedim Taylot falan alır mısın içeyim iyileştim biran önce yok almadi 

Ama bugün kayınpederim.bizde biraz hasta oda çalışıyor gelinleri.oldugumdan beri hastayım der çalıştığı için ayakta  kaldığından bacakları ağrıyor eşim aradı diyor babama şöyle ilaç alım mi ona sonra bir kaç şey söyledi tamam alırım dedi

Ben şimdi babasına aldı diye değil alsın babasidir ama kaçtir hastayım ilaç deyince almıyor ilgilenmiyor üstüne tersler ama ben onunla ilgilenir şuan yaptığı çok ayıp diyince beni sucluyor üstüne bana der sen bana ne yapıyorsun ki 

5 Cevaplar

0 oy
(1,500 puan) tarafından
Babası ölsün emi kız sende ons yapma yüzüne bakma sürünsün hastalıktsn ayyy nefret ediyorum bu erkeklerden
(1,119 puan) tarafından
Kız öyle denir mi
(1,119 puan) tarafından
Babasının ne suçu var
(1,500 puan) tarafından
Valla ben o baba aşkı için eşe yapılan ayrımcılığı iliklerime kadar yaşadığım için emin ol babasının da suçu var oğlunun ne halt olduğunu biliyor uzak dursun evine karısına yaramayan adam babasına da yaramasin ya valla
(1,119 puan) tarafından
Yinede yanlış düşünüyorsunuz her durum farklıdır illa bilmesi gerekmiyor bizim kaynana kayınpeder hiç birşeyden haberi olmaz evin içindeki duman dışarı aktarilmamali
(1,500 puan) tarafından
Herkes aynı olmuyor herkesin şartları farklı farklı kimin ne yaşadığını bilemeyiz sizinde söylediğiniz gibi o evin içinde ki dumanin halini bilemezsiniz bu yüzden birinin dilinden sivri bir söz cikiyosa bilin ki önce kalbi kırıldı paramparça oldu sonra o diline de sirayet etti ki başka günahı olmayan birinden bahsetmiyorum ki burda sebeb olana söyledim o sözü. senin eşin insansa evinin içine kimseyi sorun olacak şekilde sokmuyosa peki bizim burda suçumuz ne
-Reklam-
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Benm eş de öle aşırı hasta olursam iş yaptrmz erkekler hep aynı ya 
0 oy
(736 puan) tarafından
Sende ona bakma ne dese yapma duyma yat dinlen kendine bak bencillikte master yapmis senin esin.
0 oy
(889 puan) tarafından
Ş.refsiz bir kocan var bacım sende ona bakma bırak gebersin ilgilenme 
0 oy
(12,937 puan) tarafından
O da hasta olunca peşinde dolanma bırak biraz empati yapsın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 352 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyamr01 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 545 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 568 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu

379,118 soru

11,348,633 cevap

34,813 kullanıcı

...