+1 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (570 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çocuklarım uyudu ortalığı topladım eşimle dizi keyfi yapcaz siz napiyonuz

image

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
1 saat sonra bebe uyku moduna geçecem benim migren benimle dalga geciyo dün fenaydı sabah az vardı gene aynı saatlerde baya şiddetli oldu çay içmek istiyorum kalkasım yok 
tarafından
Ben işte kimseyi tanımıyorum İstanbula gidersem yaptırırım belki orada yapan kişiler var
(6,516 puan) tarafından
Bı araştır istersen bulursan yaptır yoksa İstanbulda yaptır
tarafından
Bayrama İstanbula gidiyom cane o ara yaparım ben kafaya birseyleri takınca oluyo ben bunu çözdüm
(570 puan) tarafından
Bendede sinüzit var sulugu gördüm mü aşırı tiksiniyorum yüzüme koysam bayılırım kesin
(3,037 puan) tarafından
Sinüzit benim kronikleşti burnum acayip tikaliydi ama sülükten korkuyorsanız kafa hacamati da cooook iyi geliyor
-Reklam-
+3 oy
(2,679 puan) tarafından

Çiçeğimle havuç topları yaptık <3 kızım çok seviyor ara öğün olarak da benim işime geliyor ceviz havuç yemiş oluyor sizlere de fikir olsun ☺️

image

tarafından
Şuan o kadar ihtiyacım var.ki anlatamam ahhh keşke yakın olsaydık yatıya da kalırdık  vallahi kız kıza takılırdık yavrularimizla ne güzel olurdu ❤
(2,679 puan) tarafından
Yaşları da bir ablacım 29 aylık çiçeğim ♥️ bu arada Kastamonuyu yaşamadık biz çok istemiştim ama eşim araştırdı gelirsek orada rahat olamayacağımızı öğrendi başka yerde denk düşeriz inşaallah ama Safranboluya gelmek gezmek istiyoruz oraya kadar gelmişken sana da mutlaka uğrarım ♥️
tarafından
Oyyy maşallah kuzuma kocaman olmuş Dicle kuşum 33 aylik hiradan bir kaç ay büyük canim benim öp benim yerime kuzumu ❤ yaa sağlık olsun balım hayırlısı olsun inşallah siz kazasız belasız olun da biz elbet bir gün bir araya geliriz Allahin izniyle yeterki kalplerimiz bir olsun ❤ aaa Safranbolu da çok güzel gelmeden muhakkak yaz bana da balım başım gözüm üstüne her zaman beklerim ❤
(56 puan) tarafından
Aaaaaaayyyyyy çok güzel afiyet olsun canım
(2,679 puan) tarafından
Amin inşaallah ablacım yakına geleyim gelip gireceğim seni biz de burada post açacağız ♥️
+2 oy
(4,131 puan) tarafından

Sofrayı topladım kendimi koltuğa attııımmm:) nefes nefeseyim şuan  :D

+1 oy
(5,171 puan) tarafından
Şu an hiçbisey :) 

Yemek yiycez inşaAllah eşimi bekliyorum 
(5,171 puan) tarafından
Valla eşim üç senedir beni Trabzon'a goturecegine dair söz veriyor henüz gerçekleşmedi o ne zaman ollursa bizimki de o zmaan ollur shshshs
tarafından
Ayyy kanka durun şimdi gitmeyin benim herifte goturcek bizi oraya birlikte gidelim sjsjsjs
(5,171 puan) tarafından
Haha ne zaman kız
Eşime diyorum ne zaman gidecez baja diyor napim her sene dogurmasaydin sjshs
Üçüncü yok o yüzden bu sene götürsün bari ahshsh
tarafından
Ahaha birsey derdim yeri değil sjsjsjjsjs

Belli değil cano bi baktın bu yaz geldik bi baktın 2 sene sonra sjsjsjs arabamız ne zaman olursa ahanda o zmn hatta hataya antebe gelecez
(5,171 puan) tarafından
Bizimde araba yok sjsjsj
Umut işte bekleyelim bakalım sjsh
+1 oy
(6,516 puan) tarafından
Yeni yemek yedik  bulaşık duruyor çay mi içsem kahve mi içsem diye düşünüyorum ☺️
(6,516 puan) tarafından
Yanına cikilota alırsan olur :)))))
tarafından
Hangisini istersin ucuz iste haaa alamam sana pahalı sjsjsjsjj
(6,516 puan) tarafından
AA ben  Antep fıstıklı yerim bacım başdan diyim :)
tarafından
Vayyy severiz haaa o benim favorim o olmadan yimem sjsjjs
(570 puan) tarafından
Afiyet olsun inşallah
+1 oy
(17,721 puan) tarafından
Benimkiler bu saatte hayatta uyumaz bide tatilki otururlar bizimde yalicapkini var kocamla izliycez gelir birazdan
(570 puan) tarafından
Yalı capkiniyla kizilcik arasında gidip geliyoz
(17,721 puan) tarafından
Bizimki reklamda bile zaplatmaz :D
(570 puan) tarafından
Bütün güzel diziler aynı güne koyulmuş
+1 oy
(15,947 puan) tarafından

Çocuklar uyudu bende kısır mi yapım diye düşünüyorum ama hayır tutmam gerek kendimi :D

(570 puan) tarafından
Bende ilk defa erişte çorbası yaptım eşim beceremezsin filan boşver dedi iki kase yedi
+1 oy
(3,397 puan) tarafından
Oglumu uyutuyorum mutfagim daginik trilice yapayim dedim bir borcami cope gitti ikincisini yaptim ama onun basinida gecemiyorum bir turlu keki sogudu sutu cektiremedim daha ne yapsam bilemedim oglum bugun ayri bir fenaydi 5 dk durmadi sinirden basima agrilar girdi ama cok sukur ayaktayim bakicaz artik :)
(570 puan) tarafından
Geçmiş olsun sıkma canını olur böyle seyler
+1 oy
(338 puan) tarafından
Çocuklar kaç yaşında öyle uykusuna Yatıyorlar mı
(570 puan) tarafından
1yas ve 4yas bebeğim öğle uykusu yapıyor kızım yapmıyor
(338 puan) tarafından
Benim de 2 yas uyumuyo
+1 oy
tarafından

Mutfağımi topladım mısır yarması ve barbunya ıslattim yarın corba yapmak için  bugün ıspanak almıştım onları yıkadım temizledim doğradım dolaba kaldırdım yarın kolay olsun diye şimdi sakla beni izliyoruz dün akşam hududsuz sevda var diye izleyememistik   

image

+1 oy
(3,622 puan) tarafından
Kızılcık şerbetini bekliyorum:)
+1 oy
(1,450 puan) tarafından
Kızım inşallah uykuya dalarsa kahve ve dizi keyfi yapıcam

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 286 göst.
+1 oy
22 cevap 481 göst.