0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde (2,149 puan) tarafından
Kızlar gebeliğimin başından beri çok sorunlar yaşadım hatta gebe değilken bile tedavi görmeden çocuğumun olması nadirdi nadir olan kısım bana denk geldi hamile oldum sonra boş gebelik muhabbeti kalp sesini geç duyduk alt çene geriliği yüksek riskli gebelik sonucu ölüme kadar olan herşeyi duyduk bende eşimde asla aldırmak istemedik allahtan ümidimizi kesmedik biliyorsunuz bebeğim küvözde bugün ben randevu aldım nufüs müdürlüğünden mucizemin adı gökay olacak inşallah isim nasıl güzelmi merak edenlere foto atarım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız eşim araşrıma yapıyordu ameliyata gerek kalmadan da çenesi düzeltilebiliyormuş ama dokux eylül üniversitesinde boş yer varmı bilmiyoruz dr haber vereceğini söyledi dua edin lütfen yer olsun bir an önce tedaviye başlasın çok özledim yavrumu 

10 Cevaplar

+1 oy
(15,272 puan) tarafından
Allah'ım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. Maşallah yaa 
(2,149 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah ameliyat olursa süreç hızlı ilerlerse bebeğime 1 ay sonra kavuşuruz diye düşünüyoruz
(15,272 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
+1 oy
(1,324 puan) tarafından
Sağlıkla hastaneden çıkar inşallah cnn
(2,149 puan) tarafından
Inşallah
+1 oy
(334 puan) tarafından
Ahhh Allah kavuştursun canım benim bebeğimde küvezde kaldı seni iyi anlıyorum bende ilaçlarla gebelik geçirdim yaşayan anlar bacım Tez zaman da sağlıkla getirirsin inşallah evine
(2,149 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
+1 oy
(3,140 puan) tarafından
Duanın gücüne çok inanırım Rabbim bağışlasın size hayırlı bir evlat olsun inşallah 
(2,149 puan) tarafından
Inşallah
+1 oy
(645 puan) tarafından
Allah şifa versin şafi ismiyle 
+1 oy
(417 puan) tarafından
Allah kavustursun canm bir mucize. 
(2,149 puan) tarafından
Kesinlikle
+1 oy
(603 puan) tarafından
Canım sağlıkla doğmuş ya geridi.hallolur çıkar inşallah da küvezden.Çenesi de dediğin gibi düzeliyosa inşallah sıra bulursunuz.Randevudan bulamasanda sabah erkenden bi git belki öyle de veriyolardır gerekirse başhekimle konuşup durumun acilliğini belirt yardımcı olurlar bence
(2,149 puan) tarafından
Bugün haber gelcek inşallah dediğin gibi olur
+1 oy
(308 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah  tez zamanda toparlanır 
(2,149 puan) tarafından
Inşallah teşekkür ederim
+1 oy
(840 puan) tarafından
Dün aklimdaydin ya nasıl oldu bebişim ne zaman doğdu durumu nedir simdi
(2,149 puan) tarafından
Merhaba 17 ocakta doğdu saat öğlen birde doğuma girdim 26 dk sonra dünyaya geldi yarın normal servise çıkacaklarmış biberonu kullanmayı öğretçeklerimiş şuanlık bi sıkıntı yok şükür ama triozmı 11i düşünüyorum inşallah öyle bişey yoktur teşekkür ederim
+1 oy
tarafından
Yani asla yaşamaz gözüyle baktıkları bebek çene geriliği ile mi doğdu . Bak ne dedim ben sana çocuk sağlıklı doğacak. Çok şükür ki dualarımız kabul oldu bundan sonra Allah sana sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah 
(2,149 puan) tarafından
Amin inşallah ama aklım hala triozmi 11 de o da bir buçuk ay sonra belli olacak
tarafından
İkili ve 3lü testlerin sonucunda o kadar çok yanılma oluyor ki eminim ondanda hiç birşey çıkmayacak . Çocuğun görünüşünden belli olurdu zaten sıkıntı olsaydı
(2,149 puan) tarafından
Görünüşünde sıkıntı yok bide amniyosentezde çıktı sonuç o yüzden korkuyorum

İlgili bir soru bulunamadı

380,903 soru

11,404,002 cevap

34,942 kullanıcı

...