0 oy
694 göst.
Diğer kategorisinde (4,424 puan) tarafından
Kızlar ya surekli kendinize kiyafet aliyor musunuz ben surekli alisveris yapmiyorum annem surekli kendine kiyafet al diyorda bende kilo vermeden almak istemiyorum ben mi yanlis dusunuyor eski kiyafetlerimi giyiyorum kizkenki falan  

50 Cevaplar

0 oy
(3,511 puan) tarafından
Yani stediğim beğendiğim  birsey varsa yada ihtiyaç varsa alirim 
-Reklam-
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Vala cnm bn varlık içinde yokluk yaşıyorum kredi kartım var esininde bana çıkardgi yedek var netten isteyemyrm bedenimi tutturamam diye almyrm . Çocuklardan dışarıda çıkamıyorum eşime bazen kızıyorum internetten al diyor ama alamyrm . Kıyafetin pek yok. Param var ama alamyrm öyle dym 
0 oy
(6,481 puan) tarafından
Bu sene aldım valla bu seneye kadar almazdım ondada arkadaş ortamında felan giyecek adam akilli birşeyim yoktu 2 tuniğim vardı sadece ama ihtiyacım oldukça alıyorum 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım bende 2 buçuk senelik evliyim bekarken ve bayramdan bayrama aldığım kıyafet var hamile kaldim o yüzden fazla almadım bir yere gitmiyorum fazla
0 oy
(16,687 puan) tarafından
Bayramdan bayrama alırım o da ya Ramadan bayramında ya da kurban bayramında çok nadir senede 2 kere kıyafet almisligim vardır 
0 oy
(133 puan) tarafından
Bende de o mesala kiyafet çok para vermem yani genelde ayni şeyler yırtılana kadar giyerim alacak durumum hamdolsun var ama bana Fuzuli geliyo sürekli kiyafet almak mesela çok almama rağmen dolap dolu bide sürekli alsam boşuna masraf gibi
0 oy
(2,085 puan) tarafından
Benimde aynı eşim süreli al diyor ama ben istediğim kiloya gelmeden almak istemiyorum malum herşey pahalı aldığım seyirde iyi almak istiyorum üç beş ay giyeceğim bı takıma iki üç bin tl vermenin anlamı yok o kadar parayı veriyorsam bir 5 sene giymem lazım içime oturur yoksa
0 oy
(49,783 puan) tarafından
kilo aldığım icin eskisi kadar alisveris yapmıyorum 
0 oy
(788 puan) tarafından
Çocuklar olunca onlar on planda  oluyor biz bir kavanla 4 5 kış bitiriyoruz:D tabi bekarken çok kıyafet alırdım  ama şuan alamıyorum:)
0 oy
(828 puan) tarafından

"Kızken ki" deyince biri şimdi erkek olmus gibi geliyor:)) bu tabir hiç hoş değil bence .Bekarken ki demenizi tavsiye ederim kadın abla.:)

(4,424 puan) tarafından
Kız buna mi takıldın genelde böyle diyorlar benim dilimede böyle yapısmis :)
(828 puan) tarafından
:) hep takılırım hiç hoşuma gitmiyor da:)
(4,424 puan) tarafından
Anladim canim benim dilimide öyle yapışmıs iste :)
(828 puan) tarafından
Peki :)

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 427 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 496 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 771 göst.
0 oy
21 cevap 279 göst.
9 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu

396,421 soru

11,858,175 cevap

35,956 kullanıcı

...