0 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde (1,428 puan) tarafından
Dua eden herkesden Allah razl olsun Rabbim sıkıntılarnizi gidersin Masalımı kucagima aldım çok şükür 7, 8 santime kadar dayana bildim sonrası felaket tabi epidrual vurdurmama rağmen onu almasam daha kotu olurdum eminim . Masadan resmen inip kaçmaya çalışıyorum çübkü benim agri eşiyim cok düşük o yuzden heralde Rabbim benden dahada kolay doğum nasip etsin hamile olan herkese doktor cati muaynesi yaptı dün baya elledi parmagiyla belki açılma olur diye iyikide oldu ypksa suni sanci alacaktım bugün

22 Cevaplar

+1 oy
(1,428 puan) tarafından

En İyi Cevap

Ama dikis yada yırtık kesi hiçbiri olmadı :)birincide cok olmustu ama

(631 puan) tarafından
Maşallah cnm peki kaç sene ara vermiştin,ben bir sene ara vermiştim ikinci doğumunda ilk doğumum daki bütün dikişlerim patlamıştı :(
-Reklam-
+2 oy
(989 puan) tarafından
Hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin 
(1,428 puan) tarafından
Amin canim Cok sagol :)
+1 oy
(2,006 puan) tarafından
gozun aydın Rabbim hayırlı sağlıklı evlat eylesin insAllah
(1,428 puan) tarafından
Amin canim cok sagol Rabbim sıkıntılarını gidersin :)
(2,006 puan) tarafından
aminn cümlemizin :))
+1 oy
(661 puan) tarafından
Ayy kız normal mi?? Rabbim saglikla büyütmeyi nasip etsin . Başlasın uykusuz geceler:)
(1,428 puan) tarafından
Evet normal son anda suniden kurtuldum  dü. Doktorum eliyle muayne edince kendisi baya bay ileri itdi canim acidi ama acilma yoktu nişanda gelmemişmiş, bakalım bugün açıkma olacakmı dedi , ve akşamı nişanım geçdi 1sat sonrada sancılarım . Çok teşekkürler buarad:)
(661 puan) tarafından
Çok şükür Cnm sevindin
+1 oy
(12,595 puan) tarafından
Postlarını biliyorum canım gözün aydın ☺️

Sağlıcakla büyusun prenses ♥️♥️
(1,428 puan) tarafından
Allah razı olsun canim sende bu yakinlarda doğurmustun hatirliyorum bende seni . Seninde bebisin sağlıcakla buyusun :♥️
(12,595 puan) tarafından
Yarın bir aylık olacaz ☺️ teşekkür ederim ♥️♥️
+1 oy
(7,187 puan) tarafından
Allah'ım bana da kolay doğum nasip etsin hafif hafif sancım var dünden beri ama hiç artmıyor dua eder misin sağlıklı bir şekilde biran önce kucağıma alayım 
(1,428 puan) tarafından
Rabbim en kolay doğumu nasip etsin oyle kolay ki, abarıtarak konusulan doğum bumuydu bu kadarmiydi diyesin ve o guzel doğum hikayeni herlese motive edecek şekilde burda da paylaşırsın o kadar guzel ve rahat doğumun olsunki işkence gibi deyilde her dkikası bi baska kiymetli olsun hiç bitmesini istemeyceyin bir doğumun olsun canim herkes içinde boyle diliyorum Rabbimden amin ami. Amin
(7,187 puan) tarafından
Çok çok amiin Allah razı olsun canım benim rabbim yavrunu sağlıkla büyütmeni nasip etsin mutlulukla huzurla
+1 oy
(1,282 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün 
(1,428 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
+1 oy
tarafından
Vatana millete hayırlı evlat olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah 
(1,428 puan) tarafından
amin amin canim butun evlatlar için
0 oy
(238 puan) tarafından
Gözünaydin canim kurtardin suni sanci cok pis bjrseydi iyki almadin
(1,428 puan) tarafından
Doktorumda almamı istemiyordu kendi sancimdi suni vermediler doktor kontrol etiyi günün akşamı sabaha kadar uyutmadı sancim ama evde cekmek için oyalandım gitiyimde 4 ,4 bucuk gibi açılmam vardı aşırı bel ağrısı çekdim sancilarda sadece 7 cm acilmadan sonra zorladı beni ama kendimi hiç ama hiç yormadım başdan kendimi tüketmedim akşam sırtım sızkıyor belime vuryordu çok hafif kasik agrisiydi sonra sat 4e kadar şiddtlendi sancıdan cok bel ağrısı canımı okudu
(238 puan) tarafından
Şükür kurtardin canim evet benim ne sanci ne nişan ne su ne acilma biseycik yoktu suni sanci aldm gece 12de ertsi gun oglen 12 30da dogdu kizim anam agladi ilk dogum biseyde bildigim yok ztn verin dedim ne blm boyle olacagini oyle bir bel agrisiki bir ara nefes alamadim oyle korkuyorumki simdi dogumdan anlatamam kizm 10 aylik oldu ama unutamiyorum ve afdersn arkama kadar dikişlendim tutmdi bidaha uyusukluk gecti canli dikti 3 ay oturamiyordum mahvoldum evlatt cokkk guzel ama cokk zor
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Gözün aydın canım ❤️ rabbim analı babalı büyütsün inş ❤️ 

Darısı tüm hamişlere ❤️ rabbim hayırlısıyla bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
(1,428 puan) tarafından
Amin ya Rabbil alemin . Kolsy doğum hayirli evlatlar nasib etsin bizlerede bolca onları buyutrken sablr :d
(1,707 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
(496 puan) tarafından
İnan son potunda sahura kalmıştım bebeğimi uyutmaya çalışıyordum uyudu bende yatmiaim yeni agladi gene kalktım biraya girdim aklimdaydin başlığı görünce sevindim sen olduğunu biliyordum gözün aydın bak  ne kadar zor ama kucağına alınca herşey unutuluyor bebiş nasıl kaç kilo doğdu 
0 oy
(16,491 puan) tarafından
Analı babalı büyüsün gözün aydın cnm
(1,428 puan) tarafından
Cok tesekkurler ♥️
0 oy
(207 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla Güzel ahlaklı evlatlar büyütmeyi nasip etsin :) 
(1,428 puan) tarafından
Amin herkes için canim :)
0 oy
(3,394 puan) tarafından
Rabbim hayırlı ömür nasıp etsin dogum  ve paylasimlarını gorunce ozeniyorum sonra diyorum ki kendine gel daha birinci büyümedi :)
(1,428 puan) tarafından
Ahahah benimde birincim daha yeni 1 yas oldu ikinci bebisimde oldu. Bakalım nasıl olacak :D
(3,394 puan) tarafından
Ikisi ikiz gibi buyur canım duzeninı oturtursun :)
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün darısı biz bekleyenlerin başına olsun :)
0 oy
(763 puan) tarafından
Gözün aydın canım rabbim sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah bana ve tüm isteyenlerede dua eder misin Allah bizede ikincileri nasip etsin balim minnosu bol bol kokla bizim için ❤️❤️
(1,428 puan) tarafından
Guzel sozleriniz için cik tesekkurler :) Allah razı olsun . İsteyen herkese Allah eli ayagi duz hayirli evlatlar versin
0 oy
(3,621 puan) tarafından
Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün insallah 
0 oy
(2,141 puan) tarafından

Bi ben kaldım doğurmayan darısı başıma:'(

(1,428 puan) tarafından
Amin canim bende oyle düşnyordum  umarım guzel kolay doğumun olur
0 oy
(8,152 puan) tarafından
Gözün aydın. Analı babalı sağlıklı büyüsün inşallah. 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun da güldüm vala ya bizim köyden bir kız o şekilde kaçmış masadan o aklıma geldi şaka yapıyorlar sandım da olabiliyormuş demekki kız sağ salim almışsın kucağına çok şükür canım benim sezeryan zorunlu böbrekten ve bebeğin kilosundsn dolayı bir sıkıntı yaşamadım şükür ama normal doğumu tatmayı çok isterdim de acıya gelemem 
(1,428 puan) tarafından
Ahahaha hadi ya . Bende kaçmak istyordum yukarı tırmanınca doktor nereye aşağı gel diyo aşağı gelincede inmek istyordum masadan :D off yaa burda biri de normal doğum denenmiş sonra acilma ilerlememişmi yoksa bebek i gelmemiş sezeryana alınmış inan hiç yürüyemiyo bile bende , normal doğuma 7den sonra dayanamadım hiçbitürlü basbas bagriyordum saçımı basımı sıkıca tutyordun  ancak oyle bagirmama engel ola biliyodum illa kendim bi yerimi. Acitacaktım , 7cma kadar hersey yolundaydı sonrası felaket

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 219 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 485 göst.
0 oy
18 cevap 331 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı