0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (2,698 puan) tarafından

image

Küçükken en sevdiğiniz oyuncağınız yada en sevdiğiniz şey neydi babam bana tahta kaşık yapmıştı sırf yemek yemiyorum diye belki güzel bir kaşık yaparsam yer diye düşünmüş ve o kadar güzel diki o kaşık olmadan sofraya oturmazdım hiç çok severdim birde anneanmem bana maymun getirmişti çok şirin bişeydi onunla uyurdum geceleri ona kendim elbise falan dikerdim sizlerinde varmıydı çocukluktan kalma anılarınız 

26 Cevaplar

0 oy
(3,045 puan) tarafından
Ya bir kitap vardı boyama kitabı gibi 90 larda çok meşhurdu daha doğrusu benim için öyleydi üstünde gökkuşağı falan vardı çok güzel bir kitaptı interneetten de baktım bulqmadım instagram da 90 lar sayfası var ordada baktım bulamadım bir görseydim içim de kaldı ☺☺☺
(2,698 puan) tarafından
Nasıl bişey di acaba bende bakarım ona
(3,045 puan) tarafından
Tama hatırlayamıyorum canım hani çocukluğıçunda gğzel tatşı bişey yersin damağında kalır ya ne olduğunu hatırlayamazsın ya öyle aklımda kalmış ama o zaman köyde yaşıyordum komşunun çocuğunda vardı çok beğenmiştim daha da bulamadım babama da diyemedik ondan istiyorum diye belki bulursam kızıma alırım dedim ama hatırlayamadım ☺☺☺
(2,698 puan) tarafından
Bak bakiyim atıyorum şimdi
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

12 KARAKTER 

image

(2,698 puan) tarafından
Gel bacım bumu
(3,045 puan) tarafından
Yok canım bu değil neysw birgün çıkar karşıma elbet ❤❤
(2,698 puan) tarafından
Demek ki senin dediğin farklı
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bütün eşyalarım değerliydi şu diyemem çünkü bir burger king  çocuk menüsünde ki oyuncağı bile atmazdım atarsam acaba annem babam ya da kim aldıysa üzülür ağlar mı diye düşünürdüm mesela teyzem çalışmıyorken çok güzel bir kalem kutu beğenmiştim son parası ile almıştı 25 tl di hiç unutmam hala daha durur atamadım elim varmadı 
(2,698 puan) tarafından
Yaaa ne ince bir düşünce böyle
(2,103 puan) tarafından
O kadar birikmişti ki hatta menü oyuncakları annem at bunlar ne derdi oturup ağlardım ya üzülürlerse diye sonra taşınıtken kayboldu kaybolduğu için de gü lerce ağlamıştım ki o kadar küçükte değildim ortaokul sondaydım
0 oy
(347 puan) tarafından

benim pek yok yani hiç yok yada vardı hatırlamıyorum :wassat:

(2,698 puan) tarafından
Gelir illaki bendede öyle oluyor mesela eskilere gidince herşey geliyor aklıma ama hemen değil
0 oy
(598 puan) tarafından
Babam bebek alamiyordu diye annem sopadan bebek yapardı tharfi şeklinde bezle kafasıni kıyafetini yapardı hiç yanımdan ayirmazdim şimdi kızımın odası bebek dolu ama en sevdiği yoktur çünkü doyumsuzluk var
(2,698 puan) tarafından
Yaaa bu çok doğru tek bebekle biz kaç sene oynardık hiç atamazdık mesela
0 oy
(3,297 puan) tarafından
Sobaydi sobanin yaninda tv izlemek mandalina soymak en sevdigim eglenceydi..
(2,698 puan) tarafından
Sobanın fırınındada patates közlemesi uffff
(3,297 puan) tarafından
Valla yokluk vardi koy yeriydi hergun yerdik hic sıkiĺmadan
(2,698 puan) tarafından
Biz çok severdik biz bide bahçeden toplayınca toprağa gönderdik efsane olurdu
(3,297 puan) tarafından
Cok guzeldi simdi moda oldu somine kumpir filan

İlgili sorular

+11 oy
14 cevap 425 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu