0 oy
105 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,118 puan) tarafından
Kızlar 33 haftalık hamileyim ilk defa evime gelcekler 7 kişi ne hazirlayabilirim bu ara ayakta duramıyorum pek çok çeşit yapamam o yüzden onlarda son zamanı beklemiş akşam yemekten sonra gelcekler 

7 Cevaplar

0 oy
(362 puan) tarafından
Hazir al ne uğraşıyorsunuz 
-Reklam-
0 oy
(4,673 puan) tarafından
Bimin boregi var peynirli esin ondan alsin sen bi kisir yap pastanr den de tartolet alsin gecen ben oyle yaptim gelenlerde baklavayla trilice almisti zsten hep birlikte yedik bitti
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Ne yaparsan yap hafif olsun yemekten sonra hiç yenmiyo canım valla geçen arkadaşa gittik akşam sağolsun gün tabağı gibi hazırlamış ellerine sağlık ama zaten tıka basasın bide pasta börek salata poğaça yenmiyo kuruyemiş tarzı çok hafif bı tatlı yeter bence ya 
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Limonlu kek patatesli börek şehriye salatası yeter çok bile
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Sadece bı tatlı ve kuruyemiş yeterli bence 
0 oy
(31 puan) tarafından
Yemekten sonra gelceklerse bir çeşit kek,pasta tarzı birde kurabiye yap geç, önceden bnde gün tabağı gibi hazırlık yapardm millete gidip görüyorum iki çeşit tatlı tamm ,birde hamilesin,geçen bize Cat kapi gelcek oldular eşim soğuk baklava ve kurabiye aldı geldi herkes de yedi,gün tabağı gibi yapınca çoğu şey kalıyor hemde kendin yoruluyorsun 
(31 puan) tarafından
Üstüne birde kahve çikolata oh mis
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Arpa şehriye salatası yufkadan börek yanına da hazır tuzlu kurabiye ya da sen yapabilirsen yap biraz da kuruyemiş tamamdır 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 237 göst.
19 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
19 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...