0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (75 puan) tarafından
Kızlar artık dayanamayacak hale geldim bütün doktorlar geçiren ilaçlar veriyor daha Bi hafta önce dokta gittim ilaç verdi geçti  bugün yine tekrar çıktı ağladım 2 yıldır böyleyim başına gelen var mı Allah aşkına ne yaptınız sirkeli sular falan hiç biri fayda etmiyor

12 Cevaplar

0 oy
(390 puan) tarafından
Travazol krem falan sür yada nioli yağı al onu damlat iç çamaşırına iç çamaşırını ütüle 
-Reklam-
0 oy
(5,680 puan) tarafından
İlaç fayda etmez soğan dene ben onunla buldum şifayı 
(75 puan) tarafından
Onu 2 gün deneyip bıraktım süreklilik saplayamadum
(5,680 puan) tarafından
Nasıl yaptın
(7,744 puan) tarafından
Merak ettim nasıl yaptın bende de arada oluyor
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Sirkeli su başlı başına hatadır vajinada yararlı olan bakterileri de öldürüyo

İki yıldır nasıl geçmiyor ki 

İç camasirlarini ütüle eski iseler at 

Soğan suyu iç sabah aç karnina 

Birde havaciva otu var onu aktardan al sana tarifi atayım özelden onu yap 
(75 puan) tarafından
Denerim atarsanız
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Aynı durum bndede var bacı gecmyr maalesef 
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Allah'ın belasi allahin cezasi diyeceğim olmayacak oda Rabbimden geliyor beni mahvetti gecmiyorda p.islik ne sular içtim yok bir akıntı geliyor aynı ustune isemis gibi cok bebeğin suyu sandım acillik olduk alttan muayene falan edildi krem verdi öyle üç gün kullanıp beş gün kesmeyeceksn dedi sürekli tüp bitene kadar kullan dedi kullandığım zaman güllük gülistan bırakınca başlıyor o lanet kasinti sirke mi kullandın dedi bana acilde ki doktor evet deyince sakın kullanma o dahada coşturuyor dedi doktora gitmeden bir ay kullandım sirke asla fayda etmiyo doktorun dediği şu ıslak nemli bırakmayacaksn gerekirse taharet bile almayacksn peçeteyle kurulayıp çıkacaksın bunu yaptım çok cik rahatladim kremin adı ZALAIN canm çok etkili bir krem bide ek olarak dut suyu içtim kuru dut suyu enfeksiyona iyi geliyormuş denemediysen dene kuzum Allah yardımcın olsun çok zor
(75 puan) tarafından
Aklınıza gelebilecek tüm ilaçları kullandım kendimi hep kuru tuttum sirke kullanıyorum evet
(2,373 puan) tarafından
Sirkeye doktor kullanma vajinanın ph dengesini dahada bozuyor dedi ben ondan sonra bidaha kullanmadm artık varya ciğer gibi kızarıyor canm arada kolonya basıyorum bazen manyak dercede kaşiniyor ama böyle kes at daha iyi kasimaktansa krem etki ediyor ama canm eğer geçmiyorsa vardır yanlış yaptığını bir yer
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Eşin de bi gitsin ürolojiye. Belki ondan bulaşıyor
(75 puan) tarafından
Oda ilaç kullandı yine tekrar etti
(11,077 puan) tarafından
Nioli yağı varmış ben de almayı düşünüyorum, bi onu araştır istersen
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Bende de gebelik te oluyor maalesef 3 krem denedim travozol iyi geldi başta sonra yine arttı dün doktorum fitil yazdı o biraz iyi geldi
(75 puan) tarafından
Hamileliklerimi buraya yazacak kelime bulamıyorum o kadar kötüydü ki geçmiyor Bi türlü
0 oy
(301 puan) tarafından
Bol bol su içmelisin Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,017 puan) tarafından

Travazol kortizonlu merhem kızla doktor bana kortizon süz verdi benim akıntı dışarı taştı ve vajina kıpkırmızı pişik gibi oldu kavydokyor gezdim bu krem fayda etti ama akıntıyı kesmedi sadece kaşıntı ve kızarıklık üç günde geçti 

image

0 oy
(4,316 puan) tarafından
Vajinal probiyotik kullanın. Belli ki birşey yaparak vajinanızın florasını bozuyorsunuz. Nerede hata yapıyorsunuz tespit etmek lazım
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Eğer abur cubur tuketiyosanjz tamamen bırakmanz lazm. Rafine şeker paketli gıdalar asla tuketmeyn
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Öncelikle sirkeli su benim bildiğim iyi gelmiyor. Bunun yanında bağışıklık güçlendirmek için probiyotik kullanmalısın. ( Hangi dönemlerde arttığına dikkat et, mesela ben antibiyotik kullandığımda mantar olur yararlı bakterileri de öldürdüğü için, sık sık iç çamaşır değişimi, vajinal bölgeye uygun temizleme jeli kullanman, pamuklu çamaşır tercih etmen önemli.) Geçtiği zamanlarda da mutlaka probiyotik desteğine devam et, nasılsa bitti deyip bırakma.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 146 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.