0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Merhaba kızlar, benim adet günüm 24 ünde olmam gerekiyordu fakat dün akşam yani 20 sinde kahvemsi lekelenme oldu ama çok az peçeteyle sildim adet oldum sandım ama dün akşam ped taktım henüz bişey gelmedi sizce ne olabilir bu. Sizlerde yerleşme kanaması yaşayan olup da hamile kalan oldu mu yazarsanız sevinirim. Ayrıca normal adet belirtilerini yaşıyorum bunuda belirtmek istedim.☺️

5 Cevaplar

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bacı bekle bakalım 1 2 gün daha gelmezse test yap yâda kan ver 
(2,165 puan) tarafından
Bakalım canm öyle yapcam inşallah vardır
(2,307 puan) tarafından
İnşallah hakkında hayırlısı cano
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından

Yerleşme kanaması oldu bende canım. Kahverengimsi değildi. Regl kanı biraz daha koyu oluyor. Yerleşme kanaması çok güzel bir kırmızı renkti tertemiz damardaki kan gibiydi. Ve sadece tek bir damlacıktı. Herkeste bu şekilde mi oluyor bilmiyorum canm ama regl başlangıcı gibi geldi bana. Allah gönlüne göre versin canım 

(2,165 puan) tarafından
Olabilir canm teşekkür ederim
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Benimde kahverengiydi bir iki damla iki gün geldi sonra test yaptim kıpkırmızı ikinci çizgi çıktı 
(2,165 puan) tarafından
Aa ne güzel canm bakayım benimde günüm geçene kadar bekleyecem eğer hâlâ olmasam test yaparım o zaman
0 oy
(406 puan) tarafından
Benm kizimda gelmişti tam adet günüm böyle kahve turuncu gibi lekelenme geldi az sonra gelen giden olmadı bida hamile olduğumu öğrendim şuan kızım 2yasinda şükür 
(2,165 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın canm
0 oy
(2,011 puan) tarafından
her 2 gebeligimdede yerlesme kanamasi yasayan biri olarak adetmden 2 ince geliyordu peçeteyi doldurmayacak kadar ve kahverengi vey pembemsi oluyordu cnm test yaparsn testede çıkar cok merak ediyorsb bi test alip yapabilirsn :)
(2,165 puan) tarafından
Merak ediyorum canm aslında ama beklemek istiyorum belki adet başlangıcı da olabilir diye teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 215 göst.
0 oy
3 cevap 44 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecrin-Busra (6 puan) tarafından soruldu

379,778 soru

11,368,759 cevap

34,850 kullanıcı

...