+1 oy
809 göst.
Aile kategorisinde (267 puan) tarafından
Kızlar eşimin kardesı hazıranda mezun olacak farklı sehırde az önce dayısı burdaydı gıderız dedi kaynanam masraf yapma dedi eşim gidecem dedi dıger gorumcemı de götürecekmiş yanlarında tamam onlar kardeş gıdebılır ama benı planlara dahil etmemesi kırdı ıkı küçük bebeğim var zaten sekız saatlık yol gıdemem tabi ama birde mezuniyet sonuçta bir sürü kız var ben kıskanırım o da var 

40 Cevaplar

+14 oy
(119,338 puan) tarafından

yani ben bu kiskanan kadinlarin eslerini merak ediyorum nasil tipteler yada etraftaki kizlari neden bi tehlike olarak gorur ve esini kiskanir bi kadin bumu anlamiyorum :silly: ayrica mezuniyet torenlerinde bazi durumlarda kisi sayisi onemli oluyo yani ogrenci max 5 kisi davet edebilir gibi bi durum olabiliyo 

(1,662 puan) tarafından
İyi bacım sen ve senin gibiler kocalarına özel oda yapıp oraya kitlesin bütün karılar kızlarda sizin kocalarınızin yollarıni gözlüyor burda paylaşılan lar artık kıskançlık değil güvensizlik derecesinde
(1,219 puan) tarafından
Herkesin kıskançlık anlayışı inanışı farklı kendi sevgi kıskançlık anlayışınızı başkalarına empoze etmeye ve yargılamaya çalışıyorsunuz onu eleştiriyorum sadece kocamla benim ilişkime de bilip bilmeden dil.uzattin iki saniyede bravo senin gibiler vs diye de kategoriledin valla tebrikler sizin kafanızdan istiyorum djdjdn
(4,178 puan) tarafından
Puhaha aynen bende:) hint kumasi degil ya kimse kimsenin kocasini iki saatlik mezuniyette ayartmaz. Zaten cogu kisinin ailesi geliyor sevgilisi geliyor mezuniyete . Bide zaten sinifcak genel olarak duruyuyor torende  bizim sakarya stadda olmustu yani aileleri bi cikista gorduk. Biz ogrenciler ayri bolumdeydik. Sonra sahaya inildi tur atildi falan kep toreni. Cikista ailelerle bulustuk anca.
Bide ben esimin gdecegi yere kendimi de davetli gorurum zaten. Esim sen gelmessin ben hemen gider gelirim derse o ayri da. Genelde benim davetli oldugum yere esimde davetli cogul olarak bizde geliriz derim. Esimde o sekilde der bizde gideriz der yani
(48,690 puan) tarafından
brad pit olur kenan İmirzalıoğlu olur bakan döner bir daha bakar eşi adamsa bakmaz bende merak ediyorum ne açıkçası kiskanmaninda dozu vardir
(1,662 puan) tarafından
Ellerine sağlık güzel yazdın parmakların dert görmesin emi
-Reklam-
+2 oy
(6,220 puan) tarafından
Sadece mezuniyet yerinde mi kız var tatlım BİM A101 hastane Market eczane Pazar Sokak Oralarda kız yok mu Bir insanın içinde varsa vallahi her yerden bulur bu tür kıskançlıklar iyi değil yani çünkü yapmak isteyene her yer serbest
(6,220 puan) tarafından
Hahahahahaha valla yaa her yerde kız dolu :))
Mesela yapmak isteyen o sanal marketteki kızı bile ayarlar değil mi Ama içinde yoksa yapmaz o yüzden böyle şeyleri takıntı etmeyin yapmayın hshsh
(267 puan) tarafından
Evet ben biraz ruh hastasıyım bu konuda
tarafından
Aynen öyle sen bence kıskandıpın için öyle geliyor sana eşin niye baksın ki bakıp görmeyen insanlarda var
(267 puan) tarafından
Evet ben kadınlara bakıyorsun dıyınce dalga geçiyor benimle iftira diyor
tarafından
Aman bakıyorsa da baksın be anca bakar be yapacak sanki çok kıskançlık iyi değil bak adamın biryeri kalkıyor ondan sonra belkş bazen sana karşı bilerek bile yapıyor olabilir törpüle huyunu içimde ki Seda Sayan çıktı :D haha
+2 oy
(5,953 puan) tarafından

Simdi  mezuniyete  olanlarda eşini bekliyordu ne saçma düşünce  yaa:'(

+1 oy
(603 puan) tarafından
Canım ya bence öyle düşünme bi de kardeşinin açısından bak ailesi abisi vs yanında olsun ister
(267 puan) tarafından
Evet dayısıda gıdevek mesela
(603 puan) tarafından
Bence gitsin nolcakki mesuniyette bir sürü erkekte oluyor karışık üstelik gençler yani o anlamda bakmaz bence herkesin üstünde de cüppe oluyo zaten
+1 oy
(3,398 puan) tarafından
Benle eşim birlikde gitmiştik  cnm ben gitmesem bile gönderirim 
(267 puan) tarafından
Bende görmek isterim tabi yengesı olarak ama iki bebem var aslında kaynanamda dururlar ama bılemedım esım beni götürür mu
(3,398 puan) tarafından
2 çocuğun varsa götürmez  benim.o zaman yokdu diye götürdü  cnm
+1 oy
(1,214 puan) tarafından
Sahsen benm mezuniyetime abimin gelmesini cok isterdim
(267 puan) tarafından
Gitsin ya ondan değil beni niye saymadı ıstıyorsan sende gel dıyebılırdı ama bebeklerden ötürü demedi bence
+1 oy
(1,030 puan) tarafından
Pes dogrusu  ya kiskanclik konusu ta nerelere geliyor. Sizin kardesinizin mezuniyeti olsa gitmek istemez misiniz
(267 puan) tarafından
Bana teklif etmedi mesela desem çocuklar var diyecek
(1,030 puan) tarafından
Evet sizede sorsa iyi olurdu o konuda katiliyorum ama. Eger aracinjz varsa rahat bir yolculuk olacaksa cocuklar rahat edecekse bende gitmek istiyorum dersiniz. Ama hem soguk hem hava degisimi yolculuk rahat olmayacaksa tavsiye etmem gitmenizi destek olacak biri varsa kalmaniz daha iyi olabilir
+1 oy
(1,747 puan) tarafından
Biz iki saatlik yolu beraber gittik kaynana görünce eşim ve 1 yaş oğlumla
(267 puan) tarafından
Benim 30 ve 15 aylıklar ve sekiz saatlık yol
(1,747 puan) tarafından
Adam Kur'an okuyordu konferans salonunda nefeslenmek için susuyordu o an oğlum bağırıyordu  sonra tekrar tekrar çok komikti etraftakiler bakıyordu sonra kaç kişinin kucağına gitti bebekle zor oluyor ama
(1,747 puan) tarafından
Bence sen gitme eşin abisi olarak gitsin ztn
+1 oy
(11,076 puan) tarafından

Ben de gitmek isterdim ama imkan yoksa da eşim gitsin tabi ki. Kardeşi için önemli bi gün, yanında ailesini görmek ister... 

Kıskançlık falan da yapılacak bi konu yok ortada. 
+1 oy
(2,324 puan) tarafından
Allahım akıl ver ya üniversite den mezun olmuş kızlarda swnın kocanı bekliyor mezunıyete zaten. Dünyada tek erkek kocanız degıl   insanlar kocalarınızı görünce üstüne atlamıyor.... Bende esımle kendi kardesımjn mezunıyetıne gıttım çok eğlendim ve çok mutluyduk herkes keplı heycanlı guzeldı. 4 duvara herkes kapansın istiyorsunuz ne koca çıksın ne kadın çıksın ne çocuklar çıksın. 
+1 oy
(273 puan) tarafından
Bence gitsin kardeşi sonuçta şöyle düşün senin abin kardeşin özel bi günün olsa yanında görmek istesen ve eşi izin vermese hoş olurmuydu bebeklerin küçük olduğu için zaten gidemiceksin diye öyle konuşmuştur eşin ha evet yinede sorsa ince bi düşünce olurdu gönlünü almış olurdu ama bunun için gidemezsin diye tartışma çıkarsan haksız olursun bana göre iyi bi anınızda dile getir eşine sadece banada sorsan hoş olurdu biraz kırıldım diye anlayışlı adamsa anlar yaptığını ztn değilse adamın ağzınada etsen işe yaramaz sinirlendiğinle kalırsın o yüzden boşver bence çok takılacak bi konu değil gibi
+1 oy
(1,575 puan) tarafından
Canım tabiki gidecek. Biz de kaynımın mezuniyetine gittik yani gitmeli tabi. Ama senin canını sıkan sana teklif edilmemesiyse bu konuyu eşinle tartışabilirsin. Böylece o da bir daha seni atlamaması gerektiğini anlar
+1 oy
(8,986 puan) tarafından
Kıskançlık kısmında sana kalmış bilemem ama ben isterse gitsin derim..

Ha beni katmasa kızarım sorsun gitmezsem gene gitmem 
+1 oy
(647 puan) tarafından
Tatile yada gec saatte bi yere gitmesini istemem esimin ama bu ust seviye artık mezuniyet bacim ne olavakki birkac saat gidip gelecekler günü birlik bu kadar sikma adami belli bi zamandan sonra patlak verir 
+1 oy
(684 puan) tarafından
En önemli konu seni davet etmedi diye bence kırgınlıgın
(267 puan) tarafından
O kadar yorumdan bu nokta atışı ama esım beni neye kattı ki buna katsın bundan sonra ben ısrar etmıcem izlicem bakalım beni sayıyor mu
(684 puan) tarafından
Benim görünce o kadar yolu çeker gider ama ben rahatıma düşkünüm gitmem o kadar yolu :)) yani kendine güveniyorsan senden git elinde yok demez sanırım anlamayana m.. Yok derler beklersen oo en azından benimki böyle
+1 oy
(3,480 puan) tarafından

Ben eşimi hiç kıskanmıyorum hep diyorum sana benden başka enayi bakmaz diye o yüzden gözüm arkada kalmıyo:D

+1 oy
(15,224 puan) tarafından
Neden gondermeyecekmisim. Ben gidemiyorum diye eşim neden mahrum kalsın. Bu kadar müdahaleci olmak doğru değil küçük bebeğin olduğu için gidemeyecegin için goturmemistir. 
+1 oy
(133 puan) tarafından
Gonderirmisiniz ne demek tabiki kardeşi gidebilir bu onun en doğal hakkı..sizin böyle bir durumunuz olsaydı eşiniz yollamasaydi ne düşünürsünüz. Eşim beni kardeşimin mezuniyetine yollamiyor diye post mu açacaksınız.Bir sürü kız vardır kıskanırım demişsiniz sizde bir kadinsiniz o zaman dışarı çıkmayın bir topluma girmeyin sonuçta başka adamlarında eşleri var onlarda kıskanır .biz kadınlar kendimizi kapatalım bir yere kimse bizi görmesin o zaman..kadin ve erkek kendini bildikten sonra istediği kadar farklı ortamlara girsin hiç birsey olmaz..eşinize hiç mi güveniniz yok.bisey yapmak istese şehir dışına veya mezuniyete katılmasına gerek yok yapmak isteyen heryerde yapar..bence kıskançlık bu olmamalı bu resmen güvensizlik..bana gel diye teklif etmedi diyorsun belki 2 cocuk perişan olması  diye bisey söylememiştir bunu net bir şekilde sorabilirsiniz kendisine
+1 oy
(1,457 puan) tarafından
Eşimle berber gitmiştin erkek kardeşinin mezunıyetine arada 4 saat vardı daha ben demeden o dedi bırazda gezeriz demişti ama şu var ozman bebek yoktu sende bebek var diye arada mesafede cok kötü tarafından düşünme heöen
+1 oy
(2,367 puan) tarafından
Gitti benm eşim benmde bebeğim küçüktü annesi babası eşim gitti ne olacak ki 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 344 göst.
0 oy
19 cevap 391 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 416 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu