0 oy
65 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (68 puan) tarafından
Saçımda ombre var 6 ay kullandım iyice aktı zaten. Ve artık makyajsız yüzüm hasta gibi oluyor. Saçım tal siyah değil simsiyah değil yani. Koleston 6.0 koyu kumral yapınca çok koyu giriyor saçıma dibim gibi. Gene onu mu yapsam bilemedim ne önerirsiniz. Birde akarsa ne zamandan sonra tekrar boyayabilirim

4 Cevaplar

0 oy
(494 puan) tarafından
7.1 boyayabilrsn 6 çok koyu olmaz mı
(68 puan) tarafından
Ben esmerim zaten çok esmer değilim ama saçımda baya koyu tamamen kapatsın diye. Birde kendim boyayabilir miyim ki dalgalanma olmadan
(494 puan) tarafından
Biraz el becerin varsa boyarsın bence ben kuaför e gitmeyi bıraktım hem zaman çok alıyor hem para
(68 puan) tarafından
Anneminkini hep ben boyadım senelerdir. Ama kendiminkini hiç boyamadım canım
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ömre yptordin canım saçın dibine boya yapıldı mı sadece üç kısımda mi boya var 
(68 puan) tarafından
Dibine yapıldı ama kendi rengim yapıldı beyazları kapatmak için canım. Dipten  4 parmak altından sonrada ombre var
(1,016 puan) tarafından
Kız nekadar kendi renginde olsa boya valla 6.1 veya 7.1 al derim boya 10_15 dk beklet ucundaki sarı renk okadar gözüne batmaz
0 oy
(358 puan) tarafından
7.0 küllü kumral ama oda koyu oluyor
(68 puan) tarafından
Sen 6.0 aldım canım riske atmayayım dedim daha öncede boyadım çünkü
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Benimde senin saç rengin gibiydi koyu kestaneye boyadım çok rahat ve fresh oldu valla.
(68 puan) tarafından
Ben de akşam boyayacağım inşallah yaparımm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
28 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.
0 oy
2 cevap 150 göst.
2 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sumeyye58 (2 puan) tarafından soruldu

378,937 soru

11,342,624 cevap

34,808 kullanıcı

...