+1 oy
797 göst.
Diğer kategorisinde (292 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben eşimin tlfndan öyle dolanırken Ali ekspres girdim keşif ara yerinde bilmem bayan seksi iç çamaşırı yazamadığım bu sürü saçma şeyler çıktı bende eşim aramış sandım adamı uykudan uyandırdım bu ne diye yeminler içti bn yapmadım ya sen bakmadan nasıl çıkar bak bendede var dedim bı kendimden açtım:)))) orda yazılan tüm saçma şeyler bndende çıkmaz mı çok kötü oldum ya sizdede çıkıyor mu ilk defa girdik birşey de almadık 

25 Cevaplar

+2 oy
(1,391 puan) tarafından
Ali ekspres bakmayı coook uzun zamandır bıraktım sjsksj ondan hatırlamadım akaksks
-Reklam-
+1 oy
(7,039 puan) tarafından
Anaaa tobe estağfurullah oneymis kız 
(7,039 puan) tarafından
Özür diedin inşallah enisteden :)
(292 puan) tarafından
Evet hakkını helal et dedim ne bilim böyle saçma birşey olduğundan
(48,690 puan) tarafından
artik bakacagi varsada bakmaz ☺️
(292 puan) tarafından
Aynn öyle direk sildi zaten☺️☺️☺️
(7,039 puan) tarafından
İyi olmuş oh :)
+1 oy
(759 puan) tarafından
Senin telefonundan baktığın şeyler eşinin telefonunda mı göründü canım 

Eşin ile Google hesaplarınız aynı mı 
(292 puan) tarafından
Yok cnm Ali ekspres girdim eşimin tlfndan saçma sapan şeyler çıktı adama bak bende yok dedim bı Kendi tlfndan girdim bende de aynısı çıktı
+1 oy
(3,414 puan) tarafından
Bende de cikiyor bende birsey almadim hic
(3,414 puan) tarafından
Çüşş o da pek rahatmış bee Allah kurtarmis seni valla terbiyesiz kadın madem yasıyon sus anlatma yani senin psikolojin bozulmustur kiz
(3,414 puan) tarafından
Instegramda gorduydum gercek bebek gibi oyuncaklar varmis fiyatini merak etmistim ondan oyle yazdim baska seyler cikti o bebekte 4000 liraymis
(790 puan) tarafından
O bebekleri daha çok pedofililer kullanıyor deniyor bu gerçek bebek gibi göz kırpan ağzını açıp kapatanı ama doğru ama yanlış
(790 puan) tarafından
Dur kız sizi güldüreyim sene 2016 bu kadın ve bizim bilişimci kalemde konuşurken duymuştum bolu dağı tüneline girerken sğ tarafta kırmızı kırmızı kanlar içerisinde bir kadın cesedi bulunmuş polisler gelmiş olay yeri şeridi çekmişler otopsi uzmanlsrı felan gelmiş birde ne görsünler bu şişme bebeği biri delicesine halledip parçalarcasına halletmiş işini görmez hale gelincede yola atmış kullananda şehirler arası kamyon şoförüymüş adamı bulmuşlar felan bunu anlatıp kalemde dalga geçiyorlardı
(3,414 puan) tarafından
Aynen duydum canım bende o yuzden bebekleriniz fotograflarini paylasmayin diyorlar birebir aynisini yapiyorlarmis o da cidden gercek bebek gibi nasil yaptilarsa
+1 oy
(440 puan) tarafından
Çıkıyor ya bı kere merak edip yükledim sonra geri sildim çıkmıştı bende de yeni yüklediğim haliyle çıkmıştı 
(292 puan) tarafından
Bnde az demin yükledim eşime göstermek için bide benden çıktı şok oldum ya:):)
(440 puan) tarafından
Olsun helallik alır devam edersiniz oda olası böyle bir durumda neyle karşılaşacağını görmüş oldu :) komik bı anı aranizda artık :)
+1 oy
(15,224 puan) tarafından
Evet cikiyo. Çok saçma ama başka saçma şeyler de çıktı. Yuh dedim ben de 
(292 puan) tarafından
Evet ben görünce ağzım açık kaldı eşimi bilirim ama onlarida görünce yok bu bkms diyip adamın günahına girdim ya :))))
(15,224 puan) tarafından
Neyse ki olay çözüldü ☺️
+1 oy
(27 puan) tarafından
Ya hepimizinkinde var yazik ya bizler arastirmadan hemen adamlarin yakasina yapisiyoruz bende yaptim benzeri bisey :D
(292 puan) tarafından
Ayyy çok pişman oldum o kadar kötü oldum ki anlatamam
(27 puan) tarafından
Bende ayniydim ustede cikamiyor insan dicek biseyde bulamiyor kipkirmizi olmustim utancimdan :D
(292 puan) tarafından
Aynn hakkını helal et nerden bileyim bu kadar saçmalıklarn çıktığını dedim:)
+1 oy
tarafından
Bi de uykudan uyandirip hakkına girmissin :/
(292 puan) tarafından
Evet ya ama çok kötü şeyler çıkıyor şok oldum yarını bklymzdm:(
tarafından
Haklısın da kuzum neyse sucsuz ya sen ona bak
(292 puan) tarafından
Aynn öyle artık hakkını helal et dedim ne bilim bu kadar saçmalıklarn olduğunu ya
+1 oy
(56 puan) tarafından
Evet o ali ekspres öyle bende yüklemiştim sildim hemen başıma iş açmak istemedim:)
(292 puan) tarafından
Valla zavallı adamın başına iş açtı oda görünce şok oldu o nasıl şeyler diyor bnde beni anladın mı ondan uykudan uyandırdım dedim:):)
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Ay ben ona heapa bile açtım bildirim geliyor hata nasıl kadiracam o hesabını bilmiyorum
(292 puan) tarafından
Evet ya zavallım tlfnda yüklü ama ne olduğunu bile bilmiyor:) soruyor neye yarıyor eşim
(2,725 puan) tarafından
Bu şoku hayatta unutmaz:))ben eşine deseydim bide uykudan uyandirsaydim telefonu kafamda yerdin bide susuz olucak
(292 puan) tarafından
Yaa valla adamda bakınca beni anladı o nasıl şeyler dedi işte ondan uyandırdım yoksa kafayı yerdim sabaha kadar neyse hakkını helal et nerden bileyim bu kadar saçmalıklarn olduğunu dedim
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Sırf merakımdan indiriyorum şuan 
0 oy
(3,097 puan) tarafından

