0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Okul okumak istiyorum liseyi okudum çok çalıştım kendimi çok verdim derslere ama sınava yakın evlendim bı nevi zoraki bir evlilik oldu yani benim okumaya çok hevesim vardı kafam da basıyordu derslere iyidi derslerim. Evlendim 3 yıl oldu bebeğim artık 2 yaşında yine başlamak istiyorum ama sınava az zmn kaldı eşim ilk başta karşı idi ama şimdi istiyorsan oku diyo ama kafam karışık yapabilir miyim ki... Okusam da sadece iki yıllık bölüm okurum çünkü şuan sadece tyt çalışabilirim biraz geç oldu bana biraz akıl verin nolur.

6 Cevaplar

+1 oy
(7,662 puan) tarafından

Açıktan değil, çocuğu bırakabileceğin birileri varsa örgün bile okunur. Ben halen devam ediyorum. Bahar dönemi son inşaAllah. Olabilir yani. Neden olmasın. YouTubedan video izleyip test yapıp konuları da bitirirsin. Bu dönemde kazanmak daha kolay bence. Çünkü kazanmak kolay ;)hemen pes ediverme yani. 

(54 puan) tarafından
Ya zaten çocuğun kreşe verecem veya olmazsa bile kız kardeşim yakimda oda okuyor çalışıyor ona bile bırakabilirim benim için çocuk kolay bilgilerim tazeyken okumak istiyorum İnşeAllah yapabilirim
(7,662 puan) tarafından
İnşaAllah. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin, gönlünü de hakkında hayırlı olana razı eylesin ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bende okuyorum açıktan bebeğim iki yaşında,okumayı çok seviyorum aynı zamanda kpssye de hazırlanıyorum bence oku hiç vakit kaybetmeden
(54 puan) tarafından
Hala hatırlıyorum konuları pek zorlanma eşim de bana eğer ağız ve diş sağlığı bölümü gelirse git oku ama gelmezse başka birşey okumanı istemiyorum diyo peki sizce bu bölümün önü açık mi ki
(1,703 puan) tarafından
Evet güzel bir bölüm bende açıktan okuyorum tıbbi sekreterlik liseyi de açıktan okudum yani bilgin olmasa da yaparsın iyi bir şekilde çalışarak bence
0 oy
(488 puan) tarafından
Açıktan okuyabilirsin ben geçen sene girdim istediğim bölüm gelmeyince yerlesemedim
(54 puan) tarafından
Ya üniversitesiyede gidebilirim yani eşim ağız ve diş sağlığı gelirse 2 yıllık git diyo
(488 puan) tarafından
Çocukla zor ama bulunduğun şehirde gelirse çok iyi olur senin için
0 oy
(15,039 puan) tarafından
2 yıllık iş alanı iyi bir bölüm varsa oku. Ama değilse 1 sene daha çalış ayte ye de çalış adam akıllı öyle gir. Acelen yok 
(54 puan) tarafından
Yani eşim de diyo 2 yıllık olsn ağız ve diş sağlığı okumamı istiyor başka da okumama iizn vermiyorm diyo bunun için de çok tartıştk
(54 puan) tarafından
İngilizcem de iyi acaba tyt bide ayt olarak ingilizcemi yapsam bunda da kararszm
(15,039 puan) tarafından
Tövbe tövbe. Niye izin vermiyomus beyfendi
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Elbette yapabilirsin. Kendi paranı kazanıp harcadığını düşünsene.... 

Hemen başla hemmmeeen.şahane olacak hayat. Ayy çok heyecanlı. 
0 oy
(487 puan) tarafından
Bende kararsızım valla tyt 2 yıllık istiyorum sadece ama cesaret edemiyorum hangi kitaplar alınacak geçen senenin kitapları olmaz değilmi bendede kararsızlık var 
(54 puan) tarafından
Olur tabiki de geçen seneki kitaplar da olur bende hiç yok mecbur alacağım
(487 puan) tarafından
Bendede yok yeğenim geçen sene girmişti onun vardır ama geçen seneki konular çıkmaz ki

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 350 göst.
7 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda01 (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 351 göst.
4 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Peri (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı