0 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (571 puan) tarafından

Kızım normal silikon emziği tutmadı midesini bulandırıyor ilk kızım tutmuştu ama birde bunu deneyeyim dedim sipariş verdim kullanan varmı 

image

9 Cevaplar

0 oy
(1,179 puan) tarafından
Evet  Bn oğluma aliyorum
(571 puan) tarafından
Sağol cnm insAllah benimkide tutar ya
(1,179 puan) tarafından
Benimkide tek bunu tuttu
-Reklam-
0 oy
(1,594 puan) tarafından
Ben almıştım tutmadı
(571 puan) tarafından
Diğerini de mi tutmadi cnm
(1,594 puan) tarafından
Yok hiçbirini tutmadı şimdi 7 aylık öyle böyle büyüdü
(571 puan) tarafından
İnsAllah tutar canm benimki çünkü memede duruyor sürekli
(1,594 puan) tarafından
Ayy o zor tabi. İnşallah tutar
(571 puan) tarafından
İnsAllah cnm
0 oy
(599 puan) tarafından
Ablam oğluna alıyordu bunu çünkü diğer emzikleri tutmuyordu 
(571 puan) tarafından
Benimkide tutmuyor canım öğürüyor diğer kızım tutuyordu ama ikinci kızım tutmuyor
(599 puan) tarafından
Emziksizde çok zor ya memeden yada biberondan çekince emziği veriyosun ağzına oyalaniyor yoksa hep emmek ister valla
(571 puan) tarafından
Evet aynen öyle memede uyumak istiyor bakıyorum uyuyor çıkariyirum tekrar uyanıyor meme istiyor
(599 puan) tarafından
Benimde son üç ayım ya şu emzirme falan hiç sevmiyorum ikiz bebeleri nasıl emzirerecem acaba :)
0 oy
tarafından
Benim kızım kauçuk emziği de damak emziğide tutuyor ama doktora gittiğimiz zaman doktoru bunu bir daha verme damak emzik ver dedi . Fotoğraftaki emzik damak yapısını bozuyormus 
(571 puan) tarafından
Uzun süreli kullanmicam canm diğerini tutmuyor öğürüyor ek gıdaya geçene kadar veririm
0 oy
(2,906 puan) tarafından
Evet kızım sadece bunu tutuyor 
(571 puan) tarafından
İnsAllah benimkide tutar cnm
0 oy
(271 puan) tarafından
Silikon emzik ne denediniz? 

Avent'in emziğini tutmayan bebek, diğerlerini de tutmaz genelde. Yassı ve bebek ağzına uygun bir yapısı var.
(571 puan) tarafından
Silikon emzik denedim tutmadı onu öğürüyor ama emmekte istiyor ememedi ama avent almadım bunu denicem bakalım eğer tutmazsa onuda denerim
(271 puan) tarafından
Almadıysan bence Avent al direkt. Onu gerçekten çoğu bebek tutuyor.
(571 puan) tarafından
Aldım cnm bakalım insAllah tutar bunu
0 oy
(401 puan) tarafından
Hepsini denedim bunuda denedim ama tutmadı tutmayacak bebek tutmuyor canım 
(571 puan) tarafından
Doğru haklısın cnm
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Var ama tutmadı hiç birini tutmadı sadece bunu tutmaya başladı dört aylık 

image

(571 puan) tarafından
Bakalım cnm insAllah benimki tutar buda vardı ama dedim belki sert ya biraz silikon ondan belki hoşuna gitmemiştir
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Bi kaç defa verdim tutmadı öğürdü attı bende ısrar etmedim istemiyosa zorlama canım tutmasın nolcak 
(571 puan) tarafından
Canım küçük kızım var oda yatirmiyir bu saat olmuş inan 3 gündür ukusuzum memede yatmak istiyor sıkıntı o
(3,738 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya tek çocuk olunca herşey daha kolay ben o yüzden hiç ısrarcı olmamıştım emdiği kadar emsin elbet bırakır diyodum çünkü aslında onun derdi meme değil senin sıcaklığını kokunu hissetmek meme ağzında güvende olmak istiyor ama senin durumun farklı inşallah tutar da sende biraz olsun rahat edersin
(571 puan) tarafından
Aynen bu saat olmuş büyük kız yatmamis o yatincada diğeri kalkıyor kafayı yicem kocamda iki ise gidiyor
(3,738 puan) tarafından
Allah sabır gayret versin inşallah canım büyüğünü sabah erken kaldır akşam erken yatar o zaman

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 414 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esema (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asyam. 38 (1,237 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,290 cevap

34,959 kullanıcı

...