0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (566 puan) tarafından
Anam valla bezdim bir benim kizmi böyle tam uyku vakti yatiricam anne susadım su veriyom anne tuvaletim geldi oda bitiyo anne acıktım bişi ver derken bı bakiyoz saatler geçmiş hiç tükenmez bu acil ihtiyaçları sizinde varmı bu huylardan

18 Cevaplar

+1 oy
(2,643 puan) tarafından

Uyumamak için bahane arıyorlar :D

(566 puan) tarafından
Onların bahanesi bizim sabrimizi siniyor tekrar tekrar başa sariyoz
(2,643 puan) tarafından
Sakın sinirlenmeyin sabırlı olun. Çocuklar için yatış anı kalkış anı bir de bir yerden geldiğindeki an ( okul dönüşü ya da 1 2 saatlik ayrılık) verilen tepkiler çok önemliymiş
(566 puan) tarafından
Uyanır uyanmaz anne bişi ver acıktım tuvalete gidelim yeterki beni kaldırsın işine geldimi herşeyi tek başına yapıyor halbuki
(2,643 puan) tarafından
Maşaallah annesi ♥️
-Reklam-
0 oy
(15,145 puan) tarafından
Ayyni böyle. 
(15,145 puan) tarafından
Maşallah kız bizimki 3.5 yasında ☺️
(566 puan) tarafından
Benim 3bucuk yaş kız bazada yatıyor
(15,145 puan) tarafından
1 yaşında yazmışsın ya
(566 puan) tarafından
İkitane kuzum
(15,145 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
0 oy
(48,620 puan) tarafından
evet var su askidan korkuyorum su verir misin babama bakayım telden iki kedi videosu bakalım sorular cevaplar.....
(566 puan) tarafından
Aklına her soru geliyor mübarek
0 oy
(3,092 puan) tarafından

Tıpkısının aynısı valla asla derdi bitmiyor uyumamak için yapıyor genellikle :)

(566 puan) tarafından
Aynen istekler bitince ahiret soruları başlıyor
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Aynı cidden kii.. anne çişim gidiyoruz. Yatiriyorum anne su veriyorum tekrar başa bagliyor anne ciş... Yani uyumamak için o kadar direniyor ki acaba annem pes eder mi diye sınıyor resmen :)
(566 puan) tarafından
Sabır sınama saatleri bacım gün boyu izlediği gördüğü ne varsa onun degerlendirmesini yapiyoz bide
0 oy
(1,912 puan) tarafından
Aynı valla bardakla gidiyoruz yatağa :)
(566 puan) tarafından
Bazen vermiyorum diyom basliyo duygu somurusune sussuzmu yatim ben açmı yatim yatagami akitim
0 oy
(391 puan) tarafından

Tipkisinin aynısı üç tane çocuğum var ücüde öyle vllahi :(

(566 puan) tarafından
Allah yardım etsin bu günlerde gecermi diyorum
(391 puan) tarafından
Geçer insallh tabiki canları sağolsun rabbim dert keder vermesin insallh
0 oy
tarafından
Ayy aynisi bende var oğlum tam yatağa gireriz anne acıktım sonra anne susadım geri yataga gideriz bu sefer de çiş 
(307 puan) tarafından
Aynı sorunu bizde yaşadık iki üç kez video izledi anne mensey bize gelmesin anne kapıyı balkonu kapat o gelmesin şu gelmesin hırsız polis diye bir video izlemiş hırsız beni takip ediyor. Deyip duruyordu gece çığlık atıp korkmalar ağlama kirizleri. Hemen televizyonu interneten kestik düzeldi şükür.  Hiç odada duvarda ****** gördüğünü bile ida ediyor du. Beni bile korkutuyor du bu durum.en son yutube videolari yüzünden olduğunu çözdük kurtulduk şükür
tarafından
Rabbim meleklerimizo korusun
(566 puan) tarafından
Benimki hayal ürünü olduğunun farkında tek amacı sohbet kurmak konuşmak yoksa sabaha kadar uyur korkmaz hiç birşeyden beni oyalamak istiyor
tarafından
Gündüz uyuyor mu canım belki bu yüzden de olabilir
(566 puan) tarafından
Yok cnm uyumuyor
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Az önce çişim geldi dedi gittik sonra açıktım dedi onuda hallettim sonunda uyudu :D

(566 puan) tarafından
Benim bide sorular var anne telefonda kuzeyin evinde canavar vardı rüyamda bilmm ne vardı bizde yok demi sonra yalakaliklar başlar sen güzel annesin benim dediğimi yap seni severim derken bı bakiyom geceyi boylamisiz
0 oy
(6,222 puan) tarafından
Annee su anne susadım diye diye beynimi yiyor her uyku oncedi 
(566 puan) tarafından
Vermem dedimmi susuzmu yatiyim ölimmi ben beni sevmiyonmu duygu sömürüsü ayrı dert
(253 puan) tarafından
Duygu sömüruleri oglumla aynıymis benimkide öleyimde gör ogulsuz kal der 'uzaklara gideyimde gör.. 3 bucuk yasinda ;) insan bi uzuluyor ama oyle demesine
0 oy
tarafından

İşte bu yüzden uyku saatine yarım saat kala aç misin diye sorar açsa doyururum suyunu içer cısını yap annecım derım dıslerı fırcalar yatak :D

(566 puan) tarafından
Kız uyumadan bunları yapiyoz ama yatağa girerken başa sariyoz tekrarliyoruz cisi gelmesede o tuvalete gidilicek
tarafından
Hmmm müsade etme canım bıraz sert ol ben netımdır dınler inat edemez
(566 puan) tarafından
Bende normalde otoriterim ama eşimden yüz buluyor o evdeyken hiç dinlemez beni kafasına göre takılıyor
0 oy
(307 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında aynı böyle ben çareyi yatağın dibine su şişesi koyarak  boğaca koyarak çözdüm bir lavabo sorununu da yatağa girmeden zorla götürüyorum evde boğaca yoksa bile bir bisküvi bir gofret veya küçük bir dürüm yapıp hazırda bekletiyorum.
(566 puan) tarafından
Bende şişe koysamda üç dört defa kalkar oturur içer o çiş gelmesede tuvalete gider gına geldi
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Ayni valla her gün aynı terane artık cisin yok kakan yok susamadin diyorum yatırıyorum gına geldi banada aşırı  yoruluyorum zaten gün boyu azcik gece uyusun dinleneyim diyorum onuda uyutmak 2 saatimi alıyor zaten bayılıp gidiyorum 
(566 puan) tarafından
Yanında uyuya kaldığım çok oluyor yoruluyorum her seferinde ya sabır deyip kalkıyorum
(1,783 puan) tarafından
Valla üstüm açık sızıp kaldığım günler cok oldu eşimde işe gittiği geç geldiği osekilde uyuduğum annelik sabır işi Allah'ım bizlere yardim etsin
(566 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Yatmamak için bin bahane üretir... Bahane yokken bile kaçıp gider. Su istiyor diye suluğuyla su koyarım yanımıza bardakla içecem der. Uyu deme de ne dersen de
(566 puan) tarafından
Aynn yeterki uyumasin her şeyi uretirler
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Bu benim kızım tıpa tıp anne çiş anne su anne mama anne oyuncak anne şu en son yat artık diye kızıyorum ;)
(566 puan) tarafından
Aynn aynen sanırım bütün çocuklar aynıymış
0 oy
(790 puan) tarafından
Kuzenim bizde tok karnına 3 tane içli köfte yerdi geç yatmak için
(790 puan) tarafından
Bizim kuzen sabah 5 te kalkar yanımıza gelmek isterdi ağlayışlarını duyardık anası hayır derdi sabah namazına kalktığımız dönemde ışığı görmeyle odaya dalması bir olurdu sonrada çizgi film oyun diye başımın etini yerdi ha bide bana sende uyuma diye sıkıştırırdı
(566 puan) tarafından
Çocuklar hepsi aynı bazen düşünüyorum aklıma hiç küçükken bu kadar simariklik yaptığımı yapabildigimi hatırlamıyorum anne otoritesi anne terliği vardı ne misafirlikte ne evde aşırı saygı gosterirdik simdikileri anlamak çok zor
(790 puan) tarafından
Annem gel kız  sırtındaki terli bezi değiştireyim diye içeri götürürdü beni sonra birkaç terlik yerdim söylenmemesi gereken birşey oldumu acı biber sürerdi annem en çokta annem yşını hep büyik söylerdi 21 yaşındaydı ama millete 30 küsür yaşındayım derdi ayrıldık felan derdi bende neden yalan diyorsun 21 sin dediğimde evde ağzıma biber sürerdi şimdikiler gibi büyümedik üst kat komşumun 17 yaşında oğlu var hergün kadına cinnet geçirtiyor 3 kardeşler en büyüğü 17 yaşında kız var 15 yaşında oğlan var 10 yaşında en büyğk diyormuş ben neden spora gidemiyorum neden istediğim çeşit çeşit ayakkabıyı alamıyorum beni neden doğurdunuz bakamicaksanız doğurmasaydınız keşke ölseydim insan oğluna bir adidas nike ceket alamazmı nebiçim annesiniz ne işe yararsınız neden ben günlük 100 lira cep harçlığı alıyorum arkadaşlarım günlük 500 lirayla geliyorlar vs. Kadın evde sarma sarmaya başladı çocuklara 20 şer lira fazladan harçlık vermek için dedim abla yokluğu bilsinler benim dönemimde ekonomi iyiydi ama bende yoklukta büyüdüm kocası asgari ücret alıyr ama ev sahibi olması gerekenden fazla zam yapıyor sürekli bu sene 2 binden 10 bine çıkardı beni onlardan içinde 4 binden 15 e çıkarıcam diyor kadın hergün migreni tutuyor napıcam ben diye büyüdükçe dertleride büyüyor
(566 puan) tarafından
Aynn cnm simdikiler aslında biz bu hale getiriyoruz ne isterlerse al gülüm ver gülüm çocuğun isteği bitermi hiç hiç bir isteklerine hayır diyemiyoruz ağzına biber sürüp terlik vuramiyoruz anca bağırıp kendi kendimizi yiyiyoruz ben eskilerin terbiyesini daha çok beğeniyorum bazen kaynanam yanına acı biber koyar kızım yanlış birşey yaptimi çekinir babaanneden sürmez korkutur benden çok onu dinler
(790 puan) tarafından
Ben haftada 1 lira ile okula giderdim arkadaşlarım 20 tl ile giderdi 2004 ten 2011 e kadar 1 tl ile gittim 2011 den 2015 e kadar 5 tl ile gittim 2015 2016 da adliyedeydim dayımın arkadaşı bana yemek fişi verirdi okula izin kağıdı alıp götürmüştüm gitmiyordum kazandığım staj parasınıda üniversiteye çalışırken cd felan izlemek için laptop almıştım dayım peşin ödemişti ben taksit taksit ödüyordum cebime sadece yol param kalırdı evden çok yemek götürdüm okula kimsede ezmedi saygı duydular ben hep derim sen seninle aynı sevideki insanlarla olki seni dibe çekmesinler seviyesi düşük isnsanlar yarış içerisinde olur benim çevremdeki insanlarda ben gibi büyümüştü lisedekiler hatta benden sonra birkaç arkadsşım daha yapmaya başladılar hergün kantindrn yemekten sıkıldık diye yokluğuda terliğide biberide hepsini gördüm ama naparız işte geçmişte ben annem gibi olmicam asla vurmicam ağlatmicam kızım benden nefret etmicek dediğimiz için sanırım böyle bilmiykrum bende hamileyim kim bilir ben nasıl bir anne olucam
0 oy
(767 puan) tarafından
Aynı benjm kızda öyle anne şuuu anne çiş anne ee ne var Mira acıktım:)) bu sefer sesimize öteki de kalkıyor tam cinnet gecirmelik artık öğrendim büyük uyumadan küçüğü uyutmuyorum:)
(566 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum önce büyük uyucak sonra küçük aksi olmuyor
(767 puan) tarafından
Büyükler ses yapıyor çünkü:)
(566 puan) tarafından
Aynen istediği olmadimi anında ses tonu yükselir ağlama huyu başlar en guvenlisi öncelik onu uyutmak
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Kakasi bile geliyor sen ne diyorsun 3 kez çiş yaptırdığımızi bilirim 10 dk içinde 34 aylik. Ama ben yatmadan önce su  iciiriyorum hak ediyorum yani
(566 puan) tarafından
Kız alakası yok cisi gelmesede söylüyor gidiyoz kaçtı diyo gelmiyo biraz sonra bidaha söylüyor tek derdi uyumamakq
(3,007 puan) tarafından
Anne seninle yaticam yok vazgeçtim babam gelsin yerde yaticam yok sıkıştım besige gecicem tek yaticam anne deniz bebek uyumak istemiyor beni rahatsız ediyor.Annee bir kitap daha okuyalım  bizde de farki versiyonu var merak etme.
(566 puan) tarafından
Nerden tutsan elinde kalır büyüdükçe rahatlariz diyodum aksine derdi çoğalıyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,866 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gulhancakmak123 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 218 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu

379,021 soru

11,344,999 cevap

34,809 kullanıcı

...