0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar benim oğlum yemek yedimi çok mıy mıy yıyor ya 1 saatte anca yediriyorum bu gün makarna tavuk patates vardı valla 1 saattır yediriyorum ağzında çok tutuyor sizinde öyle mi :D çözümünü bulan var mı :D 

12 Cevaplar

0 oy
(933 puan) tarafından
Kaç yaş bu bebe 
tarafından
13 aylık ama dişleri var :D kız ne yerse yesin ağzında tutuyor yutmuyor yemekleri :D
(933 puan) tarafından
Daha küçük ondandır. Az büyüsün kendisi der bırak ben yiycem:)
tarafından
Ayy hadi inşallah :D
-Reklam-
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Kendisi de yiyor olsa sen de yediriyor olsan yarım saati geçmemesini öneriyorlar, daha uzunu işte böyle oyuna dönebiliyor çünkü. Birkaç kez dene istersen yemeğin kalkacağını anlayınca belki daha düzgün, doymak için yemeye başlar. 
(2,882 puan) tarafından
13 aylık küçükmüş baya :) ama alıştırmaya bak süre olarak bence kısaltmayı dene biraz
tarafından
Küçük evet ama dişleri var hani çiğniyorsa çiğniyor vallahi gına geliyor :D
(2,882 puan) tarafından
Aman öğrenir zamanla doymak için yemeyi de merak etme. :) Ben de öyle diyordum valla geviş getire getire 1 saat çiğnerdi :D
tarafından
Ayyy aynısı vallaha :D gecıyorsa sıkıntı yok :D
(2,882 puan) tarafından
Benimki yemeği sevmez ama en azından sevdiğini de 1 saat çiğnemez artık şükür :)
0 oy
(887 puan) tarafından
Benim kızım yemiyor ki mıy mıy yesin canım KESK’e öyle olsa varsa yoksa çikolata ekmek başka bişey yok
tarafından
O da kötü ya yememesi de sinir bozuyor ama böyle de yorucu :D
0 oy
(7,754 puan) tarafından

Yiyor ya ona şükret sen:D

tarafından
O da doğru ;a
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Kız benim büyük böyle yaa.. Değişmiyo yani yavaş yiyen yavaş devam ediyo :) 

Bi de sen niye yediriyosun ver eline çatal kendi yesin artık anca alışır
(11,082 puan) tarafından
Yedirme kız bırak gezsin. Açsan gel otur de :)
tarafından
Yakında gerçekten öyle yapacağım çünkü bunalıyorum
(11,082 puan) tarafından
Yakında değil şimdi yap :) kuzum tecrübeyi dinle ;)
tarafından
Doğru dıyosun kız tecrübeli sensin öyle yapayım bundan sonra bu gğn son olsun insan 1 saattır makarna yer mi ya :S
(11,082 puan) tarafından
Yerrrr..  Ben alıştım canım, benim büyük de sofradan en son kalkar ama hamdolsun yiyo o yavaş yiyo yavaş çiğniyo ama yiyo.
0 oy
(832 puan) tarafından
Kitap kalem cizim falan yaparken yedryorm 3 bucuk yasnda bazen kendi yer ama  yemekte gözü yok
tarafından
İştahsız çocukta zor
0 oy
(48,704 puan) tarafından
yese de miy miy yese.keske direkt yemiyo
0 oy
(6,383 puan) tarafından
Benimki 20 ayına girecek son 3-4 aydır yemiyor. Zorla kandirarak, kızarak yediriyorum bir kaç lokma. Rahat 2 saat sürüyor her öğün 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim küçük kızda öyle ağızda tutma değilde babasına çekmiş sindire sindire tadına vara vara yiyor :)))
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Oğlumu anlatmışsın. Martta 3 yaşına gelecek hâlâ peşinde dolanıyorum yesin diye. Yarım saat ağzında tutup oğürüp çıkardığını bilirim 
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Ben yemek yapıyorum yaa önlerine koyuyorum ne yavaş yemesi kız silip süpürüyorlar bak dün ekmek aldım şaka gibi ama5 tane birde ekmek aldım dedimya bezelye yaptım diye onun suyuna ayrı banarak yediler tanelerini ayrı yediler öyle diyim sana bugün bitti ekmek yarın gene alacam iştahlı benim bebeler 

0 oy
(2,092 puan) tarafından

27 aylık hala öyleyiz iki saatte yiyoruz kahvaltıya oturup öğle saatinde kalkıyoruz böylelikle maksimum iki öğün yer :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 236 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Es-Es (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
8 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
+1 oy
9 cevap 142 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu

380,447 soru

11,390,895 cevap

34,899 kullanıcı

...