0 oy
752 göst.
Diğer kategorisinde (998 puan) tarafından
anti sosyal hayatlar nasıl gidiyor kızlar 

33 Cevaplar

+1 oy
(1,372 puan) tarafından
Valla çocugun varsa en iyi arkadaş o gerisi önemli degil 
(998 puan) tarafından
öyle gerçekten bu devirde
-Reklam-
0 oy
(473 puan) tarafından
Evliliğimin ilk 2 yılı aynen böyleydi izin günleri hariç. Şimdi başka şehre taşındık komşu vs edindim ve nasıl yaşamışım 2 yıl yalnız diye hayret ediyorum kendime :D 
(998 puan) tarafından
ay şuan yanlizliktan bitiyoorum
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Oğlumun okulundan bir arkadaşım var çok seviyorum kendisini hep gelip gider yanıma bazen de çay içeriz kahvaltı yaparız iyiki tanımışım onu 

(998 puan) tarafından
öyle biri banada nasip olur inşallah
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Arkadaş çok komşu olmak isteyen çok ama yalnız olmayı seviyorum yani evimde sıkılmıyorum. Sohbet muhabbet gezmek sadece eşimle hoşuma gidiyor 
(998 puan) tarafından
ay bende tam tersi ama kimse yok
0 oy
(675 puan) tarafından
3 senedir böyle bir hayat sürüyorum ama artık tahammülüm kalmadı çocuğum da benim gibi hiç arkadaşı yok 2 haftada bir ailemin yanına gidiyorum çocuğum çocuklarla oynasın diye 
(998 puan) tarafından
ha işte benim durumumun özeti sende ama benim ailemde yol
0 oy
tarafından
Benimde yok çok rahat ediyorum oğlum var 8 aylık onunla uğraşıyorum üniversitede çok arkadaşım vardı hayrını görmedim hiç gerçek samimiyetle arkadaşım olmadı sahte insanlar olacağına böyle olması daha iyi geldi bana
(998 puan) tarafından
sahte değil ama doğru düzgün 1 tane yeterli
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Bnde öyle  sadce gorumcelerim var biri calisiyor diğer gorumcemde  hava soğuk  diye pak gidip gelemiyoruz bir tane sadece  arkadaşım var oda çalışıyor evli  arada telde konuşuyoruz nadiren  benimde çevrem yok 
(998 puan) tarafından
neden bizim çevremz yokki
(1,170 puan) tarafından
Bilmiyorum  çevreme bakıyorum herkesin çevresi çok
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Kafam rahat dert yok tasa yok mis gibi...
(998 puan) tarafından
ah ah bazen öyle ama çok sıkılıyorum
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Tam olarak oyleyim hic komsum arkadasim yok ihtiyacda duymadim acikcasi zaten cok sosyal birisi degilim 
(998 puan) tarafından
hm ama işte ben oğlum için istiyorum
0 oy
(645 puan) tarafından
Akraba bile yok gurbetteyim aynı bu durumdayım düğün nişan en basit akşam oturması hiçbir şey yok her gün diğer günün kopyası gibi
(998 puan) tarafından
al bendende o kadar
(645 puan) tarafından
Mayıs'ta ğideceğim burdan inşaallah hayırlı insanlar ile karşılaşırım
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Cok güzel kimse ile uğraşmym ohhh mis kızımla uğrşym evimle öle 
(998 puan) tarafından
ah ah bı tane arkadaş olsa
(2,303 puan) tarafından
Valla bnmde öle yok aman olmasn
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Tek bir komsum var ayni apartmandayiz telefonda sık konusuruz ama 5 ay oldu gidip gelmeyeli daha yeni bu gun ciktim ona kahve icmeye yalnızlığı seviyorum tam bir yanlizlik insaniyim ben asla insan aramam olsun da muhabbet edeyim diye kendimle zaman gecirmeyi cok severim esim gece ise gider oglumu uyuturum değmesinler keyfime terasa cikar kahve icer tek basima saatlerce otururum onume milyarlar serseler tek gecirdigim vakite degismem 
(998 puan) tarafından
anladım ne güzel ama eşin gündüz evde insan aramazsn ki
0 oy
(41 puan) tarafından
benim sorunlu gidiyor eşimin işi dolayısıyla ankaraya taşındık, istanbul doğumluyum az ve öz arkadaşlarım vardı istanbulda onlar bana yetiyordu. eşim sosyal birisi değil , ankaradan mezun olmasına rağmen arkadaşı yok pek görüştüğü . ben ev hanımıyım. burada sadece kuzenleri var, onlarla da samimiyet çok kurulmuyor ayrıca denedik olmadı onların da çevresi var kendince. arkadaş edinmeyi ben denedim o da olmadı, sonunda bir ara bunalıma girdim sıkıntıdan evde 150 falan çiçek besledim sonunda dayanamadım istanbula dönelim dedim . çünkü hem ailemden hem çevremden uzakta olmuyor benim için, belli bir zamandan sonra hele insanların çevresi varsa çok arkadaş edinemiyorsun
(998 puan) tarafından
artık o kadar zorki çevre edinmek kimse seni arasina alıp sarılıp sarmalamak istemiyor
(41 puan) tarafından
ne yazık ki, eşime söyledim bunu asosyal dedi bana. halbuki eşimin kuzenlerine , komşuma görüşelim dedim kaç kez. plan yapalım bir kahve içelim bize gelin dedim, hepsinin çevresi var peki tamam diyorlar havada kalıyor hep . ben de pes ettim kalsın muhabbetimiz dedim , eşim de bana asosyal dedi bu yüzden. e sürekli ben görüselim diye adım attıgımda benim gururum kırılıyor sonunda napıyım
0 oy
(304 puan) tarafından
Sadec oğlumun okuluna gidince bı kaç kişiyle sohbet ederim onun dışında evime kimse gelip gitmez bende istemem açıkçası iki çocuğa zor yetiyorum
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Bende ayni kız İstanbul'da yim kimse yok eşimin akrabaları felan var ama gotmiyoz ablam var gelmiyor çocukta bende sıkıldım artik bı kahve içecek arkadaş lazim
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Ben çalışıyorum. İş arkadaşlarım var. Ama öyle harici dışarıda evimde buluşup bisiler yaptığım kimse yok. İki küçük çocuğum var. Ancak yetişiyorum valla. Haftasonlari da eşim çocuklar beraber bisiler yaparz. Arkadaşa sıra gelmiyo sjsjsj
0 oy
(568 puan) tarafından

Az insan çok huzur :)

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Tek arkadaşım çocuklarım ve olmazsa olmaz telefonum fazla kalabalığa gerek yok 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Bende hepsi mevcut postu terkediom'))
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Benimde yok. Kursa falan gidiyorum orda tanıştığım insanlar var ama bazıları benden yaşça büyük yaşıtım olanlarla pek samimi olmadık. Bende isterim arkadaş komşuda . Karşı komşumu da pek sevmem eski kiracilarim çıkmadan bu kadının arkamdan konuştuğunu duymuştum o yüzden selam selam sadece. Hiç değilse telefondan görüşeceğim biri olsa diyorum bazen ne güzel olurdu. Ama maalesef oda yok:(
(673 puan) tarafından
Arkadaşım kaç kursa gidiyor veliler grubu var ayrı şehirdeyiz hep anlatır ödenmiyor değilim
(1,096 puan) tarafından
Ne güzelmiş bende özeniyorum valla. Burdan arkadaşlık kuranlara da çok özeniyorum. Sen hangi sehirdesin?
(673 puan) tarafından
Güven mi tılsımlı olmak bilemedim :))
Ben konya da yaşıyorum eşim tarafı da uzak bir nişanlı kaynım var o evlense eltim olur en azından diyorum inşAllah oda kaynanayla oturmaz yoksa hepten tek kalırım:D
SEN HANGİ ŞEHİR
(1,096 puan) tarafından
Bende Diyarbakırda yaşıyorum benim de eltim yok konuşabileceğim kız kardeşim de yok tek kızım ailem uzakta kaynanam alt katta oturiyor ama sorma :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
0 oy
19 cevap 897 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 260 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 182 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,414 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...