0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından
arkadaşım sürekli içli dışlıyız daha doğrusu öyle sanıyordum hergün bizde çat kapı saat 11geceye kadar kalıyor eşi gececi diye oğlu var bir buçuk yaşında çocuklarımla oynar felan  bugün msj attı gel bana bende değişiklik olsun gittim çocuklarla ay bi surat tek  gelirsin sandım niye getirdin babasını ara gelsin alsın bnm oğlum uyuyor ses yapmayın koşmayın susun oş geldin bile demedi uyuyacaktım kafam şişti oğlum oyuncaklarla oynamak istedi hayırrr olmazz bırak bende dayanamadım kalkın eve cabuk otur bile demedi oğlum ağlıyor burda kalmak istiyorum ilk defa bi yere gittik uzun aradan sonra ondan eve geldim msj atıyor arıyor niye trip atıyorsun allah için benmi abartiyorum sizce

17 Cevaplar

+3 oy
(1,970 puan) tarafından
Bence sen ne yapılması gerektiğini çok iyi anlamışsın. Gayet doğru düşünüyorsun . Kalkmakla da iyi etmişsin .
(1,094 puan) tarafından
aradı kaç kere dönmedim eşimi aradı oda açmadı msj atıyor kapıdan çıkarken dedi bu bana ders olsun birdaha asla evime almam hep bnm saflığımdan yeminle öyle sanmıyordum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir daha evine de kabul etme madem. Ne saçma iş ya.
(1,094 puan) tarafından
öyle yapacam kız yeminle aileden biri gibi görüyordum onu oysaki
+1 oy
tarafından
Arkadaşına küfürlü konuşasım geldi 
(1,094 puan) tarafından
benim yerimede saydır sinirden uyuyamıyorum hele bnm saflığıma salaklığıma ne deMeli
+1 oy
(889 puan) tarafından
Bir kaç şey diyecektim ama sonra barisirsiniz belki diye vazgeciyorum
(1,094 puan) tarafından
kız ders oldu bana birdaha asla evime sokmam
+1 oy
(2,803 puan) tarafından
Yo trip bile atma direkt yaz beni seven değer veren insan once cocuklarima saygi duyar seni fazla buyutmusum gozumde yaz çikar hayatindan oda madem gelirken bebeigini kocasina birakip gelsin olurmu canim oyle şey ayip ve saygisizlik etmis size ve cocuklariniza
(1,094 puan) tarafından
bidaha evime asla sokmayacam oğlumun göz yaşına kurban  olsun
(2,803 puan) tarafından
Gercek yuzunu gostermiş gelip yiyip icerken iyi saygisiz mesafenizi koruyun derim
(1,094 puan) tarafından
koruyacam artık
+1 oy
(333 puan) tarafından
Ben olsam bende kırılırdım çocuk sanki rahatını bozmuş hanımefendinin kendiside getirmesin o zaman boyle şeymi olur 
(1,094 puan) tarafından
salakmışım işte iyi anladım artık ders oldu bu bana
0 oy
(48,642 puan) tarafından
o ne ya bide utanmadan diyor mu tek bekledim gelsin babasi alsjn diye ne ayip
(1,094 puan) tarafından
he yemin ederim hiç utanmadan
(48,642 puan) tarafından
direkt yaz içindekileri bas engeli
0 oy
(2,766 puan) tarafından
Ben sanırım içimdeki şeyleri söyler, bir daha da yüzüne bakmazdım. Benim çocuklarımın istenmediği yerde benim işim olmaz. Sen ve çocuğuna biz nasıl saygı duyuyorsak sen de duymak zorundaydın. Bundan sonra sen yoluna ben yoluma derim. Bir daha da yüzüne bakmam. 
(1,094 puan) tarafından
kız gelince elinde telefon çocugu döküp sacıyor bak çocuguna diyorum anlamaz inatçı bnm oğlum diyor
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Bundan sonra kabul etme arqna bı mesafe koy gidip gelme derim . Mesafe her zaman iyidir ne haddini aşan olur ne canını sıkan 
(1,094 puan) tarafından
yeminle çok sıkıldım uyuyamıyorum  gurbattayiz oğluma arkadaş olur dedim ama yok artık gelse bile müsait değilim diyip içeri almicam
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ben olsam daha evime kabul etmem ve iletişimi keserim bu ne böyle saygısızlık bencillik resmen 
(1,094 puan) tarafından
bnm yüzümden ben çok yüz verdim yeminle buzdolabımı bile açıp ne istiyorsa alıyordu insan olsaydı böyle yapmazdı bnde artık almam içeri
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Daha da görüşmem . 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Çocuğu uyuttum ben kiz kiza takilalim cocuklari birakabilirsen dese bunu bile anlarim. Amaa hem cagirip hem boyle davranis. Pat pat konusur oyle cikardim ben. Bide kendilerini hakli görür böyleleri. Aman uzak dur artik
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Abartmamis, az bile tepki vermissin.

Arkadasin şuursuzmuş biraz.
0 oy
(337 puan) tarafından
Kendisi niye çocuğunu getiriyor tek gelsin o zaman iyi yapmışsın kalkmakla özür dilesin senden affetme 
0 oy
(879 puan) tarafından
Az  bıle yapmışşın işte bu yüzden kımseye gıtmıyorum ben
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Direk bnim bebelerimi istemeyen biri olarak algıladım kendi ablam olsa selam vermem diyebilirim. Resmen görgüden terbiyeden yoksun kalmış. 
0 oy
(4,443 puan) tarafından
Yooo valla bir daha ararsa yada mesaj atarsa nazik misafirperverliğin için çok teşekkür ederim sayende eve gelen misafire nasıl davranmam gerektiğini öğrendim  iyi günler de engelle 

Bana böyle yapacak içinden geçerim valla

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 418 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 332 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bebeklerinin annesi (75 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...