0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Aranızda yeni üyeyim lütfen bana Bi akıl verin geçen gün esimin Facebook giriş yaptım arama yerinde bazı açık kadınların profillerine bakmış hani Facebook ta reel izlerken arada cikarya onun üstüne tıklayıp bakmış birde çok uzaktan tanıdığım birinin profiline bakmış  ben bunu gördüm hesap sormak için eve gelmesini bekledim o gelmeye yakın tekrar girdiğimde Facebook a bakılan profiller silinmiş ağzıma geleni saydım bu eve gelince birde sildin hemen biliyorum dedim bana olmadık yeminler etti kuran elinde gezdi evin için kuran çarpsın bakmadım kimseye diye inanmadım bakmasan orda ne ariyo dedim bende yokta neden sende var dedim çocukların üzerine yemin etti bu defa yalan yere yemin etmeye utanmıyor musun dedim bakmadım bakmadım dedi durdu sizce inanmalımiyim güvenim acayip sarsıldı baktığından çok yalan yere yemin ediyo gibime geliyo ama hiç korkmuyorum yemin ederken kendini parçalıyor resmen kimbilir arkamdan daha ne işler çeviriyor sürekli yanımızda teli ortada ama yinede güvenemiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(404 puan) tarafından
Çok yemin eden çok yalan söyler net!
(0 puan) tarafından
Öyle büyük yeminler ediyorki anlatamam
(404 puan) tarafından
Valla bilirim o herşeyi yapıp Allah kitap and içerler ve her *** u da yerler yani
-Reklam-
0 oy
(13,106 puan) tarafından
Ekran görüntüsü almadın mı 

Her şeye yemin edenden korkulur 
(0 puan) tarafından
Evet korkuyorum oyemin ederken susturmaya çalıştım napcam ben şimdi daha tedbirli davranır takipteyim diye
0 oy
(7 puan) tarafından
Bu konuda çok ciddi tepkini koy bir şeyi bi kere yapan belki bi daha yapmayabilir. Ama ikinci defa yapan her zaman yapar. Ve en önemlisi 2 kere 2 4tür bile desek asla yeminlere cocuklarimizi karistirmayın. 
(0 puan) tarafından
Evet haklısın çocukları katma bisey olur dedim ama dinleyen kim
(7 puan) tarafından
Sen ciddi bi şekilde tepkini göster birdaha olursa daha ciddi sonuclari olacagini falan söyle guvenini kazanmaya çalışsın. Sen alttan alan taraf olma ama çokta üste cikma sessizlik en iyi cevaptır.
(0 puan) tarafından
Baktim dese bu kadar belki tepki vermezdim itiraf etmiş olurdu ama yalan yere yemin etmesi güvenimi bitirdi soğudum resmen bakmasa cikarmi acaba diye düşünüyorum kendimce
0 oy
tarafından
Valla esınden ben korktum yapmayan adam o kadar dil dökmez kestırır atar bıcak gıbı net olur senınkı  resmen oynuyor bırde elınde Kur'anla yemın edıyor vallahı korkulası
(0 puan) tarafından
Bende korkuyorum aklımda deli sorular acaba bana daha ne yalan söylüyor diye güvenemiyorum şimdi üstüme titriyo öncede öyleydi ama şimdi beni kendisine inandırmaya calisiyo diyorum bazen yapsa okadar yemini nasıl eder hele heleki kurana nasıl el basar kafayı yiycem neredeyse gördüğüme inanmiycam
0 oy
(919 puan) tarafından
Neden ekran almadınız hemen ben korkmuyum demedınmı gozumemı İnan'ım sanabmı demedınmı
(0 puan) tarafından
Dedim beni deli yurduna koyma gördüm diye daha 2 saat önce duruyordu dedim hala kuran çarpsın ben bakmadım diyo anasının babasının üzerine yeminler ediyo çoluk çocuğun üzerine yeminler ediyo dedim doğruyu söyle kizmiycam böyle güvenimi sarsıyon diye neler söyledim halada ısrarla bakmadım diyo sen olsan naparsin elimde delil yok
(919 puan) tarafından
Takıp et yıne patlak verır bı yerde
(919 puan) tarafından
Ama bu sefer görür görmez kayıt altına al

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde duruucansuu (32 puan) tarafından soruldu
0 oy