0 oy
1,014 göst.
Aile kategorisinde (276 puan) tarafından
Merak ettim çöp biriktiren ya da evde hiç iş yapmadan boş takılan var mı

Benim hiçbir sosyal medyanın yok bazen kıyafet sitelerinde takılırım genelde uyumadan önce youtube dan short videoları izlerim yemek ve temiLzlik videoları evde de elimden geldiğince temiz olmaya calısırım 

56 Cevaplar

0 oy
(7,280 puan) tarafından
2 bebeyle yetisebildigim kadar yapıyorum işte. Çöp birikmez ama eşim giderken veririm atar bazende kendim atarım 
-Reklam-
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Hiç o konuya girmeyelim:)) şaka şaka genelde temiz olmaya çalışırım valla süpürge her gün yapmasam da her yerim toplu olur, bı oturduğumuz oda oyuncaktan dağınık olur o da çocuk odası olmadığı için 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çöp birikmez akşamları kapıcı aliyor, her akşam cikaririm kapıya ,bütün oyuncakları kaldırdım iki üç oyuncak çıkarırım günlük onunla oynar oğlum ondan ,sıkılınca yeni gibi başka oyuncakalari veririm öyle üç oyuncak veririm eline sıkılınca değiştiririz ,sabah kalktım mi kahvaltı yaptıktan sonra robot süpürge çalıştırım bütün evi süpürür toz da o yüzden olmuyor silinecek yerleri hemen şu sleppynin temizleme mendilleri ile TV yi sehpaları vs silerim ,bulaşık makinesine tabakları dizerim  ,yerleri sileceksem eğer o gün üşeniyorsam iki dk kiwi buharlı mopum var onu çalıştırım bazen, oğlum uyunca öğlen  kıyafetleri katlar yerlerine koyar yemek yaparım genelde toplu oluyor evim ama Ev işini pratiklestirecek her esyam var temizlik açısından ve tıklım tıklım da ev sevmem çok sadedir evim öyle kalabalıktan hoşlanmıyorum sade bir evim var ,öyle saatlerce temizlik yapan biri değilim koltuk birşey dokse iki dk da koltuk yıkama makinem var çektirim her işi anında hallederim biriktirmem ev işlerini biriktirmedigim için hemen bitiyor işlerim birde eşim çok yemek aramaz haftada iki üç gün yemek yapamadığım oluyor çok da saatlerce temizlik yapan biri değilim sadece rutinim var ev temiz kalıyor hergun aynı şekilde yaptığım için 
0 oy
(273 puan) tarafından
Ev teniz de balkonlar değil çöpleri eşim lutfederse atacak
0 oy
(18,236 puan) tarafından
Yoktur sanmiyorum canim kahvaltidan sonra bulasikla baslarim ben cöpler atilir esime yada ogluma veririm evi supururum temizse silmem temiz degilse dip kose girerim tozlari alir wc banyo yikarim yemek yaparim gunluk boyle  her odayi supururum hergun
0 oy
(979 puan) tarafından

Aman bacım benlik değil dagınık olmak götümü yere koymam evimi temiz tutarım 8 aylık hamileyim yine dip köşe temizlik derdindeyim elimde değil rahat edemiyorum temizlik takıntım yok ama yerlerde kırıntı toz dagınıklık bana göre değil çöplere tahammülüm yok bizim sitenin çöpçüsü var her akşam 7den önce kapıya koyarız alınır çöpler hergün 2 poşet çıkarırım nerdeyse :D her akşam yatmadan salon ve mutfak illaki derli toplu olacak içim rahat etmiyor valla 

0 oy
(2,660 puan) tarafından
Temizliğine temizdir ama oyuncak topluluğu var diğer odalara girilmez haftada bir yaparım çünkü hamileyim oturma odasını hergun yaparım slepy ıslak havluyla mutlaka tozunu alırım o yüzden en temiz odam mutfakla oturma odasıdır diğerlerinin dağınıklığı yataklar sadece salon temiz açılmaz hiç 
0 oy
(12,917 puan) tarafından
Çocukların kıyafet dolapları dağınık

Çöpu kocayı atıyor her gün
0 oy
tarafından

Bulasık bırakmam sofradan kalkar kalkmaz toparlarım

Her gece yatmadan mutlaka varsa katlanacak çamaşır katlar evi toplar herşeyi yerli yerine koyar oyle yatarım bu oyıncaktan tut çay kaşığı bıle olsa herşey yerınde olacak :D

Çöpler eşime zimmetli adam ben çıkıyorum der demez çööööööp diyorum poşetle koşuyorum yanına :D

Sabah yemegım yoksa kahvaltı sonrası ilk isim yemek ardından süpürge açmak olur o ara varsa çamaşır atarım yıkanır genelde sürekli hareket halindeyim iyi hıssedersen balkonlar wc banyo yıkar halıları kaldırır evi komple dip köşe yaparım iyi değilsem ıkı oda olarak ıkı gune bölerim hasta da olsam bu düzen böyle şaşmaz lohusayken az azar yemedım  6 yıl önce :D

0 oy
tarafından
Eğim hiç pis değildir sürekli tenizlerim canım burnumda eğimi mis gibi ediyorum akşam sabah doğuracak durumdayim
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Çöpleri eşim atar ben hergun işimi yaparım evim temizdir bal dök yala hesabı ama çocuklar dağıtır oyuncak dağınıklığı akşam en son çocuklar yatınca eşimle toplarız gün icindede toplarım vucudum böyle alışmış sosyal medyam yok sadece burda takiliyorum oda çok değil bugün ilk kez şimdi girdim
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Çöpleri kapıdan aliyolar onun için çöp hiç birikmez sjsjsj çocuklar olana kadar evim çok düzenliydi. Çünkü eşim de ben de düzeni çok seviyoruz. Çocuklar olunca malesef o düzen kalmıyor. Hep temiz tutarım ama dağınık oluyo. 
0 oy
(3,096 puan) tarafından
Genelde evim temizdir ama salonda hep oyuncak dağınıklığı vardır.
0 oy
(578 puan) tarafından
Bende hergun süpürür iki dünde bir silerim dün  gece uyuyim dedim bebeğimle kızıma fıstık verdim kabuklu gece işten geldi eşim oturma odası diğer odalar heryer fıstık kabuguydu çıldırdım birde yer fıstığı düşün benim kızım kirletmese sürekli temiz kalır evim ama kızım bırakmıyor 5 dk öncede kaş la goz arasında sütünü koltuğa boca etti :( sürekli kirletiyor :(
0 oy
tarafından
Evet her gün siler sipirurim haftada bir camları kapıları dolapları silerim her gün dip köşe banyo təmizliyi yapar yıkarım aynaları parlatırim eşim biraz temizliye takıntısi var bulaşık uyumadan yıkarım asla yarına saklamam

Çöpü eşim atıyor her gün sabah akşam dağınıklık olduğunda asla rahat oturamam şuan evde değilim çıkarken tertemiz bıraktım ama gidincede ilk iş tekrar temizleyip oturmak
0 oy
tarafından
Çöp biriktirmeyi hic sevmem günde 2 kez döktüğüm bile olur 

Hergun süpürge acar silerim tuvalet banyo her gün yıkarım tabi gel gör ki aksam yine aynı olur
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Çöp hiç birimtirmem çöp kokusundan nefret ederim çöp atma derdimiz yok kapıcı sağolsun bu işi hallediyor kendimce duzenliyim anneme göre ona hiç cekmemisiz :) fazla kalabalık eşya sevmem o yüzden bende çip birimtirme değilde herseyi atma huyu var eşimle kolay kolay tartismayiz ama bu konuda tartışırız:)
0 oy
(931 puan) tarafından
Her daim ölecekmiş gibi yaşarım vucud temizliğinden tut ev temizliği çocuklarımın temizliği. Bende takıntı var .  Çöpü de esim atar evde tutmam. Telefona da boş kalırsam giriyorum cociuklari uyuturken giriyorum arada trendyola bakarım ama genelde ingilizce öğreniyorum dualingo dan :)
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Hergun düzenli süpürür.dun mutfagimj temizledim.b8r haftadır.evdey8m.ama.kizim.gunduz asla uyumuyor ve hiçbir iş yapamıyorum alırken daha çok iş yapıyordum.resmen çöp biriktirmek.asla.ama.kocaman çöp günlük cikiyor.mesela.sabaha ttirdim.suan yine.mitfakta bir dünya çöp.var 
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Temizlik ayrıdır dağınıklık ayrı evim temizdir şuan oğlanı sallıyorum sallamadan önce topladimda düzenli ama gün içinde oğlum dağıtıyor mu evet uyuyunca felan topluyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 537 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 754 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 468 göst.
+1 oy
24 cevap 893 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu