0 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

şimdi 20gün önce doğum yaptım ikinci kızımı kucağıma aldım problem şu ilk kızım 2.5yaşında aşırı aktif hiparaktif tanısı konulmuş çocuk gelisimciden psikatri bolumune yonlendirilmis asiri yaramaz bi cocuk doğum yaptım eve geldim haliyle olaylar ikiye katlandı ilk kızımla aramıza bi uzaklık girdi canımı yakıp yaramazlık yaptıkça uzaklaşıyorum sanki ondan ne yapsa gozumde dag gibi buyuyo cocugu goren Allah sabır versin diyo ne disarida ne evde asla durmaz elini tuturmaz bi markete bile gidemeyecegim bir cocuk cok yipradim hamileyken sinir krizleri geciriyordum önceden olsa uyudugu zamanlar ozlerdim simdi ise 1saat daha uyusa diyorum aramizda boyle bi uzaklik var bi tarafim vicdan azabı duyuyo bi tarafim soguk buz gibi napicam bilmiyorum gecermi duzelirmi 

22 Cevaplar

0 oy
(2,465 puan) tarafından
Canim hislerin normal değil depresyona girmiş olabilirsin lohusalik depresyona. Duzelmezsen bi destek al derim yazık büyük kızına 
tarafından
yazık büyük kızına diyecek özveriyi nerden buluyosunuz acaba ben onunla yeri gelir cocuk gibi oyun oynarim eljmden gelen herseyi yapiyorum onun için bi magazaya girsem kendi ihtiyacim varmj demem digru beebek reyonuna gider varsada sevinsin diye yeni alirim babasi sinirsiz oyun oynar ben bu duygularimj cocuguma yansitiyirum yazmismiyim yazduginiz seyin karsi tarafi nasil hissetirir bi dusunun oyle yazin
(2,465 puan) tarafından
Sen gerçekten iyi değilsin
tarafından
ben iyiyim de siz pek iyi degiksiniz yazdiginiza bakin bi yazik buyuk kizina dovdum mu sevmedim mi ben dogurmadim mi ben ona hala yenidogan gibi yag surup masaj yapiyorum
(2,465 puan) tarafından
Ya senin anneligine bir şey demedim ama insansın öyle bir nokta olur ki istemediğin bir anda patlarsin her zaman böyle kontrollü mu olacağını sanıyorsun? Sana iyi niyetle bir tavsiyede bulundum. Üslup olarak da bir sorun yok yazdığım şeyde
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 211 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 363 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,588 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 632 göst.
11 Haziran 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,289 puan) tarafından soruldu
0 oy