image

Valla direkt arama yerinde seksi iç çamaşırı yazdı sonra aramaya girdim bende de acayip şeyler çıktı bence bu Türkiye’de en çok arananlar olduğu için bunlar çıkıyor eşinin günahını almışsın cidden :) 
(292 puan) tarafından
Yemin ederim o kadar kötü oldum ki diyecek hiç bir şey bulamadım bide hani eşimi biliyorum gerçekten 10 olcak onla birlikteyim bir yanlışını görmedim o sayfa yüzünden adamın günahına girdim
0 oy
(5,324 puan) tarafından
İşin kötüsü adama göstermiş oldun seksi fotoların çıktığını :)
(292 puan) tarafından
Evet ya gerçekten hiç bu kadar mahcup olduğumu hatırlamam:))))
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Nasrettin hoca misali testi kirilmadan onlemini almisisn bisi olmaz ;)))
(292 puan) tarafından
Âynn öyle oldu istemsizce:))))))
(2,986 puan) tarafından
Bosver kiz  bisi olmaz yaparken iki kere dusunur ;)
(292 puan) tarafından
Yaa gerçekten övmek değil eşim Kendi halinde işden eve evden işe giden biri o sayfayı görünce ya bu eve gelirken boyadan tozdan yüzü gözü gözükmez bnde hep Allah'ım sen eşime ve şu soğukta çalışanlara yardım et diye her zaman dua ederim bu gidip ne ara bunlara bakıyor diye çok kendime üzülmüştm :)))) ama işin gerçek yüzü ap ayriymis:)))?????
(2,986 puan) tarafından
Aman Allah bozmasin
0 oy
tarafından
Buna benzer başıma geldi bu tehedars mı ne bir uygulama var Instagram'da bağlanıyosun işte bu da bir haber okumak için indirmiş bende öyle onun Instagraminda bildirim geldi falanca kadın işte şunu paylaştı ilginizi çekebilir diye ben arkadaş sandım uygulama yok ortada tabi giriş yapıyorum indirin diyor neyse 36 da takip var aradım bunu sakın o takipçileri de silme eve gelince uygulamayı indireceksin ben bakacam dedim ayreten kendim de indirdim ayy adama bir ton şey söyledim geldi eve dedi haber bakacaktim uygulamayı indirdim çıplak kadınlar indirmemle kaldırmam bir oldu zaten bu yüzden büyük bir kavga olacaktı böyle bir şey olduğunu bilmiyordum dedi Allah var hemen silmis  takipçiler de kendi arkadaşları otomatik istek geliyor o uygulamayı indirenlerin çünkü aynısı bana geldi ve herhangi bir adam şu yarışmayı paylaştı diye bildirim de geliyor takip etmediğim halde aynı senin duruma düştüm inanki şimdi onda yok bende var uygulama arada bakıyorum öyle ama cidden çok pis bir uygulamaymıs kadın milleti niye böyle pazarlıyor kendini anlamıyorum 
(292 puan) tarafından
Yemin ederim aynısını akşam akşam yaşadım artk ne diyeceğimi şaşırdım eşim bile içerikleri görünce uyku sersemi bide şok oldu resmen
tarafından
Günah kız benimkide isteydi geldi nasıl açıklama yapıyor ve üste çıkabilirdi çok haklıydı kendi hiç bana demiyor sil sanada gelir falan hiç karışmaz telefonuma şifresini bile bilmez
(292 puan) tarafından
Valla zavallım neye uğradığını şaşırdı:)))))
0 oy
tarafından
Evet çıkıyor Alexpressde öyle şeyler malesef aman bis ver ozurunu dilemissin zaten bişey olmaz ))
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Aslında ne alacağımı neye bakacapımı düşğndüğüm de onun reklam çıkıyor daha araştırmadan
(292 puan) tarafından
Yaaa bende yok eşimin tlfndan var ama asla alış veriş yapmış değiliz daha kayıt bile açılmamış bnde tesadüfn girdim ve şok oldum gerçekten insanın aklıyla oynanimılıyor resmen
0 oy
(998 puan) tarafından
Bende çocuğa kıyafet için yüklemiştim bin pişman oldum terbiyesiz aramalar çıktı aramadigim halde 

Geri sildim 
(292 puan) tarafından
Evet ya bnde ondan sordum bide kendime yükledim aynısı banada çıkınca şaşırdım kaldım
0 oy
(438 puan) tarafından
Aha aynısı başıma geldi ya laaaa :D :D :D 

Bende gördüm aynısını hatta şişme kadınlar falan diyede çıkıyordu önerilere bende eşime hesap sordum meğer oneriymis bende eşim arama yaptı sandım kriz geçirdim eşimde hala benle dalga geçiyor :D :D eşim balığa gidiyor genelde balık malzemesi alıyor oradan bende arama kısmına bakınca öneri çıkınca krize girmiştim :D 
(292 puan) tarafından
Valla gece gece aynısını yaşadım uyumuştu uyandırdım bu ne oda bana soruyor bu nerden çıktı senin tlfndan ya yeminler içti bn bunun neye yaradığını bile bilmiyorum gerçekten de öyle birşey sipariş edince bana gönderir et yanlış yaparm diye:)))))
(438 puan) tarafından
:D :D :D bizler çok fenayız heee :D :D iki akşam önce eşim uyurken Google geçmişinde tanışma sitesi oluyorya ondan gördüm bide gece uyandırdım sinirli bir şekilde :D oda yemin etti sırf bunun için mi kaldirdin benj diye benle kavga etti bağırdı çağırdı :D meğer pupg oyunu yada başka oyunlar falan oynarken reklam olarak önüne düşüyormuş ve aynısı banada oluyor kocami oda bana küfürler edip kovdu beni yanindan :D :D sabah oldu yine benle kavga ediyor abuk subuk şeyler için beni uyandiriyon diyor :D
(292 puan) tarafından
Allah'tan benimki çok fazla uyanamadan olayı çözdü kafasını koyup bir daha uyudu yoksa oda akşam akşam bunun için mi beni uyandırdın diyip mırıldardı☺️
(438 puan) tarafından
Benim kocada öyle demekki yalnız değilmişim bu konuda :D :D
0 oy
(310 puan) tarafından
Evet evet bendede çıktı hemde hiç aratmadan
(292 puan) tarafından
Çok saçma sapan ya insan gerçekten ister istemez şüpheye düşüyor
(310 puan) tarafından
Aynen öyle ben esimde gorupte kavga ettiğim çok oldu şimdi görsem bile önce araştırıyorum
(292 puan) tarafından
Bnde ilk defa karşılaştım böyle birşeyle ne yapacağımı şaşırdım:)))))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 420 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 925 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.