0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Evi uzaktan görerek almak zorunda kaldık ablam falan baktı yani salon gayet geniş mutfak balkonda ama yatak odası ve çocuk odası küçük alırken ablam sığar eşyalar dedi fakat şimdi aldık zor sığar bir kişilik gecme yeri kalır gibi diyor videoda gördüğüm kadarıyla da öyle olacak gibi canım sıkıldı 

18 Cevaplar

0 oy
(6,245 puan) tarafından
Evi satinmi aldiniz
(442 puan) tarafından
Evet evi çok beğendim ama salon mutfak geniş sorun olan yatak odası
-Reklam-
0 oy
(1,457 puan) tarafından
İptal et bence sonra daha cok pişman olursun 
(442 puan) tarafından
Aldık evi salon mutfak balkon geniş ama yatakoadasi sorun
(2,946 puan) tarafından
Yatak odasi da kucuk olsun bisi olmaz ya takma  onemli olan mutfakla salon
0 oy
tarafından
Canım ablam küçük evde oturuyor ve çok sorun yaşıyor 
tarafından
Canım hayırlı olsun ama ablam inanılmaz sorun yaşıyor evle ilgili kaç kişilik ailesiniz
(442 puan) tarafından
3 kişiyiz canım
tarafından
Tamam canım siz sigarsiniz ablamgil 6 kişilik aile
(442 puan) tarafından
İnşallah salon mutfak geniş tek sorun ettiğim yatakoadasi onu da heralde bir yatak bir dolap koyacak kadar yapmışlardır
tarafından
Belkdie koyunca eşyaları güzel durur
0 oy
(137 puan) tarafından
Ayy ayy bizim evde çook büyük  3 kişiyiz şanliurfanin evlerini bilen bilir 
(442 puan) tarafından
Büyük evde bende oturdum o da sorun:)
(334 puan) tarafından
Böyle sorunum olsa keşke sıkış tıkıştan iyidir
(442 puan) tarafından
Olur inşallah
(334 puan) tarafından
Ay inşallah
0 oy
(303 puan) tarafından
Benm evimde küçük yatak odama bı yatak bı dolap anca sığdı gecne yeri var sadece bana yetyor ikide çocuğum var
(442 puan) tarafından
Biz 3 kişiyiz ya bir yatakodasina dolap yatak sığar en azından demi ona göre yapmışlardır ablama soyuyorum kararsız kalıyor olcsun söyleyecegim
(303 puan) tarafından
Sığıyor
0 oy
(1,317 puan) tarafından

Artık almışsınız bulursunuz bir çözüm :) 

Hayırlısı olsun 
(442 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Yatak odasıni sorun etme cnm bir evde en çok kullanılan yer salon ve mutfak benim yatak odasıda dar ben takılmıyorum çünkü bı yatmaya gidiyorum kiracıyım ama ev bakarken ilk baktığım yer oturma odası ve mutfak hayatımızın %80 i buralarda geçiyor 

Eviniz hayırlı olsun rabbim huzurla oturmayı nasip etsin inşallah 
(442 puan) tarafından
Doğru haklısınız bende alırken böyle düşündum aslında amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Kız evin olsun da nasıl olursa olsun.balkon geniş diyorsun ara duvarı kırıp genişletir siniz.ev sizin olunca tadilatla hallolur güle güle otur canim sadece yatak odası küçük diye canını sıkmaya değmez 
(442 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Sığamadık canım TOKİ evleri ve eşyalarımız depoda yemek masam 6 sandalye orta sehpa kızımın bazası ne aklına gelirse artık herşey orda yatak odasının kapısı yarım açılıyor gardırop var çocuk odası yok koltuk takımı var orda da o da yarım açılıyor oturduğumuz odayla mutfak iç içe öğrenci evi gibi mutfağa masa alamadım alsam iki kişi zor geçer hamileyim yerde yemek yiyoruz oturduğum yerden kalkamıyorum masaya ihtiyaç var ev küçük yani daha saysam benim halime ağlarsın:) küçük bir ilçe ve kiralık ev sadece TOKİ var düşün hiç bir şey yok köy hatta ilçe de değil yani kasaba şeklinde belde şeklinde düşün 
(442 puan) tarafından
Allah yardımcın ama olsun ya zor tabi ev de bulamayınca mecbur oturuyorsun bizim aldigimiz evin salonu mutfağı balkonu genis sorun olan yer yatakoadasi sadece
tarafından
Ay vala olsun yine iyi benim berbat tayinciyiz de yani yaza inşallah 3+1 ev boşalacak hemen tutabilirsek geçeceğiz ikinci çocuğun eşyasını koyacak yerim yok gardırop alırım diyorum birtane en azından çocuk odası olur eşyaları koyarim
0 oy
tarafından
Yatak odasını iptal etme imkanın var mı odana göre alirsin
(442 puan) tarafından
Odaya göre de alternatif aslında bakabilirim dediğin gibi
0 oy
tarafından
Canım onemli olan ev sahibi olmak sonra daha genişine geçersin ya da bi usta tutup oraya uygun ölçü yaparsın. Ya da artı 1 odan varsa giyinme dolaplarını oraya koyarsın giyinme odası gibi olur. Artı 1 odan yoksa da ona uygun mobilya yaptırırsın güle güle otur canım. 
(442 puan) tarafından
Sağol canım haklısın buda bir alternatif teşekkür ederim
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Bizim yeni evde oyle. Mobilya yaptiriyoruz simdi. Cocuk odasina katlanan yatak yaptiriyoruz oyun alani kalsin diye mesela
(442 puan) tarafından
Haklısın bende öyle yaptırabilirim aslında
(10,039 puan) tarafından
Valla yoksa alan cok az kaliyodu cocuklar oynayamicak hic. Gunduz toplarim dedim aksam acarim en azindan alan kalir. Ama yatak odamda sigmicak gibi valla onu napicam bilmiyrm mobilyamda yeni. Olmasa dolabimi atip boydan boya dolap yaptircaktim ama bakalim
0 oy
(5,971 puan) tarafından
Sigamadım. Görerek aldım ama içine eşya girince olmadı:))) şimdi yüklük yaptıracağım. Mutfaktan fazlalık ne varsa attım. Fazla yatak, yorgan var azaltacağım. Küçük balkonu kapattım, kiler gibi oldu
0 oy
(13,078 puan) tarafından
Eşyaları eve.uygun hale getirmek en mantıklısı benim de çocuk odamla yatak odam küçük hazır mobilyalar olduğu için eve uygun yetiştirdim bu eve göre alıyor olsaydım bu kadar çok şey almazdım 
0 oy
(2,805 puan) tarafından
Yatak odam benim de ufak. Bir duvarı boydan boya 4mtye 2,80 tavana kadar dolap yaptırdım, sürgülü kapı. Karşısında da yatak. Girişe de boydan boya tavana kadar ayakkabılık, vestiyer ve oturma alanı olan dolap yaptırdım. Ev küçükse en ideali marangoza yaptırmak. 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Benimde ufak salonum mutfagım iyi ama çocuk odası ve yatak odası ufak bende gömme dolap ve yatağımı tek aldım odama bir komidinle makyaj masam yok zatne yoktu eskiydi taşınırken attım burda da bütün malzemelerim banyoda hemencecik yapıyorum makyajımı çocuk odası ise yatak yaptırmadım çocuklara dolap çalışma masası ve oyuncak dolabı tek var öyle şimdilik sıgıyoruz bakalım 
0 oy
tarafından
Sigamiyorum psikolojim bozuk Vileda süpürge makinasi yatak altına girmiyor temizlik yaparken sinir krizi geçiriyorum hiçbir mobilyam hiçbir odaya tam olarak sığmadı. Yatağım var sadece yatak odasında geri kalan parcalar güya çocuk odasında. Küçük çocukla tezgahı hiç olmayan mutfakla kafayı yedimm. Ailemi yemeğe cagirsam kalabalık olacak diye hepsi gelemez kendileri bunu düşündüğü için herkes gelemez 

Rezaletttt..... İgrencccc

Çocuğun doğru düzgün oyun alanı yok bir düzen yok. Elbise dolabımda yataklar var çocuğun kıyafetleri var ayakkabılar var banyo havlularim var. Bir parça kıyafet alınca herşey alt üst oluyor neyi nereye koyabildiysem orda kalıyor. . Dedim ya düzen sıfır. Temizlik yapmaya çalışırken biri elimden kolumdan tutup engel oluyor sanki öyle ruhum daralıyor. 

İki göz olsun kendi evin olsun değil. Olacaksa adam akıllı evin olsun. 

daha büyük ev hayaliyle tutusuyorum 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Yeni evlerde genelde artık odalar küçük oluyor dar niyeyse 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,340 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,373,991 cevap

34,856 kullanıcı

...