0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hiç kesmedim ben saçını normal Dalin kullanıyorum ama vala kel kalacak okadar esnekkii çok dökülüyor şimdi eşim tarıyor adam canı sıkıldı bizim sacimiz dökülüyor ya tutunca çekince aynı böyle ne yapayım acaba kestirssm.mi kısacık hani ondan mı beslenmiyor acaba ya

5 Cevaplar

0 oy
(5,122 puan) tarafından
Benim kızımın saçları da uzun ama dökülmüyor. Bi doktora göster bence değerlerine baksınlar
tarafından
Benimkinin uzun değil zaten ya bilmiyorm ne doktoruna götüreyim dahiliye falan mı çocuk doktoru mu çünkü belli zaten ayak tırnakları bile çok kötü oluyor
(5,122 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götür. 3 yaşında rutin kontrol yaptırmadın mı? Değerlere bakıyorlar o zaman. Ama ihmal etme. Kesmek çözüm değil
tarafından
Yok canım ben bayadır çocuk doktoruna götürmedim.kendi doktorumuz vardı o da gidince gitmedik hic 3 yaşında da tayin çıktı buraya geldik daha çocuk doktoru kime gideceğimizi bilmiyoruz kan falan alırlar mı yani hastane çok uzak hep giderim hiç sıkıntı değil ama cins birine denk gelip gidipde boş dönmek çok zoruma gidiyor yaşadım bunu kendimde kızımda nereye gideyim hangi doktora gideyim bilmiyorum ya da ben kendim mı söyleyeyim eğer kan almazsa alın değerlerine bakmak istiyorum diye
(5,122 puan) tarafından
Tabi sen söyle böyle böyle saçları dökülüyor değerlerine baktırmak istiyorum diye zaten her şeyine bakarlar
tarafından
Tamam canım ocağın son gününde falan randevu alacam ben kendim için kızıma da alayım üniversitesite hastanesi ya iyi bakılır inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Kan değerlerine baktırın kesmek çözüm değil sorunu bulmak gerekir 
tarafından
Hiç düşünmedim onu vala herkes öyle diyor haklısınız götüreyim bir
0 oy
(2,239 puan) tarafından
Bir vitamin eksikliğinden kaynaklıyor. Kıyamam ya valla böyle saçı dökülünce bile üzülüyor insan evlat çok başka bir şey Allah hepsine sağlık versin benim evladım da içinde. 
tarafından
Aynen vala hele eşim çok canı sıkılıyor
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Çinko verin...... 
tarafından
Bir doktors götüreyim canım herkes öyle diyor
(3,578 puan) tarafından
Evet yetişkinlerde de yapıyor. Kabak çekirdeğinde de bolca çinko var. Çocuklar sever çekirdeği :)
tarafından
Hiç yemiyoruz onu ama.hamileyim diye alacaktım zaten iyi olur benimki pek kuruyemiş sevmez denerim
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götür cnm tahlilleri yapsın vitamin eksikliği büyük ihtimalle 
tarafından
Tamam canım üzülüyorum vala ben kontrole giderken kızıma da randevu alayım en iyisi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde EBRU2012 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 204 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde busraa46 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Safiye__ (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu

385,634 soru

11,530,243 cevap

35,200 kullanıcı

...