0 oy
74 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (150 puan) tarafından
Kızlar ben bakkaldan bazen birşeyler sipariş ediyorum sepete koyuyor adam. Ama geçen gün gece 12 de bildirim geldi bana mesaj gelmiş adamdan eşim gördü ama olarak yani. İçeriğine girdiğimizde boş gözüküyor. Hiç bir şekilde gelen mesaj yok ama bildirim var. en altta rcs sohpeti daha fazla bilgi yazıyor bastığımda orda rcs sohpeti hakkında mesaj yazıyor olduğunda da bikdşrim geliyormuş göndermesi gerekmiyor yani illaki. Öyle yazıyor. Bilgisi olan var mı bu konuda ya. Bu yüzdrn eşimle tartıştık ayrılma raddesine geldik. Bişey yazmadığı için adama da soramıyoruz. Kendimi aklamam lazım adamın içine şüphe düştü bir kere. Adamda yaşı büyük bir adam yani bilmiyorum acaba torunu falan mı yaptı yoksa telefonu mu bozuk ya da yanlışlıklar mı bilmiyorum. Dediğim gibi hiç bir şey yazmıyor ama mesaj bildirimi geldi

5 Cevaplar

+1 oy
(9,967 puan) tarafından
Kiz numarani niye veriyosun elin adamina. Benim esim olsa kiyameti koparirdi
-Reklam-
+1 oy
(4,553 puan) tarafından
Daha önce sipariş msji verdiğin için oluyo benim arkadaşım var kızımız aynı sinifta ondada yaziyo 
(150 puan) tarafından
Evet ondan da olabilir bilemiyorum
+1 oy
tarafından

Sen kanitlamak yerine gkt güzel bir boşanma dilekçesi ver kusura bakma ama kocan sana güvenmiyor mu da tartışıyor ayrılma derecesine kadar getiriyor 

(1,864 puan) tarafından
Yani bencede olabilir yanlıs mesajdır karşı taraf hemen silmistir sonuçta siparişler geç saate kadar bile verilebiliyor yada bir çocuk vs yapmıştır da şimdi Burdaki sorun adamın mesaj atması değil eşinin sana guvenmemesi mesela benimde bir kere gecenin birinde bilmediğim biri aradı numara da yeni almistik tersledim kapattım eşime dedim bir daha aradılar eşim açtı küfür etti bir daha aranmadim yani sapik olur vs olur yanlışlık olur da ayrılma derecesine kadar güvenmeyip tartismak nedir
(150 puan) tarafından
Yok canım niye elin adamının yanlışlıkla ve ya neyse attığı saçma sapan bir mesaj için yuvamı yıkayım ki apta.l miyim ben. Eşimin güven sorunu eski eltimden kaynaklı kaynımı aldatmıştı baya bi olaylar olmuştu onu gördüğü için böyle. Tabi şuan aramız normal bişey yok sonuçta boş mesaj bişey yazmıyor. Ama böyle saçma şeyler için de yuvamı yıkmam sadece amacım eşimin içini rahatlatmak. Yoksa kasaptan et sipariş ediyoruz ne bileyim yemek söylüyoruz marketten birşeyler sipariş bu durum normal ama mesaj normal değildi. Yuva yıkamaya da ne meraklısınız böyle ya.
tarafından
Biz yuva yıkmaya meraklı değiliz ama eltin bı bo.k yedi diye sanada o gözle bakamaz iyi benim kaynimda eşini yatakta başkasıyla basmış zamanın da ayrılmış lar benim  eşim de buna şahit olmuş ama eşim bunu bana asla yansıtmaz ayrılma derecesine kadar uzayan bir hoş mesaj yani kusura bakma ama biz yuva yıkmaya meraklı değiliz ama sen çok geniş ve rahatsin
(150 puan) tarafından
Aynen bacım
0 oy
(471 puan) tarafından
Eşin de eline alıp telefonunu geri senmişsin gibi mesaj atsaydı ve gelen cevaba göre kıyameti koparacaksa koparsaydı. Ben olsam "mesaj boş geldi içeriğini göremiyorum " yazar gönderirdim. Adamın vereceği cevaba bakardım . Yanlışlıkla oldu kusura bakmayın derdi herhalde o da . Yabancı erkeklere numaranızı vermeyin siz iyi niyetli olsanizda ne olur ne olmaz onlar niyeti bozabilir Allah korusun  sonra kabak sizin başınıza patlar
0 oy
(471 puan) tarafından
Telefonundan eşini ara ekrani kapat elinde tut telefonu ya da cebine koy ve bakkala git eşin telefondan dinlesin sizi . Bakkalda abiye sor geçen 12de böyle bi bildirim geldi bi şey mi yazdınız ben okuyamadım boş gözüktü de . Adam ne diyecek eşin de duysun . Böylelikle kendini aklamiş olursun . 
(150 puan) tarafından
Çok mantıklı

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 682 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,324 soru

11,323,651 cevap

34,775 kullanıcı

...