0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Kızlar kayınvalidem tirşik otundan limonla yemek yaptı 2,3 tabak yedim ekşili olduğu için normalde çiği zararlıymış sma pişince sıkıntı olmuyormuş bende sonradan öğrendim bi sıkıntı olur mu ya benim bu panik atak öldürmez ama süründürür napcam ben bu panik atağı 

2 Cevaplar

0 oy
(2,665 puan) tarafından
Ne olacak canım korkma
(689 puan) tarafından
Panik atağıma söz geçiremiyorum ki midem ağrıyor gibi oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız pişmiş zaten ne olacak çiğ değil sonuçta ben bir kaşık yedim sadece çorbasını bir daha ağzıma sürmedim eşim ölüp bitiyor o yemeğe ama o ot yok buralarda olsa da yapamam asla bilmem anlamam kaynanam getirir geldiğinde vala adam tabak tabak yer hiç bir şey de olmaz korkma ne korkuyorsun pişmiş sonuçta 
(689 puan) tarafından
Ya bekletilerek falan yapılıyormuş doğu tarafında çorbası biz bekletmedik direk düdüklüde bol limonla pişirdik yada haşlayıp suyunu süzmedik bende ekşi çekiyor bu ara canım sırf ekşi diye 3 tabak yedim hoşuma gitti dedim bebeğe bir zararı olur mu yedikten sonra öğrendim böyle bir ot olduğunu
tarafından
Pişmiş canım bence sıkıntı olmaz doğu tarafı dediğin biz Kürtlerde yok diye biliyorum hiç görmedim eşim.marasli o yörede var benim ailem bilmez hiç hatta biz türlü var ya domates patlıcan biber o yemeğe tirsik deriz vala bunlarda tirsik deyince ben bizim yemek sanmıştım ilk basta
(689 puan) tarafından
İnşallah canım ya pişince zehri gitmiştir, güneydoğu ve akdeniz galiba

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
8 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gozdeh (9,477 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 277 göst.
24 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde fffilizzz (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
11 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (888 puan) tarafından soruldu

397,148 soru

11,878,271 cevap

35,994 kullanıcı

...