0 oy
98 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Selam hanimlar, ertesi güne kalmış tavuk corbasi veya tavuklu sebze yemeklerini bebeklerinize cocuklarina yediriyor musunuz. Ben tavuk yemeklerini  genelde az yapip o gun yiyelim  bitsin gibi dusunuyorum. Ama nadir de olsa kaliyor.  Onu yedirmeyi istemiyorum baska yapiyorum ama. Siz nel3r dusunuyorsunuz

6 Cevaplar

0 oy
(13,852 puan) tarafından
Kendimde yemem çocuklarıma da yedirmem. Sadece kocam yer. 
(2,832 puan) tarafından
Aynı benim kocada öyle yemek çöpe gidince kızıyor bana yazık günah israf diyor haklı da tabi
(1,022 puan) tarafından
Evet benimkinde benzer davranislar var bazen niye doktun yemekleri diyor.
(1,022 puan) tarafından
Et neysede tavuk ikinci defa isinica zehirler diyorum ilk defa senden duydum diyor
(2,251 puan) tarafından
Yıllardır ikinci güne bıraktığım tavuğu yedık bisey olmadı yoğurt balık birlikte yenmez derler biz ayransiz balık tüketmeyiz yani sıkıntı yok yiyin gariii jdjdjjdjd
(1,022 puan) tarafından
Tesekkurler cevabiniz icin
-Reklam-
0 oy
(2,161 puan) tarafından
Yediriyorum canm ben bugün yapıp yarında yedirdigim oluyor 
(1,022 puan) tarafından
Tesekkurler cevabiniz icin
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Yediriyorum niye yedirmiyim dolapta birşey olmuyor 
(1,022 puan) tarafından
Evet katiliyorum kesinlille dolapta birsey olmaz hatta sosu daha iyi olur ama tekrar isinmasi problem diye ben vermiyordum
0 oy
(591 puan) tarafından

Ertesi güne de yenir yani o kadarda değil ama üçüncü gün yemem yedirmem yemeyiz :sick:

(1,022 puan) tarafından
Tesekkurler yorum iicn. Ben baska yemekleri et suyu kullandigim veya pilav sebze yediririm tavuk yemeklerinden yedirmeyeye calisiyorum
0 oy
tarafından
Fazla pimpiriklı olmamak lazım bence ya yerım de yediririm de dolapta ne olacak Allah askına pısmiş yemege hiç bişey olmaz
(1,022 puan) tarafından
Tesekkurler yorum icin.
0 oy
tarafından
Ben çok severim dolapta kalmış eti soğuk soğuk yerim kendim yerim herif yer bebe vermem 
(1,022 puan) tarafından
Evet bizdede esim yer. Ama baska yemekleri ertesi gun yerim kalmissa

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 297 göst.
26 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 211 göst.
27 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Yusram.6925 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,639 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 153 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (42 puan) tarafından soruldu

379,528 soru

11,361,481 cevap

34,839 kullanıcı

...