0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kizlar burdan daha çok cevap veriliyor iki hafta önce doktora gittim göğsümde elime birşey geldi doktor eliyle baktı baya bı muayene etti sıkıntı yok ama kontrol amaçlı meme ultrasonu cektirelim dedi biz burdada randevuyu beş ay sonrasina flan veriyorlar radyolog iki tane varmış sonra başka doktora gittim oda aynı benzer şeyleri dedi beş ay gün verdiler dedim sıkıntı olmas dedi 2019 dan beri belli aralikla meme ultrasonunu hep çektirdim hepsi temiz en son Ağustos ayında cekilmisti biraz evhammi yaptim acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(54 puan) tarafından
Benmde agrim oluyor bende smdi randevu baktim koltuk alti desen degil meme desen degil o arada biz sertljk olusmus ama biyle findik beze tarzi bsey ele gelmiyor ama obur tarafa kiyasla sert kolum yukarda uyuyunca falan agriyor kolumu yuzume falan atinca yani.. kadinlarda genelde kistler cok oluyormus dye duydum ama bnm meme kanseri gecmisim var annemden dolayi ilk nereye gittin genel cerrahami
(3 puan) tarafından
Evet genel cerraha gittim iki doktora zaten dediğim gibi 2019 dan beri duzenli aralıklarla ultrason çektirip muayenemi olmuştum bı sıkıntı yoktu  beş ay öncede cektirdjm oda temizdi anneniz iyimi peki
(54 puan) tarafından
Annem iyi iyilesti sukur kizlarin 25 yasina girince duzenli muane olsuj demislerdi ben ozaman 19 yasindaydm smdi 26 yasindaym hc gitmedm daha once umarim bendede bsey yoktur ama sanki meme degilde kas agrisi gbi hissediyorum zorlarsin agrir ya oyle gbi elleynce icerde elime gelen bswy yoj ama ordaki et sert geldi
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Bende en son 1 yıl önce çektirmiştim.Tekrar çektirmedim benim gögsümde ağrı ve içinde böyle oynayan şeyler var.Doktor içi sıvı dolu kist dedi radyolog. 
(4,185 puan) tarafından
Fibrokist bende de var cnm 6 ayda bir kontrole gidiyorum
(1,277 puan) tarafından
Banada yılda bi kere görünsen yeter demişlerdi.Canım pek önemli değil o zaman fibrokist
(4,185 puan) tarafından
1 sene fazla cnm   belki o kist büyümüştür  kendi alanında  başka yere sıçraya  bilir bana doktor 6 ayda bir gel diyor ben giderim  hep arkadaşım iyi huyludu diğer kontrolde kötü huylu  şüphesi ile biyopsi  yapıldı yüzde yirmi  kanser şüphesi tanısı koyuldu doktorlari  dinleme 6 ayda bir kontrole git cnm
(1,277 puan) tarafından
Ben düzenli checkup yaptırıyorum canım zaten.Sadece meme değil.teşekkür ederim.
0 oy
(4,185 puan) tarafından
Ben asla ertelemem göğsümde kist var her 6 ayda bir kontrole giderim arkadaşım göğsünde kist vardı temiz huyludu 6 ay tekrar gidince doktor yüzde yirmi  şüpheli kist  var demiş biopsi yaptı meme kanseri şuan anneside o sekil di kısacası bir kere temiz  çıktı sonuç diye erteleme  asla

İlgili bir soru bulunamadı

399,850 soru

11,960,114 cevap

36,128 kullanıcı

...