+1 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
kizlar nerdeyse 1bhafta olcak domuz gribi olali bugun cok kötü ellerim ayaklarım titriyor korkuyorum ölçek niyim diye böyle bisey yaşayan oldu mu çok stres oldum artik 

8 Cevaplar

+1 oy
(399 puan) tarafından
hic mi geciren olmadj domuz gribi kizlar
(295 puan) tarafından
Dediğim gibi çok illet kötü bişey korona virüsü de olmuştuk ama ben böyle hastalık yaşamadım hiç altına alıyor resmen  daha yeni iyileştik bizde işte  18 gün çektik belki daha fazla siz düşünün artık bir hafta oldu iyileseli
(399 puan) tarafından
cnm ya ellerinde ayaklarında fln titreme oldu mu hic
-Reklam-
0 oy
(295 puan) tarafından
4 yaşındaki kızım oldu kötü atlattı antibiyotik serum falan  önceden bilmediğimiz için test yapmadan soğuk algınlığı ilaçları verdiler sonra olacak gibi değildi artık özele götürdük domuz giribi olmuş ilaçlar sonunda ise yaradida covuk düzeldi bir yasindaki oğlumda hastaydı ama ona test yapmadık serum iğne falan yaptık oda iyi oldu geçmis olsun bol bol meyve su sıvı tüketin hastaneye gidin ilaçsız zor olur 
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Ben geçirmedim ama oğlum 3 aylıkken geçirdi minicik bebeğe bir şey olmadıysa sanada olmaz inşallah korkma 
0 oy
(457 puan) tarafından
İylesmek uzun sürüyor 2 hafta kadar 
(399 puan) tarafından
ellerjnizde ayaklarınızda fln titreme oldu mu cnm
(457 puan) tarafından
Ateş , titreme,üşüme oldu
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Oğlum ve bizde geçirdik 2 hafta önce. Oğluma test yapıldı pozitif çıktı antibiyotik vermedi ınfluenza şurubu verdi doktor. Hemen işe yaradı bizde aynı şurubun tabletini aldık yetişkinler için olanını

İlaç 48 saat içinde başlanınca etki ediyormuş zaten. 
(399 puan) tarafından
elinizde fln titreme oldu mu cnm
(2,196 puan) tarafından
Genel titreme Ateş üşütme terleme aşırı vucüt ağrısı baş ağrısı oldu
0 oy
(241 puan) tarafından
Canım test yaptırdın mı hastaneye gideceğim diyordun 
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Ben ve demir 3 haftadır yatak döşek yatıyoruz aldığımız seromların haddi hesabı yok. Oğluma günde 6 kez buhar+ ilaç veriyoruz hala düzelemedik. Ben 9 gün boyunca yuruyemedim eşim koluma giriyordu yada kucaklıyordu lavaboya giderken. Oğlum da aynı şekilde oldu ve 4. Hafta bitecek hala düzelemedik öksürük bacak ağrısı devam ediyor :angel: 

Geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah :ermm:

(399 puan) tarafından
cnm size de çok geçmiş olsin ya ins bit an önce toparlarız  sizde baya ağır geciriyorsunuz anlaşılan boylebbas dönmesi ellerinde ayaklarında titreme oldu mu hiç cnm bide bu halde yemeği nasil yapabiliosun
(1,720 puan) tarafından
Oldu canım oğlum sabah uyandı ayaklarım yok bak diye ağladı korktum ateşten dolayı felç falan mı geçiriyor diye eşim aldı hastaneye götürdü domuz gribinden dolayı demiş ilaç vermiş. Bende hamileyim ilaç kullanamıyorum çok zor geçiyor. Amin inşallah canım Allah razı olsun inş ❤️ 9 gün eşim işe gitmedi yemeği bazen dışardan söyledi bazen kendi yaptı. 2 gün de ablam geldi o yaptı yemeği. Bir gün de burdan arkadasim bacım Merve geldi yaptı. Sonrasında iyi kötü kalkabildim pratik seylerle gecistiriyoruz şimdilik ☺️
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Oğlum oldu 40 derece ateşi olduu ..domuz gribiymiss antibiyotik verdiler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 805 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif34 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
4 cevap 133 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2 boys mommy (333 puan) tarafından soruldu

380,882 soru

11,403,149 cevap

34,941 kullanıcı

...