+1 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,893 puan) tarafından
2 gündür sadece kuru öksürük ve boğaz ağrısı var bende, eşimde ve kayınvalidemde aynı anda başladı. Balgam vs hiçbir şey yok. Hastanede işimiz vardı gittik geldik başladı yeni bir salgın mı bu

7 Cevaplar

+1 oy
(2,301 puan) tarafından
Evet yaa herkeste var öyle arkadaşlarım ne çektiler atlatana kadar kaç hastaneye gittiler serum ilaç falan 
(1,893 puan) tarafından
Hadi ya evden çıkmıyorum haberim yok bir şeyden
-Reklam-
+1 oy
(2,307 puan) tarafından
Kız günaydın millet kırılııyor 2 aydr bnm kızda 2 3 gün Dr hastaydı biraz ii bugün 
(1,893 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun ya valla korkumdan 2 küçük bebe var diye 3 aydır falan bir yere çıkmadım haberim yoktu
(2,307 puan) tarafından
Bnde cıkmym. Bi yere ama geldi nasıl geldi ise yine
+1 oy
(400 puan) tarafından
Aynen canım salgın var 1.5 yaşında kızım ve ben 4 gündür hastayız şiddetli eklem ağrısı ateş ve öksürük oluyor çok pis bi hastalık 
+1 oy
(933 puan) tarafından
Domuz gribi korona birleşmiş diyorlar herkes hasta kayinvalidemler hastaydı çok kötüler şimdi iki gündür sade boğazım ağrıyor 
0 oy
(3,418 puan) tarafından
Bencede var babamin bir aydir gecmedi ikinci sari serum yiyisi toparlanamadi pazartesi ben kayinvalidem ve gorumcemde olduk benim daha sesim kısık burnum tikali daha geceyim demedi esimde bizden 1 hafta ince oldu oglumda gecen hafta oldu bizim aileyi geziyor 
0 oy
(271 puan) tarafından
Hiç bittimi ki salgın yenisi çıksın 2 gun hastanede kaldık kızım ateşli havale geçirdi tam ıyı olduk simdi de ben hastayım akşam acillik oldum zor ya çocuk oldumu dahada zor Allah bütün hastalara şifa versin inşallah 
0 oy
(7,073 puan) tarafından
Canım hastaneler he böyle biz mecbur kalmadıkça gitmiyoruz geçen mecbur çocuğu kontrole götürdük ertesi gün öksürmeye başladı benimde boğazım aciyodu bitki çayı Pharmaton falan derken hafif atlattık çok şükür her tür indan geliyo hastaneye ki herkesin farklı bi hastalığı oluyo da geliyo normal salginda varmış ben bu ara çocuğu bi yere çıkarmayı düşünmüyorum pek eşim de işe gidip gelirken faan maske takiyo 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Susus (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 388 göst.
1 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayatnur (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 334 göst.
10 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu

380,386 soru

11,389,407 cevap

34,894 kullanıcı

...