0 oy
282 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,555 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Aralikgin ilk haftasindan beri 3 kilo aldim. Ne spora gelebiliom be bise. Hastaliktan yakamizi kurtaramadik cvklar ben esim cocuklar ben esim kisir dongu. Ev isleri kalio. İyi oldugumuzda da evi bas goz etmeye calisiyorum. Aaaa dedim yeter artik. Kilo olarak 3 az belki ama goruntum degisti yag bagladim. kalinlastim. Mavili olan reskm 21 kasimda . Resmen daglar kadar fark olusmus . Artik hasta da olsak evi boh da goturse ilk etapta kendim dicem.  

6 Cevaplar

0 oy
(2,699 puan) tarafından

Zayıfım ama birde foto atayım dedin bizimi kıskandırıyon gızz senin neren kilolu gayette güzel işde senin kilonda olmak isteyen çok kişi var burda yapma etme bacı yanarız :=) 

(4,555 puan) tarafından
Kiz iste mavilide iyiydimde suan oyle degil löp löp yag. Sporu kesince saldi bvcut kendini
-Reklam-
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Yanlış anlama herkes beğendiği vucutla mutlu olur belki ama dümdüz olmayı ben kadınlara hiç yakıştıramıyorum mavili olan resimlerde dümdüz çocuk vucudu gibi bi görünüm var eğer sporsuz bu şekildeysen hiç sporla yorma kendini 
(4,555 puan) tarafından
Suan vok löp löp ya o hos degil pantln yandan belden fiskirio.  Tahta gbi bende sevmem de  diger halde fiskirmiodu belden. Bacaklarim surtmeye basladi kotumun agı aşinmiş sutmek sebepli. İst bacaklar az invelince rahat oluo surtmuo . Sporla topluo ya vucut o nedenle spor sart
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Bende mavili haline bakıp ağam bizle eğlenir diyecektim. Spor salonu evine yakin mi
(4,555 puan) tarafından
Oturdugun binada binanin salonu. Herkes calisio ya cogunluk:) genelde bana ait yada bi iki ev hanimi gelio kullanmaya nadiren karsilasioz
(4,555 puan) tarafından
Ufagi uyuttum  telsizi aldim geldim spir salonjna. Mavili resim iyi ya odare eder .  Suan anlik pembeli. İki ayda baya kalinlastim uc kilo farkettirfi ya
(9,134 puan) tarafından
Ayy ne güzel yap kız
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Kız sen  çok zayıfsn bnce birazdaha   zayflarsan kirilirsn☺️☺️☺️
(1,701 puan) tarafından
Bilmiyorum da yani fazla zayıflama sonra çok kötü dryyr galiba boyunda kısa dmi
(4,555 puan) tarafından
160 boy. Kilom 56.4 du suan 60.1 bu sabah
(1,701 puan) tarafından
AA bnmle boyun aynı kız kilon çökmüş kız bnmde aynı
(4,555 puan) tarafından
Aynn iste 55 56 normal. Ama ben 52 de iyi hssediyorum kendimi vucut yapi sekliyle alakali .  Basenler falan anca 52 de azalio. Birazda alma payi birakmak istiyorum
(1,701 puan) tarafından
Bnde bı ara takmistm kız smdi kisDr saldım:)
0 oy
(824 puan) tarafından
Zayıfsn diye övülmek için atılan fotolar.
(4,555 puan) tarafından
Yo kesinlikle oyle degil beni az cok taniyan burda bilir nasil cabaladigimi 100 gram icin bile her gun her sabah tartilirim Qpp fram bile altindegerinde benim icin:) ben kendimi fazla kilolu buluyorum ve emek harciyorum  cabaliyorum.aksine evet baya goruntu degismis kilo almis kalinlasmissin denilse daha mutlu olur gaza gelirim. Hirsim kamcilanir
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Boyun kilon kaç ki bence gayet pfit görünüyorsun
(4,555 puan) tarafından
160 boy kilom 56.4 du. Suan 60.1    Ben kendimi 52 lerde falan iyi hissediyorum. Hedefim 49. Alma payi birakmak istiyorum bir iki kilo. O yizden canla basla cabalardim. İste iki aydir hastaliktan saldim hemen geldi kilolar
(2,952 puan) tarafından
Senin boyun için 60 kilo gayet iyi bir kilo benden tavsiye istersen 55'in altında çok kemik torbası gibi olursun benim boyum 1.68 63 kiloyum kendi gözüme bazen zayıf bile görünüyorum çok da aşırı aşırı zayıflık kötü görünüyor bence

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu

384,737 soru

11,508,491 cevap

35,165 kullanıcı

...