0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde (920 puan) tarafından
Ya söylüyorum ben büyük aliyom diye aman  boşver bse olmaz gene alırım diyo vakikiden aliyo uzuluyom doğru düzgün giyemiyor :/ 

21 Cevaplar

0 oy
(1,685 puan) tarafından
Canım icinden geliyor alıyor ne güzel işte bir kere demişsin birdaha birdaha dersen ayıp olur
-Reklam-
0 oy
(6,190 puan) tarafından
Valla bende üzülürüm bide vakiki yani:D uçmuş orası bi sweatshirt 250 TL 
(920 puan) tarafından
Evet bu akşam mesela 4takim altlı ustlu almış biri pantolonlu yani üzüldüm tam üstüne göre nebilm bse deynce öyle diyor
(13,823 puan) tarafından
Bencede :⁠-⁠D:⁠-⁠D
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Alıyor işte ne güzel kullan gitsin

Almayanlar da var djejsnsmsb 

Derdine düşme bacım boşver 
0 oy
(360 puan) tarafından
Olsun 1 kac defa giydir kaldir bi daha cocuk düşünürsen düşünmüyorsanda ihtiyaci olana ver oda yeni alsin icinden geliyo demekki 
(920 puan) tarafından
Yani içinden geliyor alıyor hep sagolsn ama durumuda iyi sadece tam yaşini alıyor
(360 puan) tarafından
Valla haklisin yeni olunca insan giydirmek istiyor ama demissin buyuk al diye ona kalmis artik
(891 puan) tarafından
Git degs canm büyük bedeniyle
(360 puan) tarafından
Aynen aldigi elbiselerin fisini versin sana istediginle degistir
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Üzerine dar oluyo,rahat edemiyo de canım
0 oy
(695 puan) tarafından
İmkanın varsa git buyugu ile değiştir 
(920 puan) tarafından
İnternetten alıyor :/ yani faturasi falan ondadır
(302 puan) tarafından
Faturaya gerek yokki direk gidin etiketi olsun yeter her türlü değiştiriyorlar
(395 puan) tarafından
Etiketini gösterın degıstirler
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Değişim kartı fişi falan varsa git ayının büyüğü ile değiş :D ne güzel düşünüp aliyo Allah daha çok versin inşallah 
0 oy
(17 puan) tarafından
Kiz alana laf edilir mi al giydir dolaptan sat. Hatta hepsini gorcem demezse etiketli sat :)))
0 oy
(663 puan) tarafından
Değişim kartı yok mu değiştirin?
(920 puan) tarafından
Yok netten aliyo hep
(313 puan) tarafından
Fişe felan gerek yok ki fissizde değişim yapiyolar zaten hediye geldi diyin değiştirin o kadar
0 oy
(643 puan) tarafından
Alsa bi dert almasa bin dert
0 oy
(940 puan) tarafından
Parası olan insanlar öle yapar:) bosver canım düşünüp almış biz senelere giyer  diye büyük aliriz:)
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Ben bir yelek beğenmiştim kızıma göre tam yaşı vardı ama yarısı kadar da indirimi vardı aldım sonra da büyük bedenini aratıp hangi mağazada varsa oraya gidip değiştirdim zor bir şey değil fişe de gerek yok 
(920 puan) tarafından
Hadi ya fisssiz  faturasız değişim oluyormu
(7,196 puan) tarafından
Aynı üründe olur ama diğer ürünlerde internet indirimleri olduğu için adamlar mağazada daha pahalı diye fiş istiyor eğer yoksa 50 liralık ürünu kasada 30 liraya okutup veriyorlar
0 oy
(395 puan) tarafından
O görümceden bana da gönder
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Bende ogluma tam aliyorum yaşını büyük almak emanet gibi geliyo üstünde birdaha dunyaya bu yastan geçmeyecek mantığı ile tam kalip herseyi yasina uygun olmadigi zaman dolap uygulamasindan satıyorum yerine yenisini aliyorum canım
(7,196 puan) tarafından
Bende büyük kıyafet giydirmem ya gerçekten mont alıyorlar iki yaşında çocuk ama beş yaşında kıyafet içinde gözükmüyor bile :/  sadece yaşı olup kalıbı dar olursa bir üst bedeni ile değişiyorm öbür türlü hoş durmuyor
(5,953 puan) tarafından
Aynen kalibi darsa bende bir üstünü alırım valla  sevmiyorum emanet gibi
0 oy
(169 puan) tarafından
Alışverişi internetten yapsa dahi ürünün etiketini sokmediginiz sürece Waikikinin bütün Şubeleri değişim yapıyor gidip değiştire bilirsiniz.
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Fişini getirmiyormu aynilarinin büyük bedenini al
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Banada eltim aynı müdahale yi yapıyor ve bende sinirleniyorum hatta dünde tersledim . Ben salaş bol kıyafet sevmiyorum ki
0 oy
(226 puan) tarafından
Sende hergün değişik değişik giydir içinden geliyo demekki büyüdükçe yine alır sende başka çocuk düşünüyosan ona saklarsın küçülenleri yoksada ihtiyaç sahibi birine verirsin bilerek söylemişsin yapacak bişey yok
0 oy
(7,041 puan) tarafından
2 kere giydir sakla sende benim kaynimda yaz bitiyodu şortlu takım almış tam üzerine göre bunu nasi giydiriyim dedim 1 2 giydir hatıra kalsın yenge dedi hiç açmadım öylece duruyo olursa ikinciye giydiririm ya da bi yere hediye götürürüm sorarsa da giydi kaldırdım derim getir göster diyecek değil ya düşünüp aliyo Allah razı lsun 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Sende götür degstr

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 323 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 94 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap