0 oy
187 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,097 puan) tarafından

Narcissa diye bi markadan tok tutan bi bitki tozu şiparişi verdim iştahı kesiyormuş. Bir fincan kaynar suya bir ölçek attım tadı çok güzel kuşburnu gibi inşallah işe yarar. Bunu kullanan var mı başka 

image

image

8 Cevaplar

+2 oy
(119,342 puan) tarafından
istahi keser bobrek kalp karaciger her organa kalici hasar birakir bu tur seyleri kullanmayin ise yarada insanlar yillarca diyetisyenlik okumazdi bacim parana yazik 
(3,097 puan) tarafından
Canım bitki aromaları var içeriği temiz gibi ben de öyle herşeyi kullanmıyorum
(119,342 puan) tarafından
iste o bitkilerde cok masum seyler degil kendin bilirsin
(3,097 puan) tarafından
Baktım canım içeriği temiz tabi yine de bi rahatsızlığı olan kullanmasın benim sağlığım yerinde şükür
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Hadi bakalım güzel sonuçlar al inşallah ben böyle şeylere sıcak bakmıyorum pek ama alıp içene de saygı duyarım. Benim düşüncem boğazına dur diyeceksin artı spor yapacaksın tercih meselesi tabi 
(3,097 puan) tarafından
Katılıyorum canım sadece çayı içip homini gırtlak işe yaramaz ben diyette yapıyorum hafif spor da yapıyorum
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Kullandim bunu tadı çok güzel ama iştah kapatmiyor
(3,097 puan) tarafından
Canım ben de daha hiç bişey yemedim bu geldi az önce içtim açlık hissim gitti valla
(6,251 puan) tarafından
Yani bilmiyorum bana oralet içiyormuş tadı verdiği içi:)
(3,097 puan) tarafından
Aynen tadı öyle canım :) benim için zaten gündüz pek sorun olmuyor bakalım gece için de işe yarar umarım
(1,584 puan) tarafından
Bende oralet niyetine içiyorum valla hiçbir etki yapmadı:)
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Şu anda kullanıyorum.hic bir etki yapmadı valla bende oralet niyetine içiyorum.  İştah aynı valla bende 
(3,097 puan) tarafından
Hadi ya canım ben kendimi diyete alıştırdım geceleri biraz zorlanıyorum bakalım akşam da içiyim faydası olucak mı şimdilik açlık hissimi aldı
(1,584 puan) tarafından
İnşallah faydası olur
(3,097 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Şu tarz şeyler bana çok sağlıksız ve tehlikeli geliyor canım onun yerine diyet yapsan daha iyi 
(3,097 puan) tarafından
Diyet yapıyorum canım zaten gece zorlanıyorum onda da tok tutsun diye aldım
0 oy
(49 puan) tarafından
Kullandım hiç faydası olmadı canım. Onun yerine Türk kahvesi tarçın kakao yap çok güzel iştah kapatıyor
(3,097 puan) tarafından
O da bende işe yaramadı canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bende aldım param çöpe gitti :) 

Böyle şeylere boşuna para veriyorsunuz herşey beyinde bitmeli:) 
(3,097 puan) tarafından
Ona katılıyorum canım zaten ben diyetteyim tok tutsun diye içiyorum ve bende işe yaradı kaç saat oldu hala acıkmadım
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bu yazacağım linç falan değil ama şunu demek istiyorum her bulduğunuz otları lütfen rica ediyorum içmeyin sağlığınız bu kadar mı önemsiz tok tutan adı altında çaylar yerine besinlerinizi düzene koyabilirsiniz sabah öğlen akşam yemeğini kendinize göre ayarlama yapabilirsiniz bol su tüketerek kilo verebilirsiniz detoks içecekler hazırlayabilirsiniz bırakın bu ot işlerini canınıza yazık ileride çok büyük sorunlar yaşarsınız böbreğinize değer verin bir sağlık giderse elden çok zor günler geçirirsiniz 

(3,097 puan) tarafından
Her bulduğumu bende içmiyorum canım bunun yorumları çok iyi ve içeriği temiz geldi bana ve diyette yapıyorum hafif sporda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ysrelfsmr (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.