0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızlar merhaba, evlilik aşamasındayken bekar kız arkadaşlarınız size mesafe koydu mu ?

Kız kardeşim 22 yaşında. Bir beyefendi ile tanıştılar eli yüzü düzgün, işi gücü, merhametli iyi kalpli biri sağ olsun o da 26 yaşında. Adam kardeşimle evlenmek istiyor askere gidip gelip istemeye gidecekler.

Benim de kız kardeşimin en yakın bir kız arkadaşı var, kızın sevgilisi var ama adam evlilik düşünmüyor, biraz takılan bir tip. Kız kardeşim bu adamla tanıştığından beri ona mesafe koymuş, bugün mesaj atmış misal durduk yere sormuş ki Alperen seninle olan fotoğraflarını instagrama ekledi mi diye. Sonrasında benim kız kardeşim evet ekledi demiş, işte istemeye geleceklerinden bahsetmiş, adamın ablası ve annesinden bahsetmiş çok kısa şekilde. Kızda ben bunları konuşmak istemiyorum demiş. 

Kardeşim de çok üzülmüş, arkadaşını kaybetmekten korkuyor ama kız bana biraz kıskanç geldi siz ne diyorsunuz?

13 Cevaplar

+1 oy
(6,251 puan) tarafından
Kıskanç zaten mesafe koysun arkadaş değil ki o yilan
(2,846 puan) tarafından
Ne güzel demişsin canım ++ladim
-Reklam-
+1 oy
(2,698 puan) tarafından

Çiyanlık yılanlık akıyor kızın tavrından kara maamba gibi resmen mutluluğa karşı alarjisi var bence o kızla ilişkisini bitirsin yarın Birgün kardeşin evlenince kocasıyla aralarına nifak tohumları bile atabilir

(2,698 puan) tarafından
Genede kendi bilir ama biliyorsun ki var böyleleri inan çok var yarın Birgün ev düzenlemesi yaparken bak denesin desin ki sende yardım et beraber seçelim falan diye sorsun vereceği cevap hemen belli olur yok işde güzel değil yok çok kötü durdu falan filan laa gelinliğe Bile kem gözle bakar
(89 puan) tarafından
Zaten çocuğun ailesinden hafif bahsetmiş fikir almak için kız hemen demiş ki ben bunları konuşmak istemiyorum. Daha sonra da yazmamış
(2,698 puan) tarafından
Komple kessin bence canım yazık kız üzülmesin daha fazla ne var sanki destek çıksa kardeşine o kadar arkadaşlık etmişler
(2,846 puan) tarafından
Hay ağzın bal yesin Rahime valla durumu özetlemişsin
(2,698 puan) tarafından
Ona destek olmak yerine aksine kıza bahsetme diyerek başlı başına kıskançlık
0 oy
(767 puan) tarafından
Kiskanmis kardesinde mesafe koysun kıskanç insanlardan her türlü kötülük gelir.
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Ay bilemedim ama hasedin uykusu hafif olur derler o yüzden herkese herşeyini anlatmasn hayırlı işler duyurmaya gelmez .
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Bana kız Alperen ile ilişkisi var gibi geldi önceden 
(89 puan) tarafından
Önceden tanışmaları imkansız
(3,079 puan) tarafından
Niye ki imkânsız olsun uzak memleketteler mi olur mu olur dünya burası
0 oy
(541 puan) tarafından
böyle insanı kaybetmekten korkmamalı bence.eğer en yakın arkadaşıysa zaten onun mutluluğunu bunları konuşarak paylaşırdı kıskançlık sezdim
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Ayy neyine üzülüp kaybetmekten korkuyor kıskanç biri belli ki boşversn
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Kendi sevgili evlilik düşünmediği için kıskançlık olmuş sanırım yada kardesinin onu kiskandirmak için anlattığını düşünmüş olabilir 
0 oy
tarafından
O kızla arkadaş kalmaktan korksun bence yolunu versin gıtsın
(89 puan) tarafından
En yakın arkadaşı :(((
tarafından
En yakın arkadaş böyle olmaz onunla sevınır onunla üzülür onunla koşturur ugrasır benim en yakın arkadasım öyle yaptı en azından evlılık aşamasındayken
(89 puan) tarafından
Arkadaşın bekar mıydı peki
tarafından
Evet bekardı ustelık sevgılısınden yenı ayrılmıştı uzak mesafe ılıskısıydı oğlan askerdi gıdemem aılemı bırakamam vs dıye düşündü zamanla soğudu oglan ayrıldı tam benım sözlendıgım dönemdi ben onunla aşk acısını paylastın dertlendim o benimle dügün heyecanımı paylaştı koşturdu nıkah sahıdım olana kadar
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Hıc de gerekli bir arkadaş degil , kardesin bosuna üzülüyor , yakin arkadaş onemli bise her derdini dinler mutluysan mutlu olur bosversin gitsin vallaha 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
4 lü arkadaş grubumuzdan ilk ben evlendim uzağa geldim 5 yıldır evliyim 11 yıldır aynı samimiyet var hiç evlendim diye kıskançlığa girmediler hatta ikisi kocamla iş birliği yapıp benim yanıma geldiler sürpriz . En son bekar olanın bu cumartesi sözü var işten izin aldım onun için 10 saat yol gidicem. Arkadaş fesat düşüneceğine ona destek olandır bence hiç üzülmesin kardeşin 
0 oy
(603 puan) tarafından
Biraz mı bayağı kıskanç bence.Benim arkadaşım ta istanbuldan samsuna gelip nedimelik yaptı ve her dakika her ayrıntıyı da konuştuk.Bunları konuşmak istemediğine göre bence kesinlikle batan bir şeyler vardır.Arkadaşının evlilik arefesinde gece gündüz bu konular konuşulur geröek bestler öyle yapar yani.İyiliğini istemeyen insandan da inan arkadaş olmaz mesafe koyması en doğrusu olur bu tür hayır işlerinden fesat insanlar bile inan nazar değdirip kötü enerji verebiliyo uzakta kalsın daha iti
0 oy
(792 puan) tarafından
Kesinlikle kıskanç.bence uzak dursun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 320 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 439 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 405 göst.