0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar kızım her gece altına işiyor bir ara durmuştu ne güzel diyodum şimdi yine başladı her gece ama uyadan çişini yaptryorum birdaha bir saat sonra yaptryorum ama gece yapyo kanepem artk sidik koktu sürekli silmekten yoruldum sizce neden her gece yapyor

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üşütüyor mu acaba ya da uyumadan önce çok mu sıvı tüketiyor canım 
-Reklam-
0 oy
(2,331 puan) tarafından
Benmkide öyle ben çözümü bezde buldum ama bizde kardeş kıskançlığı başladı doktora götürdüm a dan Z ye herseyine bakıldı böbreklerine kadar gündüz hiç yok gece yapyor okula gidince yoruldu uykusu ağır geldi yapmaya başladı sonrada alıştı gitti 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Buda bişey mi benim 10 yaşındaki kizım hep yapiyor ben sat 12.4.6.saatlerde uyandıriyorum gerçekten baş edemiyorum bazen
0 oy
tarafından
Bence bi sorun vardır canım doktora götür mutlaka
0 oy
(16 puan) tarafından
Benim kızımda  tuvalet eğitimini  yaptı  başarıyla  yazın  geceleri kalkıyordu  cisi geldiği  zaman ama kış  oldu her  akşam  çiş  yapıyor  sabah  bi kalkıyorum  üstü  batmış  bende  anlamadım  oysa kat kat üstü  giydirmisim  bir yorgan bataniye var üstümüzde   bilemedim acaba soğuktan kalkmayami  uşeniyorlar bu arada kızım  2 yaşında her cişi  geldiginde kalkıp  kaka der gündüz  de söyler çoktandır  bezi  bıraktık bıktım  koltuğu  silmeye  bende artık 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Koltuğa yaptırma canm o çıkmaz ki koku da yapar yatak alezi yok mu yaparsa yikarsn en azından üşütüyo olablr çok sıvı tüketiyor olablr enfeksiyon olablr 
0 oy
(701 puan) tarafından
Bir doktora götür cnm. Niye naylon Alez vb sermiyorsun ev pis kokar
0 oy
(4,210 puan) tarafından
Mutlaka psikolojiktir. Bir uzmandan destek alın
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Öncelikle altına muşamba koy canm benimde 3 buçuk yaş oğlum havalar soğudu üşüyorlar farkında olmadan üşümek te enfeksiyon yapıyor özel bölge temizliğine dikkat et bol su ver 
0 oy
(956 puan) tarafından
Kuyruk sokumuna hacamat yaptırın birkaç seans geçer Allah'ın izniyle:)
(10,021 puan) tarafından
Aa geciyomu kiz hakkaten
(956 puan) tarafından
Tabi geçiyor tecrübelerle sabittir. Kuyruk sokumu ve bel bölgesi böbrekler dahil.
(10,021 puan) tarafından
Benim oglumdada varda o yuzden sordum canim ve anne tarafinda benim herkeste nerdeyse varmis gec birakma geceyi. Bizdede vardi ablamla bende ortaokula kadar devam etti. Oglumda bizemi cekti diyorum bazen
(956 puan) tarafından
Bu genetik değil psikolojik manevî bı rahatsızlık. Hacamat olmadan önce bel bölgesi ve arka kısmı zeytinyaği ile bı hafta masaj yapıp havlu ile kapatın. Sonra olsun her ay bir kez birkaç seansta geçer Allah'ın izniyle. Havlican i balla karıştırıp yedirebilirsinz de

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 165 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 176 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kaderiye (7 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...