0 oy
69 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (698 puan) tarafından
Cildim lekeli dermapen gibi işlemlerde yaptırdım geçmedi bana gerçekten işe yarayan leke kremi serumu lazım birde akşam bakım rütüni nasıl olmalı hangi ürünleri önerirsiniz 

1 cevap

0 oy
(1,260 puan) tarafından
Kız demapen niye yaptırdın ciddiye doktoru bana kesinlikle uzak dur dedi Garnier c vitamini serum kullanıyordum pahalı geldi proscin kampanyasındsn c vitamini ne varsa topladım doktor ileride gebelik felan yaşarsan sonrasında lazer tedavisi önerdi 
(698 puan) tarafından
Bulunduğum yerde cildiye bölümü yok lekelerim artık iyice yoğunlaştı güzellik merkezine gittim lekelerin rengi açıldı ama tamamen geçmedi birde çene kısmında küçük bir leke oluştu
(1,260 puan) tarafından
Canım vallha benim doktorum dedikleri bu ben bunları uyguladıö tabi sabır gerektiriyor Allah nasip ederse gebe kalırsam doğumdan sonra lazer başlıcsö birde istersen berces Proto külü de yaptırabilirsin oda işe yarıyor diyorlar
(698 puan) tarafından
Onu da yaptırdım yüzüm baya bi soyuldu alttan gene leke çıktı yanaklarda var  artık onlara alışmalıyım bence en azından dahada çok olamsını engellemek için leke kremi serum kullanayım. C vitamini iyi mi geliyor lekelere
(1,260 puan) tarafından
Benim iyi geldi kayınvalidemde Çiller vardı ondada hepsi gitmesede belli bir kısmı geçti ama bu bahsettiğim şey bir ay iki ay olcak şey değil düzen istiyor
(698 puan) tarafından
Düzenli kullanırım canım hangi markayı önerirsin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (698 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
17 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (698 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 123 göst.
27 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
24 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Selimin annesi (9,022 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...