0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar şimdi deprem de evimiz hasar alınca ben ve  çocuklarm babamın evine eşimde cadirda kaldılar.kaynanamla tartıştık bir meseleden kaynanam bilen bilir eski kullanıcıyım bu yeni adım çok zulm etti bana ev ustundeydim . Daha dayanamadım eşimde yanlız birakinca boşanmaya kadar gittik sonra birde ayrı evde deneyelim dedik ailemde birde ayrı evde dene dedi .ayrı eve ciktik.zaten ailesinin yedi yirmi dört her işine koşuyor. Ses etmiyorum artık elindekileride onlara harcıyor.kaynanam konternerda evet ama kulübe gibi bir yerde inek besliyor  ve tavukları var onların parasıyla kaç altınlari var ben geçen esimede dedim unun içinde parasını gördüm bir deste
parasını gördüm. Eşimi eşek bulmuşlar sırf ben parasını yemeyeyim diye eşimin herseylerini aldiriyorlar .ilk ayrı eve çıktığımızda bize iki milyar alışveriş yaptılar odur .dahada yok oda oda depremde taşınma parası veriyorlar ya o .kaç kere beraber bir yere gittik seninde bu ihtiyacın var alalım demediler eşimde herşeyi harcıyor .kizim ameliyat olacak para lazım gözlerinden bana sürekli tutumlu ol diyor.dünde onlara gittik canları mandalina çekmiş .vay hemen ilçeye gittik en az bir milyarlık masraf yaptı.biraz sürat yapınca demedigini bırakmadı .bende dur inecem dedim yeter çocuklarda vardı.inemezsin dedi .kavga esnasında bende direksiyon kırdım dursun diye az kalsın kaza yapiyorduk.esyalari verdi ailesine eve giderken benim ailem hicbirsey yapmamış herşeyi kendi ailesi yapmış.boyle bir durum olsa kendi ailesini birakirmiymisim diye bana sordu bende annemin eli yandi komple biri destek olması lazımdı bırakmadı gideyim dedim ya onun ihtiyaçi vardı gitmedim .oda ölmemiş alt tarafı yanmış dedi . inşallah kendi ailemin bu durumda olmasini beterini yaşasın diye beddualar etti eve geldi dövdü beni.kizlar ben onlar kötü olmasına ragmen ailesinin çamaşırlarını bile evime getirdim yıkadım o benim ailemi kötü biliyor ya çok zoruma gitti.aksine evimi ailem yaptı hep destekler bize .tek üzüldüğüm arabada kizlarimi bile dusunmeyecek derecede kendimi kaybetmem artık bu söndü bosanacam ondan

1 cevap

0 oy
(261 puan) tarafından
Boşanma fikrini düşünmen çok mantıklı. Sonuçta o çocukların ileri ki hayatını da düşün. Mutsuz bir evde çocuk büyümez. Hele şiddet varsa devamı gelir. 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 389 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 791 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy