0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (1,017 puan) tarafından
Kızlar geceleri yatırmıyorlar ne kocası ne kendisi bizim en ufak sesimiz olsun kocası hemen öksürmeye başlıyor geleli 6 ay oldu kız kardeşim ilk geldiğimizde kızımla oynarken gülmüş onlarda hemen duvara vurmuşlar kardeşimi asansörde kadın görüyor siz geç uyuyorsunız heralde çocuk sesi hariç sesleriniz geliyor demiş kız kardeşimde ablamla konuşurum demiş neyse çocuk sesindende başka ses yok bu arada çocuk ses çıkarmasın diye mutfakta sallayıp getiriyordum neyse susmuyorlar gece 2-3-4te su sesleri duş sesleri kendi bağırtılı konuşmaları kızının ağlaması 10 yaşlarında uyusam bile bir anda uyanıyorum ses üstüne ses kocası şarkı söylüyor bağırarak konuşuyor üstelik ev sahibinin yeğeni ve o halde ev sahibine anlattım o da biz uyarırız ama benim kardeşimede demem lazım dedi söyledim öyle kaldı kaldığıyla yalıtım desen yok ses heryerde kızım dk başı uyanıyor ağlıyor duvara vurdum dayanamayıp yine tınlamıyorlar sinir krizi geçiricem artık ya alt katın çocuğu bir yandan ağliyor bir yandan bunların duş sesi sesleri bana akıl verin uyuyamıyorum rahat rahat ya napıcam kızlar başına gelen varmı bana yardımcı olursanız çok dua ederim size lütfen?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aklıma Ahiret gününü iman eden kimse komşusuna eziyet etmesin hadis geldi Allah etsin canım
(1,017 puan) tarafından
Kocası o halleriyle umreye gittiler bide hadi gündiz olsa neyse gece herkes yatıyor bi rahat bırakın ya kaç defa duvara vurdum hiçmi akıllanmazlar ya
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Eşin gitsin kapılarına uyarsın yani bu ne kendileri rahatsız oluyor ama rahatsız da ediyorlar en sinir olduğum insan tipi. 
0 oy
tarafından
Gidip konuş.bir arızalı da biz de. Kavga çıkaran tip değiliz eşim de ben de. Gerçi bana kalsa kavgamı eder çekilirim de bakma. Kendi davar seslerine bakmayıp en ufak şeyde eşime mesaj atıyor dengesiz. Şikayet ettiği de iki çocuk yani. Onda da var bebek. Bakalım sonumuz ne olacak:))
0 oy
(266 puan) tarafından
Benim üst komşumda aynı duvarlar ztn ince gece gündüz sandalye çekme sesleri hadi çıcugu vardır dedim gecenin 1i banyo yıkıyo viladayı duverdan duvara vuruyo sıkıyo ev havalansın diyi camı açtım bi baktım çarşaf silkeliyo apartman grubuna çektim attım uyarıcı konuştum anlamadı nasıl insanlar ben anlamadım ya illa anlayaceğı dilden konuşacaksın o nası hemen kardeşine laf yaptıyse sende git gelen sesleri anlat bu şekilde sesleriniz geliyor birez dikkat ederseniz sevinirim  de iyice anlamazsa onun vurdugu gibi sende sopayla duvara vur sizden öğrendim dersih bişey derse terbiyesizler sinir oluyorum böyle insanlara 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Bir süre sonra alışıyor insan. Öyle gürültülü bir apartmanda oturuyoruz ki gecesi gündüzü yok kimsenin. Yalıtım yok her konuştuğun duyuluyor. Kim birbiriyle kavga etse haberimiz var. Alttakiler sürekli kavga ederler. Karşımdakinin inanılmaz yaramaz bir oğlu var ya bağıra bağıra ağlar ya da annesi ona bağırır üsttekiler gece gece ne yaparlar bilmiyorum takır tukur sesleri hiç eksik olmaz. Gardrobu açtıklarının sesi geliyor. İlk yıllar sinir krizi geçiriyorduk artık alıştık dikkat etmiyoruz bile
0 oy
(180 puan) tarafından
Valla bizim üst katta aynı gece 2ye 3 e kadar sandalye çekme sesleri temizlik yapıyo mutfak banyodan sürekli sesler kavga ediyolar 2 yaşında oğlum korkudan uyaniyo üst komşu kaderdir derlerya öyle gerçekten ben de aksine çok dikkat ederim mutfağımı erken toplarım süpurgemi öğlen sonu açarım bide gece bazen tak tak yere vurup gülüştükleride oldu 
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Bizimkide sabh 6 7 de ev süpürür gülüşmeler falan bizde var biri sesleri hep evde valla zor Allah kolaylık versin canım 
0 oy
(873 puan) tarafından
Bunu gorduktn sonra iyiki apartmanda yaşamıyorum yoksa cinnet gecirmiştim elimde kalırlardı sımdı mustakılin degerıni anladm tek katlı bahcelı mustakil ne üstümde ne altımda ne yanımda me sagımda kafam rahat bırde kabul etmyrm komsuları sureklı benı cagırıyorlar ben gıtmıyrm zmn degısmıs tanımıyorum kımseyı korkarım oyle sıkayet et cnm kayda al kanıtla ınkar ederler bırde sızın mı ev kıramı
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Sizde şikayete gidin uyuyamiyoruz sizin yüzünüzden diyin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 305 göst.
0 oy
9 cevap 374 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 369 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu