0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Kizim 3 yasinda en son 2 aylıkken babannesini görmüştü başka şehirde yasiyir en son gittigimde uyyyuz olmuştu kizim yani 2 aylıkken çok hakaret laflar duymuştum orda ağır hemde ama hep arıyor kızımı görmek istiyor getir biraz göreyim diyor bende şubatta gidip kızımı göstermek istiyorum ama yine canımı sıkarmi çok uzakta yaşıyorlar ben istanbul onlar elazığ yaşlı kadın ama çok fena çok ağır konusuyor ama kızımı görmek istiyor çok hemde gidip gelsemmi bilemedim 

5 Cevaplar

0 oy
(2,302 puan) tarafından
Ben gitmezdim net telefonda görüyorsa yeterli 
-Reklam-
0 oy
(10,138 puan) tarafından
Bence zaten niyetlenmissin boyle biseye o bile guzel bisey buyukluk sende kalsin derim canim. Benim eltimle kaynanam kavga ettiler gereksiz biseydi aslinda kaynanam eltimin sirtina vurmus o hiddetle ben gormedim. Ama eltim suan cocuklar icin esimin hatri icin diyor yine gidiyor köye
(94 puan) tarafından
Çok ağır konusmustu hemde çok
(10,138 puan) tarafından
E bu kadar takildiysan zaten goturmezsin canim sormana bile gerek yok. Ne dediki
0 oy
(4,531 puan) tarafından
Ben gitmezdim. Asla gitmezdim hem de
(94 puan) tarafından
Neden
(4,531 puan) tarafından
Yavrum çok ağır konuşuyor diyorsun, kızımın yanında kimse bana o muameleyi yapamaz. Çocuk içten içe çok üzülür bi kere. Ayrıca anneye olan saygısı kaybolur. Zamanla onu pasif ezik gariban görmeye başlar
0 oy
(8,595 puan) tarafından
Götürmem net. 
(94 puan) tarafından
Neden
(8,595 puan) tarafından
Bana saygı duymayan biri benim çocuğumu da görmek istemesin.
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Her ne olursa olsun ben olsam götürürdüm sonucta torunu görmesi şart benim kaynama öldüğünde oğlum 6..9 aydı tornunu hic görmedi amma isterdim görsün amma hayat iste kayb ettik cok severdim kaynanamı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
0 oy
3 cevap 496 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 330 göst.
5 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 310 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayzasl (3,693 puan) tarafından soruldu

382,712 soru

11,457,467 cevap

35,038 kullanıcı

...