+1 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından

Herkese merhabalar. Hesabım yeni olabilir ama eskilerdenim :happy:

Bunu belirttikten sonra soruma geçeyim :happy: Evimiz merkezi sistem ama sadece mutfak ve salon sıcak. Kızımın odası soğuk. Yada bana mı soğuk geliyor anlamadım. Yorganla uyutuyorum kızımı ter içinde kaldığını fark ettim. Orta kalınlıkta battaniye vardı. Onunla uyuttum yine terliyor. Üstüne ne serip uyutmam gerekiyor? Kız çocuğu sıcağı sevmez derler doğruymuş :happy:

Elyaf yorgan sağlıklı mı? İşlevi nasıl? Daha önce hiç kullanmadım. Ne soğuk ne sıcak mı tutuyor? 

Ne kullanmaliyim terlememesi için ?

8 Cevaplar

0 oy
(1,550 puan) tarafından
Kız bizde çocuklarda havadan mi ewmi çok sıcak anlamdm aceyip terliyoz
(1,550 puan) tarafından
Kız bnde anlamyirum bizde yorgan çocuklar batanniye ama buaralar aceyip oldu:))☺️
(102 puan) tarafından
Yazın derdi ayrı kışın derdi ayrı :)) Ne olacak halımızz :))
(1,550 puan) tarafından
Bilmiyorum ki Allah yardmcmz olsn cnm:)
(102 puan) tarafından
Amin canım inşallah :) ❣️
(1,550 puan) tarafından
Amin cnm:)❤️
-Reklam-
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Aaa hosgeldin canım nerelerdesin sen baya zaman oldu yoksun 

Ben yün yorgan kullanıyordum ama baktım terletti 

Elyaf kullanıyorum onda sorun yok 

Ve evet 2 kızım var asla çok sıcağı sevmez gün içinde sürekli parke üzerine gidip uzanıyorlar
(102 puan) tarafından
Bir süre girmedim canım uygulamayı silmiştim:) elyaf sanki üşütür gibi geliyor bana güvenemiyorum pek . Terletmeyim derken üşütüp hasta edicem kızımı diye düşünüyorum:)
0 oy
(1,139 puan) tarafından
Hic bisey ortmesem de terliyor benim oglum ben bi çözüm bulamadim karli havada disarida ince giydirdigim halde montun icine elimi bi sokuyorum ki su akiyor resmen tiroit lerine falan da baktirdim genetik dedi terlemeye elyaf ört yinede terlerse genetiktir kuzum sicaklikla alakasi olmuyor cogu zaman
(102 puan) tarafından
Elyaf ne terletiyor ne usutuyor dimi canm ? Terletmeyim derken usutmeyim kızı . Elyaf hiç kullanmadım.
(1,139 puan) tarafından
Yorgandan daha ince battaniyeden daha kalin diyeyim kuzum
(102 puan) tarafından
Battaniye bile terletiyor şeytan diyor ki ser muslin bezi öyle uyusun :D
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Battaniye ile yatıyoruz biz canım yada elyaf yorganla sıcak daha çok hasta ediyo insani
(102 puan) tarafından
Hepsi terletti kızımı elyaf yorgan alicam ozaman tsk edrm cnm
0 oy
tarafından

Hemen tanıdım seni fundaaaa :)

(102 puan) tarafından
Yazı stilimden dimi :))
tarafından
İsim ve yazı stili evet :))
(102 puan) tarafından
Aklıma nick adı gelmedi :) kızımla kendi adımı yazdım :)
0 oy
tarafından

Silikon Yorgan kullan cnm ben oğluma kullanıyorum benimkide çok terler ama silikon Yorgana geçtikten sonra terleme olmadı 

tarafından
Rica ederim cnm alabilirsen durumun imkanın el veriyorsa %100 pamuk uyku seti alabilirsin Yaz kıs kullan çok rahat oluyor ablam çocuklarına kullanıyor şimdi bende oğluma almak istiyorum
(102 puan) tarafından
Hangi marka daha iyi ki cnm? Pamuklu diye alıyoruz güzel çıkmıyor çoğu ?
tarafından
Ben onu anlamdan öğreneyim yazayım cnm sana
(102 puan) tarafından
Sevinirim canm çok teşekkür ederim ❣️
tarafından
Rica ederim cnm ♥️
0 oy
(790 puan) tarafından
Ben hamileyim ben öyleyim sanıyordum dün gece üzerime hiçbirşey örtmeden yattım yine terlemişim  kaloriferler açık ama düşük ısıda geçen sene bayabi açıyordum kansızlık vardı ama ilaç vermiyordu kimse hamilelik multivitaminlerini kullandığımdan beri bir ter bir ter
(102 puan) tarafından
Hamilelikte normal canım bende senin gibiydim :)
(790 puan) tarafından
Babası diyor kızım yeterince büyüdün gel hadi dedim sus ağzını hayra aç kızım annen kılıklı olma vaktinde gel annen çok hastalık çekti sen çekme 40 hafta durman gerekiyorsa 40 hafta dur babayıda dinleme baba seni büyük birşey sanıyor halbuki çok küçüksün daha sen seni seviyoruz tamam mı heyecanla bekliyoruz diyorum  eşim diyor neresi küçük dedim 1 kilo bebek şuan 28. Haftadayız ilk bebeğimiz inşallah sağlıcakla doğar şimdiden babası kılıklı hiç durmuyor yerinde bakalım ne yapacak
(102 puan) tarafından
Sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim ❣️
0 oy
(16,503 puan) tarafından
KiZ fundisss hoşgeldin

Senin kizce buyuudu muu kizz
(102 puan) tarafından
Hoşbuldumm kuzum teşekkür ederim ❣️ büyüdü canıma okuyor valla kız mahvediyor beni :)) sen nasılsın canım ❣️
(16,503 puan) tarafından
Kaç yaşında şimdi
Maşallah ona
Sen daha dur yolacak o seni '):)

İyiyim bnde duruya kardeş yaptım 9 aylık oldu bile')
(102 puan) tarafından
Ayy çok sevindim canım benimm Allah analı babalı büyütsün kuzumm ❣️
Mart'ta 3 yaşına giricek canım. Ben tek çocukla saç baş dağınık seni düşünemiyorum şimdi :))
(16,503 puan) tarafından
Duusn beni kizz ben çok iyi bakımına devam ediom:))
Saç baş yerinde'))))))

Oyy maşallah 3 yıl geçti de yaa

Duruda 5.yqsindan gün alıyor
(102 puan) tarafından
Evlatlarımız sağlıklı olsunda canım saçm basm önemli değil :)) canları sağolsun ❣️❣️ ikisinide öp bnm yerime mıncıkla ❣️❣️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 468 göst.
30 Ağustos 2020 Kültür-Sanat kategorisinde ..Hilal.. (3,187 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 195 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde BUSRA& (1,630 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 532 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde FundArm!n (102 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 836 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde FundArm!n (102 puan) tarafından soruldu

379,618 soru

11,364,094 cevap

34,841 kullanıcı