+2 oy
801 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (7,662 puan) tarafından
Bu konu hakkında hiçbir post yayınlanmadı mı ya?

Çok gurur verici bir olay bence. Ayrıca önemli. Yolu açık olsun inşaAllah Alper Gezeravcı'nın. Yapacağı deneylerde muhteşem. Özellikle benim işim açısından da çok önemli deneyler mevcut (bitki-dna deneyleri). Hakkında hayırlısı olsun. Sağ salim gelsin inşaAllah

22 Cevaplar

+8 oy
tarafından
İstikbal göklerdedir  demesi peki çok gurur verici
(7,662 puan) tarafından
Kesinlikle ❤️
-Reklam-
+8 oy
(5,575 puan) tarafından
Ben açacaktım ama adamın konuşmasını dinledikten sonra vaz geçtim. Yücelik kelimesi sadece yüce Rabbimize ait tir oysa YÜCE ATAMIZ diyo. Linç yiycem belki ama umrumda değil 
(5,575 puan) tarafından
Uyarı veren korkak kim???
(4,095 puan) tarafından
Kız ben muhalifim ama muhalifler konuyu çok abarttı bence gurur verici dediğim için yorumum kaldırılmış
(5,575 puan) tarafından
Gerçekten abartıyorlar
(2,818 puan) tarafından
Bildirim geldi baktım da ben vermedim uyarı hafsa canım:) karşı görüşlü falan da değilim üstelik. Sadece farklı düşündüğüm için yorumda bulundum uyarıyla falan uğraşmam:)
(5,575 puan) tarafından
Sen olmadığını biliyorum. Sen olsan dün verirdin teşekkür ederim dönüş yaptığın için. Ama uyarıyı vereni merak ettim, tam olarak hakaret tahrik nerede :-)
+2 oy
tarafından
Dün canli yayinda izledim çok gurur duydum Rabbım yardımcısı olsun ülkemiz için güzel bi adımdı
(7,662 puan) tarafından
Evet. Çok güzeldi. Uzaydan çok korkuyorum ben şahsen. İzlerken de bir taraftan korkularım devam etti tabi
(328 puan) tarafından
nerden izledin ben görmedim
(7,662 puan) tarafından
Canlı yayınlardan
+2 oy
(1,501 puan) tarafından
Hahahhahaa 55 milyon dolara sığıntı gibi uzaya yolculuk ha aman ne gurur duydukk !! 55 milyon dolar nasıl bir rakam ve bu reklam için değer mi üç beş yandaşın gözünü boyamaya 
(7,662 puan) tarafından
Yandaşlıkla alakası olduğunu sanmıyorum. Üstelik yapılacak deneyler üst seviyede. Biraz bu konularda da araştırma yapmalısınız
+2 oy
(2,582 puan) tarafından

Ben açmıştım ☺️ 

Daha düne kadar millet uzaya gidiyor diyenler şimdi gitti diye laf ediyor. Neymiş çok para harcanmış ya harcansın zaten her şeye veriyorlar bilim için de versinler Türk uzayda bizim de artık Türk astronotumuz var. 

Ben çok gururluyum hatta kızımın adı soyadı altında bir paylaşım yaptım büyüdüğünde de ne zaman hangi tarihte gidildi bilsin. Kızıma açtığım Instagram hesabında da paylaştım, ülkem adına çok gururluyum ♥️

image

tarafından
Ya millet uzaya gidiyor derken kendi imkanlarıyla falan deniliyor yani Bizim ülkemizde hiç bir şey gelişmiyor anlamında söyleniyor ve Türkiye'de bu imkan olmadığı için çok çok zeki genclerimiz var ama maalesef ki hepsi dışarda çalışıyor başka ülkelere çalışıyor ve Alper Gezeravcının gitmesine de haksız bir tepki veriliyor bence çok güzel birşey evet başkasının imkanıyla gitmiş oluyor ama parayı veren düdüğü çalar o paranın verilmesi bile bir güç ve evet milletin haklı yanları da var bu kadar imkansızlık varken maddi yönden insanlar kotuyken madem 55 milyon dolar verebilecek bir ülkeysek niye ekonomik sıkıntı çekiyoruz hem o uzaya gitsin hem ülkenin refah seviyesi artsın yani para çok çok fazla ver bence çünkü az bir para değil ama niye insanlarımız bu kadar yoksulluk çekiyor sıkıntı burda bende gurur duyuyorum herkes diyor bizde gideriz o parayı verseler diye şahsen verseler de ben gidemem o Albay kadar bilgili olamam cesareti olamam helal olsun sağ salim döner inşallah
(7,662 puan) tarafından
Kesinlikle gurur verici. Bu konuyu tartışmak yerine araştırın bakalım. Nasıl gidiliyor, gidildiği zaman neler yapılıyor?
tarafından
Ben tartışmak için yazmadım inanki milletin tepkisinin sebebini söylüyorum yoksa dün gece soluk almadan izledim çok da mutlu oldum böyle şeylerde ne devlet ne parti ne bir şey umrumda olmaz bu tüm dünyada adını duyurmak yani Türkiye den gitti türk bayrağı uzayda yani bundan daha güzel hiç bir seu yok
+1 oy
(1,268 puan) tarafından
Türkiyemizin gururu. Söylediği ilk sözlerle de kalbimi fazla fazla kazandı. Allah yolunu açık etsin inşallah güzel şeyler bulup dönecekler.
(7,662 puan) tarafından
İnşaAllah ❤️ ben belli olduğundan beri onu ve tuva'yı çok araştırdım. Her progrmalarını izledim filan. Acayip iyi insanlar ya ❤️
+1 oy
(2,988 puan) tarafından
Bende gurur duydum a parti b partisi den dolayı değil türkiyem için yapılan her güzel olay için gurur veren şeyleri severim ama vatana millete hayırı dokunacak bişey inşaAllah ilerleyen zqmanlarda bizim çocuklarımız da yapsa diyorum hep ama ünsanlık için kendi menfatimiz için değil 
(7,662 puan) tarafından
Tabi ki. Zaten amaç şu anda o. Burada yapılan bozulan tahrip edilen bir takım donanımları iyileştirme deneyleri yapmak, bu anlamda kazanımlar elde etmek. Parti meselesi asla değil bence
(2,988 puan) tarafından
Bencede canım rabbim vatanımızı bayrağımızı milletimizi her türlü kötülükten korusun inşaAllah
(7,662 puan) tarafından
Amin ❤️
+1 oy
(512 puan) tarafından
Keşke herseyden önce ALLAH’ın ne kadar sonsuz kudret sahibi olduğunu dile getirseydi 
(7,662 puan) tarafından
Söylediklerinden çok yaptıkları da beni alakadar ediyor. Bilemeyiz oraya gider gitmez ilk yaptığı neydi? Belki uçuşa geçtiğinde de dua ediyordu.  Bilinmeyen çok fazla.  Hemen her şeyi kamera önünde yaptıklarına bağlamamak lazım. Atatürk'ün sözünü söylemeden önce de adam için gider gitmez "Erdoğana teşekkür edecek" "parayla gözünü boyamışlar, yalakalık yapar şimdi" gibi gibi cümleler kullanıyordu. Hiçbirini yapmadı. Yani bir insan hakkında eleştiri yapmadan önce yaptığı güzel işlere de bakın
0 oy
(4,403 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah takip ediyoruz ama şuan platformun olayı çok farklı cinlerimiz ayağa kalktı
(7,662 puan) tarafından
O olayı ben de yeni gördüm, post kapandıktan sonra tabi, hakkındaki postlardan.  Umarım o kız kurutulur bu iğrenç hayattan. Anne sevgisine ihtiyacı olabilir ama bu şekilde bir kadının sevgisine asla. O kadın annelik duygusunu doğursa da kazanamamış, nefsinin arzularına yenik düşmüş birisi. Rabbim çocuğu onun ellerinden kurtarsın.
(4,403 puan) tarafından
Amin canım aminn
(2,988 puan) tarafından
Ne oldu canım
(7,662 puan) tarafından
Çocuk istismar olayı
(643 puan) tarafından
Olay neydi tam olarak ben görmedim ya
0 oy
(493 puan) tarafından
Ay çok güzel bir his ya instgramda mersin sayfası mangalla bi portre yapmıştı ay ne güldüm ya çok gurur ve heyecan verici bir his
(7,662 puan) tarafından
İlk söylediği cümleler de çok hoştu. Kalemle oynaması filan, harika..
(493 puan) tarafından
Ay evet rabbim türk milletimize zeval vermesin inşallah
(7,662 puan) tarafından
Amin ❤️
0 oy
(409 puan) tarafından
İnşallah ya hepimizi çok heyecnalandırdı valla helal olsun gururumuz
(7,662 puan) tarafından
Helal olsun ❤️
0 oy
(1,871 puan) tarafından

Amin insallah

image

(7,662 puan) tarafından
Hahahahh :D
0 oy
(2,303 puan) tarafından

Ay cok güzel ya cok istym gitmek bn uzay ;)

(7,662 puan) tarafından
Ayy yok ya ben korkuyorum
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Muhalif kesimin tepkiyle yaklaşması beni çok üzdü. Muhalifin dibi bir insan olarak ben inanılmaz gurur duydum fırlatmayı soluksuz izledim. İLK GÖKMENİMİZ ALPER KOMUTAN inşallah tebrübeleri ile Türkiye Cumhuriyeti'ne güzel bir yol gösterici olacak
(7,662 puan) tarafından
Muhalif kesim genelde seçim öncesi olarak yorumlamış, onunla alakası yok oysa ki. Bence çok büyük adım atıldı. Bilim için ne kadar harcanırsa helali hoş olsun. Üstelik yapılacak deneyler çok kapsamlı. Sağ salim gelsin yurdumuza da inşaAllah
0 oy
tarafından
İlk Türk değil

Türkiye'den giden ilk kişi 
(7,662 puan) tarafından
Türk vatandaşı derken Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından bahsediyorum zaten.
tarafından
Türk deyince nerden bahsettin alnın da mı yazıyor nerden bilem
Nasıl anlarsan öyle yazdım......
(7,662 puan) tarafından
Tamam..........
0 oy
(3,248 puan) tarafından
İzledim gece. O kadar heyecan ve gurur verici ki anlatamam. Uzun süredir böyle gururlanmamıştım. 

Kesinlikle ülkemizdeki bilim ve örnek olması bakımından yeni nesil için şahane tarihi bir durum. 

Böyle ilerlemelerin artarak devam etmesi ve çocuklarımızın da böyle şeylere meraklı hevesli olması dileğiyle... 
(7,662 puan) tarafından
İnşaAllah ❤️
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Kız benim yorumum niye silinmiş :D
(7,662 puan) tarafından
Durmuyor mu yorumun?
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Parayı veren düdüğü çalar 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Burda bu tip seyler pek prim yapmaz.

Ancak sahsim adina, istikbal goklerdedir demesiyle inanilmaz gurur duydum.
(7,662 puan) tarafından
Primle ne alakası var ki postumun?
(1,559 puan) tarafından
Bununla alakali hic post yayinlanmadi mi demissin ya,ben de bu tip seyler burda prim yapmaz diyorum. Yayinlanmadi anlaminda yani. Gunde 50 kaynana postu acilir ama boyle birsey 2 posttan oteye gitmez.
(7,662 puan) tarafından
Ben de bana karşı bir söylem sandım.
(1,559 puan) tarafından
Yok, baska birsey anlatmaya calisiyordum :)
(7,662 puan) tarafından
Anladım anladım. Haklısın
0 oy
(244 puan) tarafından
Cok guzel olay sahane bi  gelisme ama gonul isterdiki o firlatma rampasi o mekik gidecegi istasyon hep bizim olsa cocuklarimiz gorur insallah o gunleride
(7,662 puan) tarafından
İnşaAllah. Geç olsun güç olmasın

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 255 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 704 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde MuratınAnnesi (673 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 824 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu