0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Akşam kayinvalideme gittik biz yemek yemiştik onlar daha yiyodu sofradaydi gittiğimizde biz oturmadik tabi ama kızımı çağırdı çocukta oturdu eliyle yedirdi vs hadi onu geçtim çok kalabalık kaynimlar eltimler çocuklar dayısı yengesi çocukları derken 20 kişi ortada bı bardak var ve kızım su istedi o herkesin içtiği bardaktan su verdi ben tam kalkıp alcam dolaptan beni goruyo tekrar o bardaktan veriyo neyse ben sinir olduğumla kaldım neyse dedim içirdi yedirdi falan zeytin vardı sofrada onuda çekirdeğini cikariyo kendi ağzında o sekilfe çocuğa veriyo verdi verdi yendi içildi daha sonra çiğdem yencek kaynimin kucagindayfi kızım ayıklayıp kendi ağzından çıkarıp veriyo cikariyo veriyo sonra eltim masada önüne biriktirmiş bı güzel ayiklamis kendi ağzıyla eliyle hoopp masadan topladı kızıma verdi sonra içerden gitti bı tabağın içinde cips getirdi daha benim kızım 2 yaşında cips ne alaka bana sorulma yok önüne koydu direk sinir küpü oldum kimseye bişey diyemedim içim içimi yedi acaba ben mi abartiyomuyum şuan bu durumu yoksa yerimde olsanız gayet normal mi karsilarsiniz 

7 Cevaplar

+1 oy
(5,598 puan) tarafından

Okurken sinir krizi geçirdim sonuna kadar sabırla okudum acaba ne yaptın diye ama koca bir hayal kırıklığı :woot: eltine kadar ağzındaki şeyi verip sen susuyorsan senin vasfın ne????? 

(134 puan) tarafından
Pislik insanlar nefret ediyorum , ben vasfimin ne olduğunu çok yakında gostercem onlara  sanada yazarım ne yaptığımı öğrenirsin canım
(5,598 puan) tarafından
Nefret etmen bir şey değiştirmez ki orda alıcak tın kızını bütün mikrobu kapmıştır şimdi iğrenç
-Reklam-
+1 oy
(2,804 puan) tarafından
Okadar sinir olmak yerine hemn kızına bir tabak bardak çıkarıp sofraya geçip yedirebilirdin 
+1 oy
(14,025 puan) tarafından
Susarak baya abartmışsın ne demek ağzından çıkarıp vermek bizdende denemek isteyenler oldu anında müdahale ettim herkesin su içtiği bardaktan çocuğa vermek nedir çok dikkat ederim ben böyle şeylere midem bulandı 
(134 puan) tarafından
Varya benim nasıl buyuttugumu en ufak seylerindne igrendigimi çok iyi bilirler böyle şeyleri bilerek yapiyolar cocuk olmadan oncede 10 kisk bı bardaktan içerdi benim bardağın hep ayrıydı beni prenses ilan ettiler şakasını bile yapmıştı kus olduğum kaynım zaten bunlarla görüşmem hata bu da bahanem oldu zaten ay da bı gidiyodum şimdi hasret kalsinlar ya da kendilerine çeki düzen versinler ben onların yanındayken çok ilginç ağzım dilim. Baglaniyo hiç bişey diyemiyorum yani bu olay için dehil genel olarak çok sessiz kalıyorum cevap veremiyorum ***** olduğumdan ya da cevabım olmadigindan değil bilmiyorum anlam veremiyom ama konusamiyom sonradan kendi kendimi yiyorum hasta olcam bu gidisle pislik köpekler
0 oy
(1,914 puan) tarafından
Sinir küpü olmam direk müdahele ederim onlar sinir olsun ben değil. O an müdahele edecektin bir daha yapmazlardi
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Miğdem bulandı sen anlatırken müdahale etmen lazım dı ben dinlemem kimseyi valla hemen müdahale ederim hastalık kapar çocuk yaww 

(134 puan) tarafından
Benimde içim içimi yiyo da onların yanında ağzım dilim bajlaniyo ben anlamıyorum ağzımı açamıyorum ya normal konuşurken bile fazla cevap veremiyorum ***** biri degilim ama donup kalıyorum annem de diyo kızım seni okuyup ufluyolar diye anneme kiziyodum ama artık hak vermeye başladım , ayda bı gidiyordum artık rüyalarında görürler bahane mi de açıklarım en azından bahanem.olsun zaten yüzlerini görmek istemiyorum bilerek buraya yazdım çünkü onlar herşeyi normal karşıladığı. İçin bunun nesi normal se
0 oy
(1,133 puan) tarafından

Ne abartmasi canım bence bu kadar suskun kalman abartı olmuş.Ya ne leş insanlar var ya.Sen neden müdahale etmiyorsun annesisin.Benim kaynanayla görümce de hadsizlik yapıp birşeyler veriyor müdahale ediyorum.Seninkiler baya baya iğrenç yaa:sick:

0 oy
tarafından
Oğluma daha ne babası me ben ağzımızdan birşey vermedik ayrı çatalı kaşığı var hep yani keşke mudahele etseydin çok iğrenç 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 4,722 göst.
0 oy
6 cevap 320 göst.
0 oy
5 cevap 258 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,236 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 378 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

379,048 soru