0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (408 puan) tarafından
Ben ilk oglumada kestiremedim bir koyun kestirmek ne kadar 2 cocugum için allah nasip ederse yerine getircem fiyatı merak ettm

13 Cevaplar

+3 oy
(2,286 puan) tarafından
Bir değil kız çocuğuna bir erkek çocuğuna iki tanedir akika kurbanı ama elinde varsa tabi 
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Ben akika değilde adak kestim. Ama Afrika da. 
(408 puan) tarafından
Nasıl ulasabilirim iletişim için
(21 puan) tarafından
Özelden yazabilirim numarayı
(2,345 puan) tarafından
Banada yazarmısın
0 oy
(3,270 puan) tarafından
Kurbanda 9 bindi koyunlar şimdi 10 u geçmiştir 
0 oy
(400 puan) tarafından
Bence güvenilir derneklerde kestir yurt dışı kesim olduğu için daha ucuzlar 
0 oy
(207 puan) tarafından
Yurt dışında daha uyguna oluyor ve oralar daba muhtaç 
(790 puan) tarafından
Ben güvenmiyorum ya daha sonra çok pisliği çıktı birçok yerin bende kestiricem eşime söyledimde çocuğun doğmasını bekliyoruz ben kestirirsem dağıtıcam ucuz pahalı önemli değil gönül rahatlığıyla kesilmesi önemli bence
(207 puan) tarafından
Benm eşimin arkadaşı var da direk oraya veriyoruz birseu olursa
(790 puan) tarafından
Yok ben hayır kurumlarından bahsediyorum çoğu parayı şirket giderleri için kullanıyormuş ya mesela bundan bir iki sene önce lösev mehmetcik vakfı felan kendi içinde gereken yere veriyormuş kurban akika felan kesmiyormuş sonra deniz feneri yolsuzluklarj felan çıktı  ha benim tanıdığım bildiğim güvendiğim kişi keser inanıyorum o ayrı
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bütçene gore var cnm çok büyük biseye gerek yok iki kızıma kestirmistim doğduklarında yurda bağışladık direk
(408 puan) tarafından
Yurt için nasıl yaoabilirm cnm oda olabilir
(5,240 puan) tarafından
Çocuk yurdu canım kesip direk veriyosun onlar çocuklara yemek yapıyor
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kız bugün kestirdik Allah kabul etsin 6 bine kestik 4 den başlayıp 15 e kadar çıkıyordu 
0 oy
(592 puan) tarafından
Canım vefa derneğine bakabilirsin uygunda fiyatı ve canlı videoda gönderiyorlar ismini söyleyip.Erkek 2 kız çocuk 1 adet tabi durumun el veriyorsa
(408 puan) tarafından
Saol cnm öyle birsey arıyordum bende
(592 puan) tarafından
Sende sağol canım Allah kabul etsin şimdiden sağlıkla büyüsünler♥️
0 oy
(831 puan) tarafından
İlkde bir tane kestrdik ikinci oğlumada  br anca keseriz. Rıskim vardı cok şükür atlattık eşimde bende ikimiz adak adadık birbirimiz den habersiz saglıkla kucagımza alalm adaklrı derneklerde kestrebilirsek güvenilir düşünüyorum yurt dışı diğerini de mevlüt okutmak istyorm Allah'ım nasıp ederse cevrende bakacaksan büyüklügne göre degisyor şuan artmştr  adak 6 bine kestk bu yaz da kaynanamlardsn aldımz halde 
0 oy
(990 puan) tarafından
2 ay önce 8 bine kestik canım 
0 oy
(3,299 puan) tarafından
4-5 ten başlıyor yukarı doğru gidiyor. 
0 oy
(354 puan) tarafından
Bende çok kestirmek istemiştim ama imkanım hiç olmadı fiyat konusunda hiç bir bilgim Yok cnm
0 oy
tarafından
Canım ben bereket derneği aracılığıyla kestirdim Afrika da 2 bin falandı fiyatı ve video vs de attılar adımızı söyleyip kurban keserken instagram sayfaları var bak istersen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
10 cevap 208 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
0 oy
1 cevap 95 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Betul5753 (14 puan) tarafından soruldu

378,967 soru