0 oy
879 göst.
Diğer kategorisinde (272 puan) tarafından

Bu dilber mıdır nedir onun gibi oynamaya çalışıyorlar Allah akıl fikir versin :(

30 Cevaplar

0 oy
(185 puan) tarafından
Bir ankaralı olarak oynadıgı ne bir ankara havası nr de başka bişey sadece bedenini kullanarak yapılan bir vücut gösterisi Allah islah etsin bunları televizyonda göstererek aslında çocuk lara vesile bu tür yerlere meyilli insanları iyice baştan çıkarıyorlar dinî bir film oynar Rtük hemen yayından kaldırır ama böyleleri oynar ben Artık gerçekten türkiyede yaşamak istemiyorum bu kadar özgürleşme hiç istemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk astronotumuz  bu kadar kerizle birlikte yaşayamıyorum artık deyip gitti bence 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Ayy gerçekten Allah ıslah etsin tamm dans et ama nedirbyani pavyon dansı nedir arkadaş iğreniyorum artık o dillerde dizi mi gördüm sanki öyle bir isim 
0 oy
(3,063 puan) tarafından

Kursuna gitmeye gerek yok ya gitmek isteyen meraklısı olan direkt pavyona gitsin canlı canlı görür öğrenir dansını :angel:

0 oy
(465 puan) tarafından
Bilime, fene, teknolojiye yarar bı kurs açsalar ölürler zaten
0 oy
(15,807 puan) tarafından
Gerçekten ozenecek başka nane kalmadı. Bı yorumda okumuştum. Birce Akalay çok başarılı bir polisi oynamıştı. Kimse ona ozenmedi de bu kadına özendi diye. Ne kadar doğru bı yorum
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Yakında genel ev kursuda açılır hiç şaşırma 
0 oy
(101 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayr etsin ne günlere kaldık 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Bende diyodum ne eksik ülkede dilber dansiymiş Allah'ım Akıl fikir versin hesap var ahiret var düşmeyin böyle sacmaliklara
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Kursu vs acilmiyo. Suan diziyle birlikte populerlik kazandigi icin dans kurslarinda benzer koreografiler yapiyolar. Yanlis yorumlamayin. Pavyon dansciligi bi meslek mi ki kursu acilip o ise para yatirilsin. 
(272 puan) tarafından
Hayır açılıyor yazısını okudum açılıyor diye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 897 göst.
23 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Doga_DVM (4,684 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 642 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 780 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu

384,853 soru

11,511,612 cevap

35,174 kullanıcı

...