0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (712 puan) tarafından
Ben gibi hassah olanlar varmı acı eşiğim çok düşük yumurta çatladığı günleri bile biliyorum çünkü ağrı oluşuyor yaklaşık 2 3 gün sürüyor yaşayan varmı acaba ama yinede hamile kalamiyorum günlerimi bildiğim halde 

6 Cevaplar

+1 oy
(337 puan) tarafından
Benim arkadaşta gitmişti doktora doktor geç çatlıyor yumurtalıkların demiş sıkıntı görmemiş 6 ay ilişkiye girmiş kocasınla çocuğu olmadı o aylarda eşi de ceza evinde girdi kaldı öyle şuanlık çocuksuz benim sadece adet olmadan önce belim ağrırdı tek öyle bilirdim olacağımı evliğimizin tam 3 ayında hamile kalmıştım anlayacağın değişik bişey olay yani yada nasip 
-Reklam-
0 oy
(205 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla doğumdan sonra ben de bu ağrılari hissediyorum ayretten afedersiniz baya akıntı geliyor.3 ya da 4 gün önceden adet olucagimi biliyorum.cunku agrilarim oluyor 
(712 puan) tarafından
Evet özellikle adetden 1 gün önce kesin biliyorum afedersiniz benim lavobada ağrım da oluyor o daha farklı bir belirti adetten önce
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Bende yumurtanın çatlayacagi gün hangi taraftaysa o taraf kasıgimda hafif bir ağrı hissediyorum.
(712 puan) tarafından
Evet benimde öyle oluyor ama tutmuyor nedense :(
(3,003 puan) tarafından
Moralini bozma adet bittikten 3 gün sonra bir kadın dogumcuya git olması gerektiği kadar büyüyor mu bir baksın birde onun zaman bellidir öncesi o gün ve sonrasını boş geçmeyin hersey zamanında olur acele etmeyin akışına bırakın
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kaç yılık evlisin canım kaç yaşındasın
(712 puan) tarafından
1.5 yıllık evliyim 23 yaşındayım
0 oy
(735 puan) tarafından

Ben varım canım hep sağ Kasigim sağ belim sağ bacağım ağrır ve hamile kalıncada 6.haftaya kadar devam etti sonra yer değiştirerek ağrıdı. Ben öyle öğrendim hamileliğimi tek taraflı ağrıyla. 2 sene sonra hamile kaldım şuan 11 haftaligim seninde olur inşallah canım 1 dolu 1 boş yaptım kaçırmadan bazen hatta normal yatakta beklerdim sprem iyice gitsin diye bu sefer gelişi güzel yaptım hemen kalktığım günler bile oldi çok şükür tuttu hatta yumurtlama günlerinde hamile kaldım galiba ultrasondan bakınca öyle gözüküyor 1 Hafta geriden geliyoruz çünkü Allah en kısa zamanda sanada nasip etsin hayırlı sağlıklı evlat canım <3 

(712 puan) tarafından
1 dolu 1 boş derken ne demek oluyor anlamadım. Çok teşekkür ederim canım Rabbim seninkini de sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(735 puan) tarafından
Yani birgün yapıp ertesi günü yapmayıp ondan sonraki gün tekrar yapıyorsun adete kadar böyle devam ettim canım. Amin canım ınslalah Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin
0 oy
(6,720 puan) tarafından
Doğumdan sonra oldu bende . ☹️ Sanki tekrar adet oluyormuşcasina ağrıyor.
(712 puan) tarafından
Evet maalesef niye bu kadar hassasız bilmiyorum:(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
10 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,594 cevap

34,781 kullanıcı

...